نظافت و کارگر نظافتچی۱۴۰۰/۷/۱۲ ۱۶:۲۹:۳۲

نظافت و کارگر نظافتچی

قیمت نظافت خانه و قیمت نظافت راهپله _ قیمت نظافت و کارگر نظافتچی

قیمت نظافت خانه و قیمت نظافت راهپله _ قیمت نظافت و کارگر نظافتچی

خانم های خانه دار باید نکاتی را در مورد نظافت و کارگر نظافتچی بدانند

زمانی که شما از شخص ماهر جهت نظافت منزل خود استفاده میکنید باید بدانید ایشان با به کارگیری فوت و فنهای مخصوص این حرفه هم در زمان هم در هزینه های شما صرفه جویی میشود.

به طور مثال :

استفاده از شوینده های مناسب برای هر نقطه از خانه
مصرف بهینه آب و جلوگیری از اصراف و هدر رفتن آب
اتمام هرچه سریعتر امور نظافتی منزل شما بدون اینکه وقت بیش از اندازه ای صرف کنید با نظافت و کارگر نظافتجی رسیدگی به کارهای روزمره خود و نبود نیاز به اینکه نظارتی به کار و نوع نظافت و کارگر نظافتچی باشد.
ووو

قیمت نظافت خانه و قیمت نظافت راهپله _ قیمت نظافت و کارگر نظافتچی

قیمت نظافت خانه و قیمت نظافت راهپله _ قیمت نظافت و کارگر نظافتچی

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

  • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
  • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
  • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
  • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
  • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
  • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

[/fc]

● در این بخش سعی میکنیم به این موارد اشاره کنیم.

نظافت و کارگر نظافتجی در نظافت منزل و تمیز کردن خانه کاریست همیشگی و دائمی که باید با برنامه ریزی مناسب به آن توجه داشت زیرا نظافت خانه شما از مهمترین امور روزمره شما به حساب می آید و شرکت خدماتی نظافتی که برای کمک به خود انتخاب میکنید و کارگر نظافتچی که از سوی این شرکتها اعزام‌ میشوند هم باید مورد اعتماد و امین باشند. به همین دلیل باید بسیار دقت کنید.

 

دریافت نظافتچی خانم و یا آقا در تهران – نظافتچی با شوینده رایگان

 

● هزینه نظافت و کارگر نظافتچی به چه صورت میباشد؟

هزینه نظافت خانه ، نظافت راه پله ، نظافت ادارات و شرکت های خصوصی همه و همه به صورت ساعتی محاسبه میشود و نوع کار و ابعاد منزل یا شرکت شما در این هزینه تاثیر دارد و بر اساس ساعاتی که کارگر نظافتچی حالا یا نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در محل کار شما فعالیت میکنند قیمت نظافت منزل یا قیمت نظافت راه پله شما محاسبه میشود.

 

● برای نظافت حتما باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشید.

شما باید نظافت منزل خود را بسیار جدی بگیرید جراکه نمیشود بدون برنامه ریزی خانه ای تمیز و پاکیزه داشته باشید درسته همه ما ایرانی ها خانه تکانی نوروزی داریم و تمام نقاط خانه را تمیز میکنیم ولی اگر بخواهیم در طول سال و بدون برنامه تمیزکاری منزل خود را انجام دهیم با مشکلات فراوانی روبرو میشویم.
برای داشتن خانه ای تمیز باید به طور مثال برای نظافت هر نقطه از منزل زمان مشخصی تعیین کنیم مثال به صورت هفتگی آشپزخانه را تمیز کنیم به صورت ماهانه تمامی کابینتها و کمد ها را تخلیه و دستمال کشی کنیم و دوباره لوازم خود را بچینیم و یا به صورت روزانه سرویسها تمیز شود و به صورت ماهانه شستشو کامل داده شوند ووو

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

نظافت راه پله و مشاعات _ قیمت نظافت منزل _ شرکت خدماتی در تهران _ شرکت نظافتی

● نظافت اتاق مهمان و پذیرایی منزل خود را جدی بگیرید.

اتاق مهمان یکی از مهمترین اتاق های خانه به حساب می آید چراکه آبرو و تمیزی یک خانواده اول از همه در این اتاق به نمایش گذاشته میشود که برای داشتن پذیرایی تمیز و مرتب باید حتما از هرج و مرج جلوگیری کنید

به طور مثال : لوازم را بعد از تمیز کردن در جای خود قرار دهید و حتما به صورت دوره ای تمامی وسایلی که در دسترس هستند مانند کنترول ها ، کلید پریزها ، مبلمان و… را ضدعفونی و تمیز کنید.

● نظافت آشپزخانه در سلامت یک خانواده بسیار تاثیر گذار میباشد.

هیجکس از خود شما مهمتر نیست و شما و اعزای خانواده ای که دارید همه به آشپزخانه رفت و آمد دارید درست است مهمانها شاید به آشپزخانه شما وارد نشوند ولی خودتان که دائم با لوازم و مواد غذایی داخل آشپزخانه سرکار دارید! پس همیشه از جلوگیری جرم و چربی در نقاط مختلف آشپزخانه جلوگیری کنید به صورت مرتب و دوره ای تمام لوازم و نقاط را شستشو و ضدعفوتی کنید . نظافت و کارگر نظافتچی مناسب برای تمیزکاری آشپزخانه از طریق شرکتهای خدماتی قابل رزرو میباشد که به شما در این زمینه کمک کنند.

