قیمت نظافت منزل

اعزام نظافتچی و قیمت نظافت منزل در تهران توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

اعزام نظافتچی و قیمت نظافت منزل در تهران توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

مقدمه :

قیمت نظافت منزل در تهران بسیار متفاوت است و محاسبه میشود . که در این مقاله توضیح میدهیم که چه مواردی در یک آشپزخانه به نظافت نیاز دارد که در قیمت نظافت هم تاثیر گذار است

تاثیر تمیز کردن نقاط مختلف منزل در قیمت نظافت منزل :

چندین راهکار مناسب برای محاسبه قیمت نظافت منزل توسط خانم های خانه دار که باعث جلوگیری از پرداخت دستمزد زیاد به نظافتچی های شرکت خدماتی مختلف میشود

مشخص است کار هرچه بیشتر باشد دست مزد بیشتر میشود این روزها قیمت نظافت منزل بسیار متفاوت با گذشته است. در دوران ابتدایی پیدایش شرکت های خدماتی نظافتی هیچ نظارت و قیمت واحدی وجود نداشت یه صورتی که کاملا اختیاری و بدون تعرفه مشخصیی قیمتگذاری و دستمزد از مشتری دریافت میشد.


لطفا جهت اطلاع از مبلغ دریافتی نظافتچی ها تماس بگیرید


کاربران گرامی توجه داشته باشید :

مشکلات مربوط به رزرو آنلاین برطرف نشده است لطفا با شعب تماس بگیرید.


شعب اصلی پاک رویال


شرق تهران :                        ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶


شمال تهران :                       ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹


غرب تهران :                       ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰


 جنوب تهران :                      ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶


 دفتر اعزام :                        ۰۹۱۲۰۵۲۶۵۳۶


جهت تماس با الباقی شعب پاک رویال

اینجا کلیک کنید


اعزام نظافتچی و قیمت نظافت منزل توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال


نظافت منزل چه قسمت هایی دارد؟

نظافت منزل به چند قسمت تقسیم میشود که از آنها نام میبریم .

۱- نظافت آشپزخانه

۲- نظافت سرویس ها

۳- نظافت دیوار و کاشی ( دیوارشویی )

۴- نظافت شیشه و نظافت پنجره

۵-تمیز کردن پذیرایی و اتاق ها

۶- نظافت کف و پارکت

جارو کشی و تی کشی هم که در انتها و یکی از مهمترین قسمت های نظافت منزل میباشد.


نظافت آشپزخانه :

مهمترین قسمت در نظافت خانه نظافت آشپزخانه میباشد که تاثیر زیادی در قیمت نظافت منزل دارد. چراکه یک آشپزخانه خالی یا خانه تخلیه مواردی که توضیح میدهیم را ندارد.

کابینت ها :

برای نظافت کابینت ها باید به صورت روزمره عمل کنید در بحث نظافت منزل مهمترین قسمت نظافت خانه نظافت آشپزخانه میباشد . و تو دید ترین قسمت آشپزخانه کابینت ها میباشد. به ولیل پخت و پز و شستشو ظروف و… در آشپزخانه کابینتها در معرض جرمگیری قرار دارند مخصوصا وقتی از هود استفاده نشود تمام دوده و چربی غذا ها بر روی کابینتها مینشیند و اگر کابینتهای شما رنگ تیره دارد بدانید که جرم دیده نمیشود. ولی کثیفی آن بر روی کابینتهای شما هستش و اگر کابینت تمیز و پاکیزه ای میخواهید باید به صورت روزانه نظافت خانه خود را نقطه به نقطه انجام دهید تا خانه ای پاکیزه داشته باشید. برای نظافت کابینت ها از دستمال نمدار استفاده کنید کفایت میکند مگر اینکه جرم زیادی روی کابینتها باشد که میتوانید از محلول تاید و وایتکس کم استفاده کنید.

سینک ظرفشویی

یک آشپزخانه تمیز ابتدا با سینک تمیز و براق آن مشخص میشود. مهمترین نکته در نظافت آشپزخانه نظافت سینک ظرفشویی آن میباشد چراکه سینک ظرفشویی که براق و تمیز نباشد مایع آبروریزی هستش. برای تمیز نگه داشتن سینک ظرفشویی و نظافت آن ابتدا باید در نظر بگیرید به صورت روزانه با اسکاچ بعد از شستشو ظرف ها سطح سینک را تمیز کنید. و در ماه یک یا دوبار از پاک کننده شیر آلات سیو برای تمیز و براق شدن سینک ظرفشویی استفاده کنید تا همیشه کدبانو بودن خود را به نماییش بگذارید.

