نظافتچی شرکت

نظافتچی شرکت2022-08-12T13:30:29+04:30

نظافتچی شرکت

با سلام این صفحه سایت در حال تعمیر میباشد و بهم ریختگی های متنی و… بهمین دلیل است.

این مطلب توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تهیه و انتشار داده شده است؛ هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر شرعی و غیر قانونی می باشد .

مقدمه

قطعا یکی از مهم ترین امور در یک شرکت خدماتی برای جذب مشتری تمیز و شیک بودن مکانی است که مشتری در آن حضور می یابد.

و نظافت شرکت باعث میشود مشتری از آن مکان دید بهتری داشته و این خود باعث خواهد شد تا مشتری با رضایت بیشتر و با اعتماد کامل تری رو به آن شرکت خدماتی برای انجام امور خود بیاورد این موضوع در مبحث روانشناسی و از نظر کارشناسان این حوزه نیز مورد تایید قرار گرفته است. که تمیز بودن و شیک بودن یک مکان تاثیر بسازیی در روح و تصمیمات فرد حاضر در آن مکان دارد.

نظافت یک شرکت چه مواردی را در بر میکیرد ؟

در نظافت یک شرکت باید جزئی ترین موارد نیز نظافت شوند شامل غبار روبی وسائل و وسائل واقع در شرکت نظافت سرویس بهداشتی ، جارو کشی و طی کشی و در صورت لزوم کف سابی آن،  و جابجایی انواع زباله  ها . غبار روبی و پاکسازی شرکت صرفا منتهی به پاکسازی محل شرکت نمیباشد و به غبار روبی و تمیز کردن ، داخل و بیرون مایکرویو ها، تلفن های رومیزی شیشه ها و پنجره ها و سایر قسمتهایی که بیشتر شرکت‌های نظافتی از آنها چشم پوشی میکنند میشود.

رزرو کارگر خدماتی – کلیک کنید

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

 • استفاده از نظافتچی های متخصص
 • استفاده از افراد سالم و قابل اعتماد
 • بیمه حوادث شخص برای کارپردازان
 • ضمانت کار حتی بعد از خروج نظافتچی
 • ارسال معرفی نامه معتبر ورود به منزل
 • استفاده از مواد شوینده مورد نیاز

چرا این شرکت نظافتی (پاک رویال ) را برای نظافت محیط شرکت خود انتخاب کنیم؟

تقریبا هر کسی میتواند یک تی در دستش گرفته و مکانی را نظافت کند اما انتخاب افرادی که در این حرفه مجرب و متخصص بوده و علاوه بر آن تعهد کاری نیز دارند کار بسیار آسانی نیست و کارگران نظافتچی این شرکت برای انجام امور شرکت خدماتی شما آموزش دیده و تجربه زیادی در این حرفه دارند و مورد تایید هستند.

 • ضمانت نیروهای نظافتچی و بیمه بودن آنها

اگر در هنگام نظافتچی شرکت شما اتفاقی برای کارگران شرکت خدماتی پاک رویال بیوفتد نظافتچی شرکت تحت پوشش بیمه هستند و هیچ مسئولیتی شامل شما نمیشود.

 • صرفه جویی در هزینه های شرکت

شرکت خدماتی پاک رویال نسبت به بقیه رقیبان خود قیمت های منصفانه و با کمترین سود را از مشتریان خود میگیرد تا با ارائه کار تمیز و خوب و با کیفیت رضایت مطلق مشتریان خود را در کارنامه خود ثبت کند.

 • ارسال نظافتچیان ثابت برای شرکت شما

در صورت درخواست میتوان نظافتچیان را به صورت ثابت و با یک کادر ثابت که دارای تجربه بالایی میباشند برای شرکت شما ارسال کنیم.

 • امکان نظافت در ساعت غیر اداری

با توجه به اینکه اکثر شرکت ها در ساعات اداری دارای مشتری میباشند و نظافت در این ساعات تقریبا غیر ممکن میشود شرکت خدماتی پاک رویال در این زمینه نیز چاره ای اندیشیده و نظافت در ساعت غیر اداری نیز در لیست خدمات خود دارد.

 • صدور صورت حساب دوره ای

صاحبان شرکت ها جهت انجام نظافت شرکت خود می‌توانند قرارداد ماهیانه تنظیم کنند و حساب  خود را به صورت ماهیانه تسویه کنند.

این شرکت خدماتی از مواد شوینده خوب با بالاترین حد کیفیت استفاده میکند.و با استفاده از کادری با تجربه بسیار بالا خدمات با کیفیتی را به شما ارائه میکند.

مجموعه خدمات بالا باعث شده تا شرکت خدماتی پاک رویال جز برترین شرکت های نظافتی در حوزه نظافت شرکت قرار بگیرد.

یکی از مهمترین مزیت های شرکت خدماتی پاک رویال تضمین کیفیت کار به مشتریان خود میباشد که این باعث شده تا مشتریان با خیالی آسوده تر رو به انتخاب شرکت ما برای نظافت محل های کارشان و شرکت خود داشته باشند.

درصورت تمایل برای ارتباط با ما و عقد قرارداد لطفا با ما تماس بگیرید.

انجام کلیه امور نظافت منزل توسط نظافتچی های مجرب و متخصص خانم ، آقا توسط پاک رویال — کلیک کنید

دریافت کارگر خدماتی خانم

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با ارائه بهترین خدمات موجود توانسته برتری بسیاری را

جلب کند از نظر مشتریان.

این شرکت خدماتی از بهترین مواد شوینده استفاده میکند و با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای می تواند بهترین خدمات را برای شما ارائه کند

یکی از مهم ترین برتری های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تضمین کار است ،

برای رزرو کارگر خدماتی می توانید با کلیک روی این گزینه به صفحه مربوطه هدایت شوید  و یا از طریق فررم زیر اقدام نمایید .

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

شماره های تماس

شمال : 2263918926708748

غرب :   4481819365811461

جنوب : 3315165636051481

شرق :  7717378177622809

مرکز :  88750018 — 55981703

شماره مدیریت : 09903225363

مسئول اعزام : 09120526536