نظافتچی منزل۱۴۰۱/۲/۳۱ ۱:۲۷:۱۶

نظافتچی منزل

بهترین نظافتچی منزل

بهترین نظافتچی منزل

بهترین نظافتچی منزل :

اگر برای انجام کارهای منزل وقت اضافی ندارید و یا مهمانی در پیش دارید، می توانید از یک نظافتچی منزل برای انجام به موقع کارهای منزل کمک بگیرید. به همین منظور شرکت خدماتی نظافتی افرادی را به عنوان نظافتچی منزل آموزش داده و کلیه نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقا در این شرکت از میان افراد متعهد و کاربلد انتخاب و گزینش شده اند

نظافتچی منزل

اطلاعات تماس پاک رویال جهت رزرو نظافتچی منزل برای تمام نقاط تهران:

۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱    ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷    ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹

۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸    ۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵    ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶

۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱

۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴    ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶    ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰

۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳

۰۲۱۷۷۸۵۹۸۵۳    ۰۲۱۷۷۸۵۹۸۳۵   ۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷

۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸

۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰     ۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱    ۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹

۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱

۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳     ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴     ۰۲۱۷۷۶۹۱۲۰۳

بهترین نظافتچی منزل را از شرکت خدماتی نظافتی ما بخواهید

نظافت منزل از کارهایی است که باید به نحو صحیح و اصولی صورت گیرد تا ضمن اینکه خانه ای تمیز و مرتب خواهیم داشت، وسایل داخل آن نیز سالم و صحیح باشند.

اگر برای انجام کارهای منزل وقت اضافی ندارید و یا مهمانی در پیش دارید، می توانید از یک نظافتچی منزل برای انجام به موقع کارهای منزل کمک بگیرید.

به همین منظور شرکت خدماتی نظافتی افرادی را به عنوان نظافتچی منزل آموزش و کلیه نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقا در این شرکت از میان افراد متعهد و کاربلد انتخاب و گزینش شده اند.

در صورتی که شما برای امور منزل و محل کار خود از نظافتچی منزل کمک بگیرید، تمام کارهای منزل شما به صورت کاملا تمیز و اصولی نظافت خواهد شد.

همچنین کلیه این نظافت ها در مدت زمان بسیار کمی صورت خواهد گرفت. تعرفه نظافت منزل نیز مطابق با عرف موجود محاسبه خواهد شد و نگرانی از بابت پرداخت هزینه های بالا وجود ندارد.

کافی است که به صورت تلفنی و یا اینترنتی درخواست خود را مبنی بر درخواست نظافتچی خانم و یا آقا برای اموری مانند نظافت منزل، نظافت راه پله و … مطرح و ثبت نمایید تا شرکت خدماتی نظافتی با توجه به زمان درخواستی شما، اقدام به اعزام نظافتچی منزل و … نماید.

وظایف نظافتچی منزل چیست؟

خیلی از خانم ها و سایر افراد خانواده به دلیل اینکه شاغل هستند و یا علاقه مند به کمک از شخص دیگری در انجام نظافت منزل و امور خانه هستند، قصد درخواست نظافتچی منزل را از شرکت خدماتی نظافتی دارند، اما نمی دانند که وظایف نظافتچی منزل چیست و دقیق شامل انجام چه کارهایی می شود.

جهت راهنمایی این عزیزان باید گفت که وظایف نظافتچی منزل اگر خانم باشد می توانید کلیه کارهای نظافتی منزل مانند شستشوی ظروف، شستشوی البسه، شستشوی پرده ها، نظافت کل فضای داخلی منزل

مانند:

آشپزخانه، سالن، اتاق خواب ها، حمام و سرویس بهداشتی و همچنین مرتب نمودن کمد لباس ها و سایر وسایل را از نظافتچی منزل درخواست نمایید.

اما چنانچه نظافتچی مرد را درخواست نموده اید، کارهایی از قبیل تمیز کردن پنجره و شیشه های ساختمان، راه پله ها، آسانسور، حیاط و پارکینگ را می توانید به عهده نظافتچی آقا بگذارید.

اما در هر حال قبل از اینکه نظافتچی به منزل و یا محل کار شما اعزام گردد، بهتر است لیستی از کارهایی که باید انجام دهد را آماده نمایید تا نظافتچی منزل طبق برنامه کارها را انجام دهد و اتلاف وقتی در این باره صورت نگیرد.