نظافت یخچال

نظافت یخچال رابطه مستقیم با سلامت خانوار دارد خیلی از خانم ها فقط بیرون یخچال را تمیز میکنند. و از نظافت داخل یخچال غافل میشوند نظافت داخل یخچال کار سختی نیست اگر ترتیب و روش آن را بلد باشید. ابتدا تمام وسایل داخل یخچالتان را خارج کنید و هر آنچه را که نمیتوانید جدا کنید با پنبه آغشته به الکل خوب تمیز کنید. زیرا این کار باعث میشود بعلاوه پاکیزه شدن داخل یخچال میکروبهای پنهان شده از دید شما هم نابود شود و یخچال شما بدون باکتری و میکروب باشد. سپس تمام تکه های یخچال را در سطل یا لگنی که با محلول آب گرم و صابون یا تاید حاظر و پر کرده اید حسابی شستشو دهید

و بعد از خشک کردن آنها را به جای خود منتقل کنید و لوازم خوراکی خود را بررسی کنید و مرتب داخل یخچال بچینید. قسمت خارجی یخچال را هم میتوانید با همان پنبه آغشته به الکل تمیز کنید تا بعد از اتمام کار خود بتوانید به سلیقه و تمیزی خود افتخار کنید.

ماشین ظرفشویی

درست است ماشین ظرفشویی دائم با آب داغ و شوینده های قوی ظروف شمارو تمیز و پاکیزه تحویل شما میدهد. ولی خود ماشین هم نیاز به نظافت شما دارد باید ماهی یک ید دوبار محفظه های آن را که خورده غذا ها داخلشان جمع میشود را خالی کنید . و با پنبه آغشته به الکل تمام نقاط داخلی و خارجی آن را تمیز کنید.

اوپن

اوپن آشپزخانه ها در دسترس همه اعضای خانواده است و بسیار کثیف میشود و باید به ۱ورت روزانه با دستمال مرطوب نظافت آن را انجام دهید. و مهمترین نکته عایق بندی آن است که اگر خوب عایق نشده باشد با تجمع آب و چربی در زیر سنگ یا mdf اوپن ایجاد لجن بد بود میکند. و همیشه باعث ایجاد بوی بد میشود با سالی یک بار عایقگیری باعث میشود که هرگز کثیفی و بوی بد سمت اوپن آشپزخانه شما نیاید.

فر و اجاق گاز

اگر فر اجاق و ماکروویو تمیز نشود زمان استفاده از آن باعث ایجاد بوی بد و سوختی میکند. تکه های غذا و چربی داخل فر باعث به وجود آمدن باکتری و میکروب میشود. و زمان پخت پز غذای جدید بوی نامطبوع داخل محیط خانه پخش میشود. که برای جلوگیری از آن میتوانید زمان نظافت فر گاز ابتدا تکه های نرم و بزرگ را برداشته و با استفاده از آمونیاک میتوانید تمام سطح داخلی فر را شستشو دهید. کف فر هم میتوانید کمی سرکه و جوش شیرین بریزید و بعد کمی گذشت زمان میتوانید آنرا بشویید.

ماشین لباس شویی

همیشه بعد از استفاده از ماشین لباسشویی جداره پلاستیکی شکل عایق بندی درب را با یک دستمال خوب خشک کنید تا آب به حا مانده از شستشو لباسها باقی نماند که موجب تولید لجن بد بو میشود‌. گاهی اوقات صافی زیر ماشین لباس شویی را خارج و تخلیه کنید. با محلول جوش شیرین و سرکه داخل لباسشویی را خوب شوسته و یکبار از طریق تنظیمات لباسشویی را برای تمیز کردن  روشن کنید.


اعزام نظافتچی و قیمت نظافت منزل در تهران توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال


نظافت سرویس ها :

بعد از آشپزخانه سرویس های یک خانه باید بسیار در تمیز نگهداری آنها کوشا باشیم چراکه مخزن میکروب ها و باکتری های خطرناک به حساب می آید که خیلی راحت میتواند کثیف بودنش باعث بیماری های عفونی و … در انسان شود‌.

