نظافتچی شرکت2023-05-18T02:20:54+03:30

نظافتچی شرکت

اعزام نظافتچی شرکت به تمام نقاط تهران

اعزام نظافتچی شرکت به تمام نقاط تهران

نظافتچی شرکت به خوبی اصول و نکات تمیز کردن شرکت را می شناسد. بر همین اساس در کمترین بازه زمانی شرکت را تمیز می کند.

لطفا برای رزرو آنلاین سفارش و دریافت فاکتور کلیک کنید

قطعا یکی از مهم ترین امور در یک شرکت خدماتی برای جذب مشتری تمیز و شیک بودن مکانی است که مشتری در آن حضور می یابد.

و نظافت شرکت باعث میشود مشتری از آن مکان دید بهتری داشته و این خود باعث خواهد شد تا مشتری با رضایت بیشتر و با اعتماد کامل تری رو به آن شرکت خدماتی برای انجام امور خود بیاورد این موضوع در مبحث روانشناسی و از نظر کارشناسان این حوزه نیز مورد تایید قرار گرفته است. که تمیز بودن و شیک بودن یک مکان تاثیر بسازیی در روح و تصمیمات فرد حاضر در آن مکان دارد.

نظافت یک شرکت چه مواردی را در بر میکیرد ؟

در نظافت یک شرکت باید جزئی ترین موارد نیز نظافت شوند شامل غبار روبی وسائل و وسائل واقع در شرکت نظافت سرویس بهداشتی ، جارو کشی و طی کشی و در صورت لزوم کف سابی آن،  و جابجایی انواع زباله  ها . غبار روبی و پاکسازی شرکت صرفا منتهی به پاکسازی محل شرکت نمیباشد نظافتچی شرکت و منزل و نظافتچی راه پله برای نظافت راه پله ، منزل و… هم در قالب یک نفر است و به غبار روبی و تمیز کردن ، داخل و بیرون مایکرویو ها، تلفن های رومیزی شیشه ها و پنجره ها و سایر قسمتهایی که بیشتر شرکت‌های نظافتی از آنها چشم پوشی میکنند میشود.

درخواست نظافتچی شرکت با بهترین قیمت

برای نظافت منزل و نظافت شرکت باید بهترین نظافتچی خانم و آقا را استخدام نمایید. نظافتچی شرکت خدمات متنوعی مانند برای تمیز کردن سالن شرکت، اتاق های شرکت، راهرو شرکت و … را به مشتریان ارائه می دهد. امروزه بسیاری از شرکت ‌ها به نیروی نظافتی برای تمیز کردن بخش های مهم شرکت نیاز دارند. نظافتچیانی که در زمینه تمیز کردن شرکت و منزل فعالیت می ‌کنند می توانند با رعایت کردن اصول بهداشتی به بهترین نحو ممکن شرکت ها و منازل را تمیز نمایند. جهت درخواست نظافتچی آقا و خانوم برای تمیز کردن شرکت باید تخصص و تجربه نظافتچی را بررسی نمایید. آن دسته از نظافتچیانی که تخصص و تجربه بیشتری دارند به درستی می توانند اصول بهداشتی را برای تمیز کردن شرکت و منزل رعایت کنند.


راهنمای قیمت


مشترکین گرامی توجه داشته باشید نظافتچی های این شرکت زمان مراجعه به محل کار و اتمام امور نظافتی هیچ مبلغ اضافه ای برای انجام امور نظافتی از شما درخواست نمیکنند و فقط مبلغ ساعت کار درج شده در فاکتور را دریافت مینمایند و

تمامی امور نظافتی را در طی ساعات کاری خود انجام میدهند.

فقط شستشو سقف ، شستشو فرش با آب و تاید دارای هزینه جداگانه میباشد.

کشیدن شامپو فرش و دیوارشویی در طی زمان کاری انجام میشود و هزینه جداگانه ندارد این مجموعه در طی این سالها هرگز به بهانه های مختلف سعی بر افزایش قیمت دستمزد نظافتچی های خود نداشته و ندارد لطفا زمان ثبت سفارش بابت این موضوع نگرانی نداشته باشید.