● سرامیکها و کفپوشهای خانه را ۱۵ روز یکبار تمیز کنید.

یکی از نقاطی که بیشترین امکان آلودگی را دارد سرامیک ها و کفپوش های خانه شما میباشد که میتواند محل اجتماع میکروبها و باکتریها باشد. شما باید به طور منظم درزها و سطح سرامیکها را تمیز و ضدعفونی کنید که با این کار هم از بیمار اعضای خانواده جلوگیری میکنید هم ظاهر سرامیکها تمیز و بدون جرم میماند.

تعرفه نظافتچی

تعرفه نظافتچی _ نظافت پارکت _ قیمت نظافت _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی

● اگر کف خانه فرش دارید و کودک هم دارید بخوانید.

میشود گفت یکی از مشکلات خانوادهای ایرانی که کودک بازگوش دارند کثیف شدن فرشها و خراب شدن سطح آنها توسط کودکان و لوازم بازی بچها میباشد که به راحتی با استفاده از روفرشی های موجود در بازار هم میتوانید از فرشها محافظت کنید هم بچها میتوانند به باز با خمیرهای بازی و مدادهای رنگی ، آبرنگ و… لذت ببرند زیرا شستشو روفرشی ها بسیار راحت هستش و زمان آمدن مهمان میتوانید در سریعترین زمان ممکن آنها را جمع کنید.

● بعد از آشپزخانه میشود گفت نظافت حمام و توالت بسیار مهم میباشد.

زمانی که شما آشپزخانه خود را تمیز و مرتب نگهدارید نوبت به سرویس های بهداشتی میرسد که محل تجمع انواع میکروب و باکتری ها میباشد و میتواند بوی بسیار ناخوشایندی ایجاد کند. شما با استفاده از نظافت و کارگر نظافتچی متخصص میتوانید عمده امور نظافتی سرویس ها را انجام دهید و خودتان هم به صورت روزانه از شویندهایی که به صورت اسپری در بازار موجود میباشد استفاده کنید و شیرآلات و دوش را تمیز وضد عفونی کنید و با ریختن محلول آب و وایتکس داخل چاها از ایجاد بوی نامطلوب جلوگیری کنید.

خدمات نظافت خانه _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی _ نظافتچی منزل _ نظافتچی راه پله

خدمات نظافت خانه _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی نظافتی _ نظافتچی منزل _ نظافتچی راه پله

●با وجود بیماریهای ویروسی مانند کرونا باید همه جارا تمیز کنید.

امروز شما باید تمام لوازمی که در دسترس میباشد تمیز کنید و با استفاده از نظافت و کارگر نظافتچی برای انجام این امور کمک بگیرید کارگر نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم فرقی نمیکند باید از ایشان بخواهید تمامی لوازمتان را دستمال بکشد و ضدعفونی کند و دیوارها ، کابینتها ، کمدها همه و همه را شستشو دهند با رعایت این موضوع و استفاده از نظافت و کارگر نظافتچی به صورت دوره ای میتوانید تا درصد بالایی از تمیزی منزلتان اطمینان پیدا کنید.

● شرکت خدماتی و نظافتی معتبر

شما برای دریافت نظافت و کارگر نظافتچی میتوانید با شرکت خدماتی و نظافتی پاک رویال تماس بگیرید و برای تمام نقاط تهران رزرو کارگر نظافتچی مورد نیاز خود را انجام دهید . نظافتچی آقا و نظافتچی خانم مورد اطمینان و متخصص در دسترس شما همیشه هست و با خیالی آسوده نظافت و کارگر نظافتچی خود را رزرو کنید.

شرکت خدماتی در تهران _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی _ شرکت نظافتی

شرکت خدماتی در تهران _ نظافت منزل _ شرکت خدماتی _ شرکت نظافتی

نظافت _ شرکت خدماتی نظافتی | نظافتچی منزل | قیمت نظافت راه پله _ هزینه نظافت راه پله

نظافت _ شرکت خدماتی نظافتی | نظافتچی منزل | قیمت نظافت راه پله _ هزینه نظافت راه پله

شماره تماس شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شمال:
((۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹))قیطریه پاسداران نیاوران
((۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸))ونک گیشا ولیعصر
((۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵))مفتح بهشتی
((۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴))عباس آباد قصر
((۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸))شریعتی میرداماد تجریش

نظافت شرکت
غرب:
((۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱))آذری آزادی انقلاب
((۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳))مرزداران صادقیه
((۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰))نواب کارون قزوین
((۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰))صادقیه پونک اکباتان

نظافت راه پله ها
شرق:
((۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱))تهران پارس حکیمیه
((۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶))تهران نو رسالت هنگام
((۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹))نیرو هوایی سبلان وحیدیه
((۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷))مدنی امام حسین نامجو
((۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸))مجیدیه هروی سیدخندان


نظافت منزل
جنوب:
((۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱))خزانه نازی آباد راه آهن
((۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴))آذری منیریه جیحون
((۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳))بریانک منیریه حسن آبا
((۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷))شوش نازی آباد جوادیه
((۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱)) پیروزی نبرد ابوذر شهداء

شما میتوانید با لمس شمارهای زیر با نزدیکترین شعبه به منزل خود تماس بگیرید.

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

Call Now Button