نظافت سرویس ها به موارد زیر تقسیم میشود

۱- نظافت دیوار ها و کاشی ها

۲- براقی و نظافت شیرآلات

۳- نظافت کاسه توالت و روشویی

۴- تمیزکردن در و دستگیرها

نظافت دیوار و کاشی ( دیوارشویی )

دیوار رنگ روغنی

تمیز کردن دیوار در قیمت نظافت منزل تاثیرگذار است. برای نظافت دیوار های رنگ شده ابتدا با دستمال مرطوب گرد و خاک آنها را بگیرید. سپس از بالا به پایین با استفاده از توری یا اسفنج و محلول آب و تاید شروع به شستشو آنها بکنید

به این صورت که ابتدا با دستمال یا… آغشته به شوینده از بالاترین نقطه شروع کنید. و به ترتیب پیش بریدو با دستمال مرطوب سطح دیواری که با شویندا شستشو دادید تمیز کنید.و در آخر با دستمال خشک دیوار دا خشک کنید این روش بهترین روش شستشو دیوار های رنگ شده میباشد.

دیوارها و کف که کاشی شده

برای نظافت کاشی و سرامیک میتوانید از محلول آب و جوش و شیرین استفاده کنید یا با آب و تاید و فرچه سطح کاشی ها را شوسته آبکشی نمایید بعضی مواقع با لکه های سخت برخورد میکنید که میتوانید یرای نابودی آن ها و سفید شدن درز مابین کاشی ها از جرمگیر استفاده کنید

اما توجه داشته باشید که این شوینده ها را باید به تنهایی استفاده کنید و هیچ مایع دیگری مخلوط نفرمایید .

زمانی که جرمگیر را بر روی کاشی ها میریزید کمی زمان به آن دهید تا بتواند به لایهای جرم ها نفوذ کند و بعد با فرچه بر روی کاشی ها بکشید و سپس آب کشی نمایید.

پارکت ها

برای تمیز کردن پارکت ها
ابتدا باید در نظر داشته باشید که پارکت بسیار حساس است و بهترین نوع شوینده اسپری مخصوص آن میباشد . اگر برای تمیز کردن پارکت های خانه خود حساس هستید در نظر داشته باید جارو کشی زیاد سطح پارکت را پر از خط و خش میکند. و اگر جز طی نمدار از شوینده ای استفاده کنید یا آب زیاد بر روی آن بریزید موجب خرابی پارکت میشوید

بهترین کار این است قبل از حارو زدن از اسمری سطوح پارکت استفاده کنید. و سپس فقط جاهایی که لکه شده و کثیف است را با استفاده از اسپری لکه بر مارکت تمیز کنید و از شستشو زیاد پارکت خانه خودداری کنید.

نظافت شیشه و نظافت پنجره

برای نظافت پنجره ها ابتدا در زمانی شروع کنید که گرمای آفتاب باعث خشک شدن شوینده بر روی شیشه نشود. سپس با رعایت نکات ایمنی بیرون پنجره را به صورت افقی و داخل را به صورت عمودی تمیز کنید

که اگر جای لکه ای باقی ماند متوجه شوید کدام طرف شیشه نیاز به تمیز کردن دارد. نظافت شیشه ها در زیبایی منزل شما بسیار تاثیر دارد ولی در عین حال بسیار خطرناک هم میباشد.
پس زمان نظافت آنها اولین و مهمترین نکته که باید رعایت شود ایمنی میباشد.

قیمت نظافت منزل در تهران به چه صورت محسابه میشود!!

تعرفه نظافت خیلی نوسان دارد ولی میتوانیم آن را برای آگاهی از تعرفه های نظافت منزل و راه پله به دو دسته تقسیم کنیم

دسته اول اعزام نظافتچی به صورت ساعتی :

که در اعزام ‌ساعتی هزینه نظافت منزل و راه پله فقط بر اساس ساعت حضور نظافتچی محاسبه میشود و به نوع کار ارتباطی ندارد.