قیمت اعزام نظافتچی آقا جهت انجام تمام امور نظافتی

بجزء شستشو سقف و فرش و نماشویی

۴ ساعت کار : ۲۵۰ هزار تومان

۸ ساعت کار : ۴۰۰ هزار تومان

شستشو سقف متری: ۱۵۰۰۰ تومان

هر ساعت اضافه کار : ۴۵۰۰۰ تومان


نظافتچی خانم تمام امور بجزء نظافت راه پله و محل کار ، دیوار شویی ، شستشو سقف و فرش و امور سخت و سنگین

۸ ساعت کار : ۵۰۰ هزار تومان

هر ساعت اضافه کار : ۴۵ هزار تومان


لطفا برای رزرو آنلاین سفارش و دریافت فاکتور کلیک کنید


کاربران گرامی توجه داشته باشید :

مشکلات مربوط به رزرو آنلاین برطرف شده است لطفا از طریق لینک زیر اقدام کنید با شعب تماس بگیرید.


شعب اصلی پاک رویال


شرق تهران :                        ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶


شمال تهران :                       ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹


غرب تهران :                       ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰


 جنوب تهران :                      ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶


 دفتر اعزام :                        ۰۹۱۲۰۵۲۶۵۳۶


اطلاعات تماس کامل پاک رویال


۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱                  ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷


۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹                  ۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸


۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸                   ۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵


۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸


۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶                   ۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱


۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴                   ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶


۰۲۱۷۷۶۹۱۲۰۳


۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰                    ۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳


۰۲۱۷۷۸۵۹۸۵۳                 ۰۲۱۷۷۸۵۹۸۳۵


۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷


۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰                   ۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱


 ۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹                   ۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱


۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳                   ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴


در صورتی که از نظافتچی اعزامی ناراضی بودید میتوانید ساعت اول خدمات خود را کنسل نمایید یا مشکلات خود را به شماره ۰۹۹۰۳۲۲۵۳۶۳ در قالب پیام ارسال نمایید یا زمان حضور نظافتچی تماس بگیرید


لطفا برای رزرو آنلاین سفارش و دریافت فاکتور کلیک کنید


استخدام نظافتچی شرکت

نظافتچی حرفه ای

لطفا برای رزرو آنلاین سفارش و دریافت فاکتور کلیک کنید

نکاتی در مورد انتخاب بهترین نظافتچی شرکت

برای انتخاب بهترین نظافتچی شرکت باید به خوبی ویژگی‌ ها و مشخصات نظافتچی را بررسی نماییم. برخی از نکات مهم که باید آنها را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهترین نظافتچی را انتخاب کنیم عبارت است از :

1. دقت به جنسیت نظافتچی

یکی از مهمترین نکاتی که جهت انتخاب نظافتچی باید به آن دقت داشته باشیم این است که جنسیت نظافتچی را بررسی کنیم. به طور کلی نظافت منزل و نظافت شرکت توسط نظافتچیان خانم و آقا انجام می‌ شود. اگر می خواهید نظافت شرکت را به صورت اصولی و با جزئیات کامل انجام دهید می توانید از نظافتچیان خانم درخواست نظافت شرکت را داشته باشید. در صورتی که مایل هستید نظافت راهرو شرکت، پارکینگ شرکت و بخش های گسترده شرکت را انجام دهید می توانید نظافتچیان آقا را انتخاب کنید. هر یک از نظافتچیان خانم و آقا هزینه متفاوتی را جهت تمیز کردن شرکت از شما دریافت می کنند هزینه های متغیر نظافتچیان را بررسی نمایید و سپس آنها را استخدام کنید.

2. بررسی تجربه نظافتچی

یکی دیگر از نکاتی که زمان استخدام نظافتچی شرکت باید به آن دقت داشته باشید تجربه نظافتچی است. برخی از نظافتچیان تجربه بیشتری در زمینه تمیز کردن منزل و شرکت دارند. آنها به خوبی می‌ دانند که باید چگونه و در چه بازه زمانی شرکت ها و منازل را تمیز نمایند. در واقع هر یک از نظافتچیانی که تجربه شان بیشتر است رضایت مشتریان را جلب می نمایند. آنها در کمترین بازه زمانی تمیز کردن منزل را انجام می‌ دهند تا مشتریان از خدماتشان رضایت داشته باشند.