نظافتچی منزل

آیا نظافت منزل کار آسانی است؟

نظافت منزل یکی از امور روزانه در هر خانه ای می باشد. چنانچه شما به صورت روزانه کارهای منزل را انجام دهید و از تلنبار شدن کارهای خانه بپرهیزید، نظافت منزل می تواند کار آسانی باشد.

البته جهت نظافت صحیح منزل و وسایل آن باید یک سری اصول را رعایت نمایید.

به عنوان مثال:

چنانچه قصد نظافت کفپوش سالن و یا آشپزخانه را دارید باید با توجه به جنس کفپوش خود اقدام به استفاده از مواد شوینده نمایید.

به عنوان مثال:

جهت نظافت و تمیز نمودن پارکت چوبی لازم نیست از یک سطل آب و مواد شوینده قوی استفاده نمایید.

کافی است که با یک دستمال مرطوب و آغشته به چند قطره مایع ظرفشویی سطح پارکت را تمیز نمایید و سپس با یک دستمال دیگر آن را خشک نمایید تا اثر لکه روی پارکت باقی نماند.

اما در صورتی که کفپوش از جنس کاشی و سرامیک باشد، شستشوی آن راحت تر صورت می گیرد و محدودیتی در استفاده از تی و مواد شوینده نخواهید داشت.

نکته دیگر گردگیری منزل می باشد. برخی از خانم ها در مورد اینکه گردگیری را قبل و یا بعد از جاروبرقی منزل انجام دهند مردد هستند.

اما در این مورد بهتر است شما ابتدا یک گردگیری سطحی قبل از شروع جارو کشیدن داشته باشید و گردگیری کامل تر را به بعد از اتمام جارو محول نمایید.

بدین ترتیب تمام قسمتهای خانه به صورت کامل از گرد و غبار تمیز می شود.

نظافتچی منزل

شرایط استخدام نظافتچی در شرکت خدماتی نظافتی

یکی از دغدغه های خانواده ها برای به کارگیری و درخواست نظافتچی منزل، نگرانی از فردی می باشد که به عنوان نظافتچی به منزل و یا محل کار آنها مراجعه می نماید.

اما شرکت خدماتی نظافتی با آگاهی از این موضوع، در استخدام افراد به عنوان نظافتچی شرایطی را وضع نموده است که بر اساس آن نظافتچی های شرکت گزینش و انتخاب می شوند.

برخی از شرایط فوق جهت استخدام کلیه نظافتچی ها اعم از خانم و آقا عبارتند از:

 • نداشتن سوء پیشینه و سابقه زندان
 • نداشتن اعتیاد، اعم از اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی
 • برخورداری از سلامت روحی و سلامت جسمی، عدم مصرف قرص های آرامبخش و…
 • داشتن سابقه کار در ارتباط با نظافت
 • در صورت عدم سابقه، گذراندن دوره های آموزشی در ارتباط با نظافت
 • دریافت مدارک شناسایی و سفته جهت مواقع مورد لزوم

این ها بخشی از شرایط استخدام نظافتچی منزل می باشد.

اما شرکت خدماتی نظافتی با پشتیبانی بسیار قوی که دارد، متعهد می شود که چنانچه از رفتار و یا کیفیت کار نظافتچی رضایت نداشته باشید، در همان ساعات اولیه می توانید با شرکت تماس بگیرید و نسبت به تعویض کارگر نظافتچی درخواست خود را مطرح نمایید تا در همان لحظه نظافتچی دیگری به منزل و محل کار شما اعزام گردد.

تمام نظافتچی های فوق با معرفی نامه معتبر و دارای عکس به منزل مراجعه می نمایند و کاملا مطمئن و کاربلد می باشند.

قیمت درخواست نظافتچی منزل

قیمت درخواست نظافتچی در شرکت خدماتی نظافتی طبق عرف و تعرفه مصوب اتحادیه محاسبه می گردد و نگرانی از بابت اخذ هزینه های بالا وجود ندارد.

ضمن اینکه نظافتچی منزل تمام کارها و نظافت منزل را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

شرط نهایی در پایان کار نظافت، رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.

چنانچه برای نظافت امور منزل خود وقت کافی و یا توانایی لازم را ندارید می توانید از خدمات بسیار با کیفیت و تضمین شده شرکت خدماتی نظافتی بهره مند شوید.

شما با هزینه ای بسیار مناسب می توانید از منزلی کاملا تمیز و مرتب برخوردار شوید.