مرکز ارائه خدمات نظافت منزل با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

با وجود آن که قیمت نظافت منزل و نظافت راه پله طبق قاعده و تعرفه مشخصی تعیین می شود، لیکن برخی از مراکز ارائه دهنده خدمات، هزینه نظافت منزل را تا حد ممکن، پایین نگه می دارند تا بدین ترتیب رضایت خاطر کاربران را به خوبی تامین کنند.

یکی از این مراکز خدماتی، پاک رویال می باشد. این مجموعه متخصص و با سابقه، با کمک نیروهای کاربلد و حرفه ای، خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به انجام می رساند. پاک رویال، به منظور رفاه حال کاربران، قیمت نظافت منزل را در حد پایین نگه داشته است.

تمیزکاری و نظافت منزل

یک کار حرفه ای بوده و نیاز به افراد آموزش دیده و در عین حال مورد اعتماد دارد. افراد زیادی ترجیح می دهند که امر تمیز کاری منزل خود را به شرکت های خدماتی بسپارند تا بدین ترتیب هم کار را به طور تخصصی انجام دهند و هم تمیزکاری را با اطمینان بیشتری به اتمام رسانند.

نظافت منزل و نظافت راه پله بایستی به طور منظم و طبق برنامه زمانی مشخصی انجام گیرد. خانه تمیز هم زیباتر است و هم سلامت ساکنین آن بهتر تامین خواهد شد.


اعزام نظافتچی جهت نظافت منزل در تهران توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال


عوامل تاثیرگذار بر قیمت نظافت منزل

شرکت های خدماتی، قیمت نظافت منزل را بر طبق یک سری قواعد و اصول و تحت تاثیر عوامل متعددی تعیین و تعریف می کنند. در ادامه به بیان و توضیح این عوامل خواهیم پرداخت:

کیفیت یا نوع گرید تمیزکاری

برخی از شرکت های خدماتی، برای نظافت منزل، کلاس یا درجه کیفیت تعیین می کنند. از جمله این طبقه بندی ها می توان به، سرویس نظافت عادی، نظافت ویژه و نظافت لوکس اشاره کرد. قیمت نظافت منزل، متناسب با کیفیت آن افزایش پیدا خواهد کرد. آنچه سرویس نظافت لوکس یا ویژه را از نظافت عادی متمایز می سازد، کیفیت کار، نوع مواد شوینده مورد استفاده و مهارت و تجربه تمیز کار می باشد.

متراژ و اندازه منزل

اصولا قیمت نظافت منزل، به میزان ساعتی که تمیزکار به کار مشغول است، بستگی دارد. هر چه منزل یا محیطی که قرار است نظافت شود بزرگتر باشد، تمیزکاری آن به زمان بیشتری نیاز داشته و هزینه نظافت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

نظافت منزل و نیاز آن به تخصص، تجربه، دقت، صبر و حوصله

نوع مواد شوینده مورد استفاده

برخی از منازل یا محیط های کاری دارای دیوار پوش های خاصی هستند که تمیز کردن آنها به مواد شوینده خاصی نیاز دارد. همین امر سبب افزایش قیمت تمیزکاری خواهد شد. گاهی نیز پیش می آید که برخی از اماکن، تماما شیشه بوده و پاک کردن آن ها، با صرف زمان و هزینه بیشتری همراه خواهد بود.

تمیز کاری طبق الگوی مورد نظر مشتری

برخی از افراد، در تمیزکاری منزل یا محیط خود، وسواس خاصی داشته یا مایل هستند تمیزکاری منزل آنها طبق نظر آنها انجام گیرد. نظافت منزل برای این افراد هزینه بالاتری به همراه خواهد داشت.

موقعیت منزل یا محل مورد نظر

شاید دور از ذهن به نظر برسد اما قیمت نظافت منزل در برخی از محله ها یا مناطق بیشتر از سایرین می باشد.

تعداد نظافتچی خانم یا آقا

زمان ثبت سفارش تعداد افرادی که به امر تمیزکاری مشغول می شوند، جنسیت آنها اعم از خانم و آقا و همچنین میزان تخصص و تجربه آنها در قیمت نظافت منزل اثر مستقیم دارد.