نظافتچی شرکت و منزل : نظافتچی آقا و خانم - کارگر نظافت خانه

نظافتچی آقا برای شرکت

3. بررسی ساعت کار نظافتچی شرکت

یکی از مهمترین نکاتی که زمان استخدام نظافتچی باید به آن دقت داشته باشید این است که ساعت کار مشخص شده ای را برای نظافت شرکت تعیین کنید. نظافت منزل و نظافت شرکت در ساعت کار مشخص شده انجام خواهد شد. در صورتی که متراژ شرکت شما زیاد باشد نظافتچی باید مدت زمان بیشتری کار کند تا تمامی بخش‌ های شرکت را تمیز نماید. اگر شرکت مساحت کمتری داشته باشد نظافتچی می تواند در کمترین بازه زمانی شرکت را تمیز نماید. شما می‌توانید در ساعت مشخص شده ای نظافتچی را مشغول به کار نمایید و هر ساعتی که کارش طول می کشد هزینه دستمزد نظافتچی را بررسی کنید. اگر اطلاعاتی در مورد هزینه دریافتی نظافتچی به عنوان دستمزد ندارید بهتر است که با کارشناسان شرکت خدماتی در این مورد مشورت کنید.

4. بررسی موقعیت مکانی نظافتچی

یکی از مهمترین نکاتی که زمان انتخاب بهترین نظافتچی شرکت باید به آن دقت داشته باشید این است که پروسه رسیدن نظافتچی به شرکت را بررسی کنید. در واقع نظافتچی حرفه ای در بیشتر محله های شهر تهران فعالیت می نماید. شما باید از شرکت خدماتی درخواست نمایید که نظافتچی در کمترین بازه زمانی بتواند به منطقه مورد نظر شما برسد. در واقع اگر می خواهید برای تجریش، نظافتچی استخدام کنید باید از شرکت درخواست نظافتچی نزدیک به تجریش را داشته باشید. نظافتچیان تمام بخش های تهران را می شناسند و می توانند در کمترین بازه زمانی به منطقه مورد نظر برسند.

استخدام نظافتچی شرکت برای تمیز کردن اتاق ها

شما برای تمیز کردن اتاق های شرکت می توانید از نظافتچی درخواست تمیز کردن هر یک از اتاق ها را به صورت جداگانه داشته باشید. نظافت منزل و نظافت شرکت توسط نظافتچیان حرفه ‌ای در کمترین بازه زمانی انجام خواهد شد. نظافتچیان به‌خوبی می ‌دانند که هر یک از اتاق های شرکت برای کدام یک از فعالیت های شرکت مورد استفاده قرار می ‌گیرد. بر همین اساس وسیله های اتاق ها را به درستی تمیز می نمایند تا آسیبی به وسیله ها وارد نشود. اتاق مدیریت به عنوان مهم‌ ترین اتاق شرکت شناخته می‌ شود که باید با دقت و حساسیت بیشتری تمیز شود. نظافتچی خانم تمامی نکات و اصول تمیز کردن هر یک از اتاق های شرکت را می‌ شناسد.

ساعت کاری نظافتچی در شرکت

برای بررسی قیمت استخدام نظافتچی شرکت بهتر است که ساعت کاری هر یک از نظافتچیان را بررسی کنید. نظافتچیانی که ساعت بیشتری را در اختیار شما هستند هزینه زیادی دریافت می نمایند. در واقع هرچه که مدت زمان زیادی نظافتچیان کار کنند هزینه دریافتی شان بالاتر می ‌رود. توجه داشته باشید که زمان انتخاب نظافتچی برای تمیز کردن اتاق های شرکت و دیگر بخش های شرکت باید در مورد هزینه هایی که دریافت می کنند اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. برخی از نظافتچیان از آنجایی که تخصص و تجربه بیشتری دارند می توانند سریعا کارهای خود را انجام دهند و بیشتر بخش‌ های شرکت را در کمترین بازه زمانی تمیز کنند.

نظافت شرکت به بهترین شکل ممکن

نظافتچی برای شرکت

نظافتچی شرکت برای تمیز کردن سالن شرکت

سالن شرکت به عنوان یکی از حساس ‌ترین بخش ‌های شرکت می باشد که ارباب رجوع زیادی دارد. نظافتچی که برای نظافت شرکت و نظافت منزل استخدام می‌ شود می‌داند باید چگونه سالان شرکت را با چه متریالی تمیز کند. هر یک از مواد تمیز کننده ای که برای تمیز کردن کف سالن نیاز است را نظافتچی از کارفرمای خود درخواست نماید. کارفرما و وسیله های مورد نیاز برای تمیز کردن بخش های متفاوت شرکت را آماده می کند تا نظافتچی از آنها استفاده نماید.