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

 • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
 • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
 • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
 • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
 • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
 • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

نظافتچی منزل

چرا همکاری با شرکت خدماتی نظافتی :

این روزها دیگر مثل سابق نیست مثل گذشته ها که پدر یا مرد خانه در بیرون از منزل مشغول کار میشد و درآمدی که داشت کفاف یک خانواده چندین نفره را میداد آن روزها نه اینهمه چشم و همچشمی بود نه اینهمه گرانی و بیکاری.

امروزه دیگر خبری از خانوادهای پر جمعیت نیست و حتی اگر یک نفر هم به تنهایی در حال زندگی کردن است درآمد حاصله او کفاف زندگی امروزی را نمیدهد پس نیاز هستش تمامی افراد یک خانواده دست به دست یکدیگر دهند.

دریافت نظافتچی خانم و یا آقا در تهران – نظافتچی با شوینده رایگان

وقتی همسر و خانم خانه هم پا به پا شوهرش مشغول کار بیرون از منزل هستش دیگر نمیتواند مسائل داخلی خانه را مانند نظافت خانه و غذا درست کردن ووو را به عهده بگیرد.

بنابراین از یک رستوران خوب و یک شرکت خدماتی نظافتی خوب کمک میگیرند

یک رستوران خوب میتواند مسائل مربوط به پخت غذا را حل نماید
و یک شرکت خدمات نظافت منزل میتواند یک نظافتچی منزل خوب را به شما معرفی کند.

مشخصات نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال :

نظافتچی منزل معمولا جوانی که زیر ۳۵ سال سن داشته باشد هستش که چند روزی از طرف شرکت خدماتی آموزش داده شده

و چند ماهی هم وقتی مشغول کار هستش تجارب نظافت منزل را به دست آورده که زمانی شما با یک شرکت نظافتی جهت نظافت منزل یا نظافت راه پله تماس میگیرید

به معرفی نامه و زمانت شرکت به منزل شما مراجعه مینماید.

نظافت راه پله هم امروزه به دلیل اینکه تعداد واحد های مسکونی یا تجاری یک مجتمع زیاد شده مثل گذشته ها به دست زنان خانه انجام نمیشود و باید یک نظافتچی راه پله از طرف یک شرکت نظافت منزل به محل مراجعه نماید.

نظافتچی منزل _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا ؟

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال هم نظافتچی خانم هم نظافتچی آقا برای را به عنوان نظافتچی منزل معرفی مینماید

بستگی دارد نوع نظافت منزل شما چی باشد منزل تخلیه باشد نیاز به دیوار شویی باشد یا خیر ووو

با توجه به نوع کار نظافتچی منزل اعزامی را شرکت پینهاد میدهد که شما به یک نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا نیاز دارید که در آخر باز شما انتخاب میکنید که نظافتچی منزل شما نظافتچی خانم باشد یا نظافتچی آقا.

تصور مشارکین شرکت خدماتی پاک رویال:

معمولا مشترکین یک شرکت نظافت منزل فکر میکنند نظافتچی خانم میتواند نظافتچی منزل بهتری باشد

در صورتی که اشتباه میکنند نظافتچی آقا خیلی بهتر امور نظافت خانه را میتواند انجام دهد

فقط کافیت آموزشهای لازم جهت نظافت منزل یا نظافت راه پله راه دیده باشد و تجربه کاری لازم را داشته باشد.

شرکت خدماتی بهترین گذینه برای کمک به شما برای رفع نیاز به امور نظافتی منزل خود میباشد.

توصیه ما به شما :

 1. نظافتچی منزل خود را از شرکتهای معتبر تهیه کنید
 2. به هر شرکت نمایی که تبالیغ شرکت خدماتی نظافتی بزرگتر از خود و معتبر تر از خود را کپی کرده اعتماد نکنید
 3. قبل از هرگونه درخواست جهت نظافت منزل ، نظافت راه پله ، نظافتچی منزل ، نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا حتما کمی تحقیق کنید و مطمئن عمل نمایید.ا

به این نکات توجه و عمل کنید تا موجب پشیمانی و سلب اعتماد شما نسبت به شرکت هاب نظافتی نشوند.


کاربران گرامی توجه داشته باشید :

مشکلات مربوط به رزرو آنلاین برطرف شده

شما میتوانید رزرو آنلاین هم داشته باشید.

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای ۲ روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا ۲۴ ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


[fc id=’1′ align=’center’][/fc]

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

Call Now Button