تعداد روز و میزان ساعت کاری

همان طور که گفته شد، قیمت نظافت منزل، بر اساس میزان زمان صرف شده و تعداد روز کاری تعیین می شود. هر چه زمان تمیزکاری و نظافت بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت گذاری بر اساس روزهای تقویم، روزهای تعطیل یا روزهای عادی

هزینه نظافت منزل، در همه ایام هفته یکسان نیست. در روزهای تعطیل و روزهای پایانی سال، این هزینه افزایش پیدا می کند. برخی از مواقع به دلیل تقاضای زیاد کاربران، تمیزکاری نیاز به هماهنگی قبلی دارد.

نظافت منزل چه مواردی را شامل می شود؟

حیطه وظایف یک نظافت کار از طرف شرکت خدماتی و اصناف مربوطه تعیین می شود. آگاهی از این وظایف، حد انتظار کارفرما را تعیین خواهد کرد.

در نظافت منزل، کلیه موارد زیر بایستی انجام شود:

 • نظافت سالن، اتاق ها، آشپزخانه به طور کامل، شامل گردگیری، جارو، پاکیزگی کف پوش و مرتب کردن
 • شستشوی کف آشپزخانه و تی کشیدن کف سالن
 • پاک کردن شیشه ها، قاب و آینه ها به طور کامل
 • شستشو و جرم گیری سرویس بهداشتی و حمام
 • نظافت کلیه درب های خانه، کمد‌ها و کابینت
 • پاکیزگی لوازم و دیوارهای آشپزخانه
 • پاک کردن دیوارها از لکه های چربی و دوده
 • پاکیزگی و نظافت چراغ ها و لوسترها
 • جارو کردن و شستشو راهرو ها، راه پله و آسانسور واحد مربوطه

خانه تمیز زیبایی و جلوه بیشتر

پاک رویال، بهترین ارائه خدمات نظافت منزل

چنانچه برای نظافت منزل خود در جستجوی یک شرکت خدماتی بزرگ، باسابقه و معتبر هستید، پیشنهاد ما به شما، پاک روبال می‌باشد. این مجموعه تخصصی، خدماتی با داشتن ویژگی‌های زیر، خدمات خود را با بالاترین کیفیت، به کاربران خود ارائه می‌دهد:

مناسب ترین قیمت نظافت منزل : پاک رویال، در کنار کیفیت بالای خدمات خود، به منظور رفاه حال کلیه کاربران، هزینه نظافت منزل را در پایین ترین حد ممکن نگه داشته است.

استفاده از نظافتچی با تجربه، متخصص و کار‌آزموده خانم و آقا :

مهارت داشتن و مورد اعتماد بودن تمیزکار، برای کلیه کارفرمایان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. پاک رویال در انتخاب و استخدام نظافت کار های خود حساسیت و توجه زیادی داشته و از نیروهای خبره و آموزش دیده در ارائه خدمات خود استفاده می‌کند.

سرعت عمل و صرفه جویی در زمان:

تجربه کاری بالای نیروهای پاک رویال سبب افزایش سرعت عمل در کار خواهد شد. خانه ای که توسط یک فرد معمولی یک یا دو روزه نظافت می شود، توسط نظافت کار های با تجربه ما، با سرعت بیشتری به اتمام خواهد رسید.

نظافت منزل مطابق خواسته و نظر شما:

نظافت کارهای پاک رویال، در برابر خواسته های کارفرما کاملا منعطف بوده و تمیزکاری را مطابق با خواسته و سلیقه آنها و با صبر و بردباری به انجام خواهند رساند.

استفاده از به روزترین دستگاه ها:

پاک رویال با استفاده از به روزترین دستگاه های تمیزکاری، نظافت منزل را با بالاترین کیفیت و بیشترین میزان رضایت کارفرما به انجام خواهد رساند.

داشتن تیم کاری بزرگ:

پاک رویال، با داشتن یک تیم تخصصی بزرگ، خدمات خود را، در روزهای تعطیل نیز با کیفیت بالا به انجام خواهد رساند. علاوه بر آن، این مجموعه با داشتن یک پشتیبانی قوی، پاسخگوی کلیه سوالات و مشکلات کاربران خود خواهد بود.

قیمت نظافت منزل

یک نظافت لذت بخش با تیم پاک رویال

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

 • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
 • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
 • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
 • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
 • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
 • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

خانم یا آقا بودن نظافتچی :

نظافتچی خانم و نظافتچی آقا بودن شخص اعزامی از سمت شرکت خدماتی هم در قیمت نظافت منزل تاثیر گذار میباشد.