شما برای استخدام نظافتچی شرکت می توانید از کارشناسان شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال درخواست نظافتچی آقا و خانم داشته باشید. شرکت پاک رویال خدمات متفاوتی برای نظافت منزل و شرکت به مشتریان ارائه می دهد. هزینه دریافتی شرکت جهت ارائه خدمات نظافتی مناسب تر از دیگر شرکت ها می باشد.

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

 • استفاده از نظافتچی های متخصص
 • استفاده از افراد سالم و قابل اعتماد
 • بیمه حوادث شخص برای کارپردازان
 • ضمانت کار حتی بعد از خروج نظافتچی
 • ارسال معرفی نامه معتبر ورود به منزل
 • استفاده از مواد شوینده مورد نیاز

چرا این شرکت نظافتی پاک رویال

 • اعزام کارگر های نظافتی مجرب و مطمئن

تقریبا هر کسی میتواند یک تی در دستش گرفته و مکانی را نظافت کند اما انتخاب افرادی که در این حرفه مجرب و متخصص بوده و علاوه بر آن تعهد کاری نیز دارند کار بسیار آسانی نیست و کارگران نظافتچی این شرکت برای انجام امور شرکت خدماتی شما آموزش دیده و تجربه زیادی در این حرفه دارند و مورد تایید هستند.

 • ضمانت نیروهای نظافتچی و بیمه بودن آنها

اگر در هنگام نظافتچی شرکت شما اتفاقی برای کارگران شرکت خدماتی پاک رویال بیوفتد نظافتچی شرکت تحت پوشش بیمه هستند و هیچ مسئولیتی شامل شما نمیشود.

 • صرفه جویی در هزینه های شرکت

شرکت خدماتی پاک رویال نسبت به بقیه رقیبان خود قیمت های منصفانه و با کمترین سود را از مشتریان خود میگیرد تا با ارائه کار تمیز و خوب و با کیفیت رضایت مطلق مشتریان خود را در کارنامه خود ثبت کند.

 • ارسال نظافتچیان ثابت برای شرکت شما

در صورت درخواست میتوان نظافتچیان را به صورت ثابت و با یک کادر ثابت که دارای تجربه بالایی میباشند برای شرکت شما ارسال کنیم.

 • امکان نظافت در ساعت غیر اداری

با توجه به اینکه اکثر شرکت ها در ساعات اداری دارای مشتری میباشند و نظافت در این ساعات تقریبا غیر ممکن میشود شرکت خدماتی پاک رویال در این زمینه نیز چاره ای اندیشیده و نظافت در ساعت غیر اداری نیز در لیست خدمات خود دارد.

 • صدور صورت حساب دوره ای

صاحبان شرکت ها جهت انجام نظافت شرکت خود می‌توانند قرارداد ماهیانه تنظیم کنند و حساب  خود را به صورت ماهیانه تسویه کنند. این شرکت خدماتی از مواد شوینده خوب با بالاترین حد کیفیت استفاده میکند.و با استفاده از کادری با تجربه بسیار بالا خدمات با کیفیتی را به شما ارائه میکند. مجموعه خدمات بالا باعث شده تا شرکت خدماتی پاک رویال جز برترین شرکت های نظافتی در حوزه نظافت شرکت قرار بگیرد.

یکی از مهمترین مزیت های شرکت خدماتی پاک رویال تضمین کیفیت کار به مشتریان خود میباشد که این باعث شده تا مشتریان با خیالی آسوده تر رو به انتخاب شرکت ما برای نظافت محل های کارشان و شرکت خود داشته باشند.

درصورت تمایل برای ارتباط با ما و عقد قرارداد لطفا با ما تماس بگیرید.

دریافت کارگر خدماتی خانم

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با ارائه بهترین خدمات موجود توانسته برتری بسیاری را جلب کند از نظر مشتریان این شرکت خدماتی از بهترین اشخاص ممکن استفاده میکند .

و با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای می تواند بهترین خدمات را برای شما ارائه کند. یکی از مهم ترین برتری های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تضمین کار است .

برای رزرو کارگر خدماتی جهت نظافت شرکت و نظافت منزل در تهران می توانید با کلیک روی این گزینه به صفحه مربوطه هدایت شوید  و یا از طریق فررم زیر اقدام نمایید .

نظافت راه پله

لطفا برای رزرو آنلاین سفارش و دریافت فاکتور کلیک کنید

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

Call Now Button