در یک شرکت خدماتی ( شرکت خدمات منزل ) بیشترین اعزام نظافتچی جهت نظافت منزل میباشد

تعرفه نظافت منزل در بازار تهران اصلا ثابت نیست چراکه بعضی از مشترکین ترجیح میدهند با نظافتچی که به آنها از طرف آشنایان معرفی شده است همکاری کنند

و هزینه نظافت منزل برایشان کمتر محاسبه شود بعضی دیگر ترجیح میدهند حتما یک پشتیبان و ضامنی وجود داشته باشد که اگر نظافتچی که به منزلشان مراجعه کرده به مشکلی بر خورد آن پشتیبان دخالت کند

برای همین با شرکت خدماتی نظافتی که خود تایید میکنند همکاری میکنند

که این گروه شاید هزینه نظافت منزلشان بیشتر از گروه قبل شود ولی با خیالی آسوده نظافتچی اعزامی نظافت منزلشان را انجام میدهد

زیرا اگر اتفاقی برای نظافتچی در محل کار افتاد بیمه شرکت خدماتی و ضامنتی که از نظافتچی گرفته اند

به کارشان میاید و به دادشان میرسد که اگر بیمه نباشد تمام مخارج درمانی حتی دیه شخص با کارفرما (صاحبخانه) میباشد.

معمولا مشتری های یک شرکت خدماتی با شرکتی همکاری میکنند که زمان انجام کار قیمت نظافت منزل را به صورت منصفانه محاسبه میکنند

و در تمام کارهایی که دارند بتوانند از این شرکت خدماتی کمک بگیرند

مثال جشنها ، مراسم ختم ، جابجایی اثاثیه و چیدمان لوازم منزل ووو

رزرو کارگر خدماتی – کلیک کنید

قیمت نظافت منزل شما هرگز با قیمت نظافت خانه و تمیز کردن خانه یک نفر دیگر یک اندازه نخواهد بود و به مواردی

مانند تعداد اتاقها ، سرویسهای بهداشتی اینکه دیوارها نیاز به نظافت دارد یا خیر و چه مقدار شوینده استفاده میشود ووو در محاسبه قیمت نظافت منزل شما تاثیرگذار است.

چگونگی محاسبه قیمت نظافت منزل در تهران

اکثر شرکتهای خدماتی و نظافتی در تهران به صورت ساعتی نظافتچی های خود را جهت نظافت منازل و نظافت راه پله ها اعزام میکنند

که این امر اغلب به صورت

۴ساعت نظافت مبلغ ۲۲۰۰۰۰ تومان

و ۸ ساعت نظافت مبلغ ۳۲۰۰۰۰ تومان میباشد

و ناگفته نماند بعضی از شرکت های خدماتی برای اینکه بتوانند بیشتر کارگر را به محل کارهای دیگر اعزام کنند

نظافت راه پله را کنتراتی میگیرند که اصلا به نفع مشتری نمیباشد.

که زمان تماس شما با یک شرکت خدماتی به شما ابلاغ میشود

ولی این مبالغ برای نظافتچی آقا میباشد

و اگر نظافتچی خانم نیاز داشته باشید مبلغ افزایش میابد.

این مبالغ در اکثر شهرهای بزرگ ایران همین اندازه میباشد

و به دلیل اینکه امور نظافتی سخت و خطرناک میباشد پیشنهاد اول یک شرکت نظافتی نظافتچی آقا میباشد

مگر اینکه مشتریی نظافتچی خانم نیاز داشته باشد که در این صورت نظافتچی خانم جهت نظافت منزل ایشان اعزام میشود

ولی امور نظافتی که نظافتچی خانم میتواند آن را انجام دهد باید سبک باشد که توانایی انجام آنها را داشته باشد.

"<yoastmark

انواع نظافت که در قیمت نظافت منزل شما تاثیر گذار میباشد‌ :

 • نظافت دیوارها و شیشه ها :

این نوع نظافت زمانی که منزل جدیدی اجاره یا خریداری میشود قبل از اساس کشی و اواخر سال قبل از عید نوروز

و در کل زمانی که نیاز به نظافت کلی باشد انجام میشود.

که برای انجام این نوع نظافت شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال نظافتچی آقا را به محل کار اعزام میکند

که اغلب شرکتهای خدماتی نظافتی برای دیوار شویی مبلغ اضافه ای دریافت مینمایند ولی شرکت خدماتی پاک رویال خیر

و فقط نظافت ساعتی مد نظر قرار میگیرد.

دریافت نظافتچی خانم و یا آقا در تهران – نظافتچی با شوینده رایگان

دیوار شویی سخت ترین نوع نظافت میباشد و همینطور خطرناک ترین نوع نظافت

و همینطور زمان زیادی هم نیاز دارد که مشتری باید زمان درخواست دیوارشویی این نکته را در نظر بگیرد

و البته بیشترین تاثیر را هم در تمیزی و زیبایی یک منزل دارد.

 • خانه تکانی نوروزی :

در اواخر سال و آماده شدن ایرانیان برای فرا رسیدن سال جدید خانه تکانی نوروزی صورت میکیرد

که از این نوع نظافت را میتوان از زمان بر ترین و سخت ترین انواع نظافت نام برد چراکه زمان خانه تکانی تمام نقاط منزل

و زیر تمام لوازم باید تمیز شود و نظافتچی که در این زمان اعزام‌میشود

باید کار خود را بسیار خوب بلد باشد تا خسارتی به مشترکین وارد نشود.

به همین دلیل اغلب شرکت های خدماتی مبالغ زیادی دریافت میکنند ولی شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

مانند تمام طول سال همان هزینه ساعتی خود را دریافت میکند.

شامپو فرش کشیدن بر روی مکتها ، فرش ها و مبلمان

یکی از تاثیر گذار ترین کارهایی که زمان دریافت نظافتچی باید به آن توجه کنید این است که زمانی که نظافتچی شما مبلها

و فرشهای شما را با فرچه و شامپو فرش تمیز میکند

کاری غیر معمول را دارد انجام میدهند و بر روی قیمت نظافت منزل تاثیر دارد

چون کار سخت و طاقت فرسایی میباشد

و از خدماتی میباشد که زمان نظافت منزل یه اندازه کل کار اهمیت دارد

و شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال شامپو فرش کشی را هم جز همان نظافت ساعتی محاسبه میکند اما در نظر داشته باشید

اگر کثیفی و چرک فرش و مبل شما زیاد باشد

بهترین کار ارسال فرش به قالی شویی و شستشو مبلمان با دستگاه مبل شو وبخار شو میباشد.

نوع نظافتچی که نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا باشد در قیمت نظافت منزل تاثیر دارد؟

بله زمانی که نظافتچی خانم سفارش میدهید قیمت نظافت منزل شما بیشتر میشود و دلیل آن هم این است

که تعداد نظافتچی اای خانم کمتر میباشد و تقاضای دریافت نظافتچی خانم هم بیشتر از نظافتچی آقا میباشد

به همین دلیل قیمت نظافت منزل توسط نظافتچی خانم بیشتر از نظافتچی آقا میباشد

ولی شما قبل از سفارش نظافتچی در نظر داشته باشید

که نظافتچی خانم فقط زمانی که خانم خانه در منزل تنها میباشد

و یا نظافت منزل شما جزئی است

یا نظافت گمد لباس ها و شستشو آنها مد نظر شما میباشد نسبت به نظافتچی آقا برتری دارد

ولی زمانی‌ که نظافت منزل نیاز به قدرت فیزیکی دارد

و امور نظافتی همچون نظاپنجرهافت دیوارها و  مد نظر شما است

حتما نظافتچی آقا را سفارش دهید.

مواردی که در بالا ذکر شد تمام مواردی بود که از نظر مدیریت شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با ۷ سال سابقه

و تجربه میتوانست بازگو کند که در قیمت نظافت منزل شما تاثیر گذار بوده

یا خیر حال اگر تصمیم به رزرو نظافتچی دارید موارد فوق را در نظر بگیرید

و با اپراتورهای شرکت خدماتی نظافتی پاک زویال تماس بگیرید‌.

قیمت نظافت | قیمت نظافت راه پله _ هزینه نظافت راه پله _ قیمت نظافت منزل تهران

تماس با مدیریت کلیک کنید

برای تماس با دفتر رزرو کلیک کنید

شرکت خدماتی نظافتی

۱۴۰۲/۹/۵ ۷:۵۶:۲۱

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش