نقاشی ساختمان و رنگ کاری۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱۸:۰۰:۴۱

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

یکی از ارزانترین کار هایی که می توانید برای زیبایی دیوار و ساختمان تان انجام دهید، نقاشی ساختمان و رنگ کاری اصولی آن است.

نکاتی که باید قبل از نقاشی ساختمان و رنگ کاری بدانید؟

یکی از ارزان ترین اقداماتی که برای نوسازی و زیباسازی ساختمان ها می توان انجام داد، نقاشی ساختمان و رنگ کاری دیوار، درب و … می باشد. انواع رنگ ها در مقایسه با سایر متریال ها مثل کاغذ دیواری، کناف و …. هزینه کمتری دارند. بنابراین اکثرا افراد برای بهبود وضعیت دیوارها سعی می کنند از نقاشی ساختمان و رنگ کاری استفاده کنند. اما بهتر است به نکاتی که در ادامه به آن اشاره می کنیم با دقت توجه نمایید تا بهترین نتیجه حاصل شود. با پاک رویال تا انتهای متن همراه باشید.

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

رنگ آمیزی ساختمان

نکاتی کاربردی قبل از نقاشی ساختمان و رنگ کاری :

بیشترین قسمتی که در دید ساکنین یک ساختمان است، دیوار های آن می باشد. به همین جهت نقاشی ساختمان و رنگ کاری آن نیازمند رعایت یک سری نکات فنی و سلیقه ای است تا نتیجه دلخواه به دست بیاید. اما این نکات شامل چه چیزهایی می باشند؟

انتخاب دیوار ها برای انتخاب رنگ کاری :

رنگ اتاقهای مختلف یک ساختمان می توانند در زمان نقاشی ساختمان و رنگ کاری متفاوت از هم باشند. به عنوان مثال اتاق خواب ها مخصوصا اتاق خواب کودکان معمولا دارای رنگ های شاد هستند. اما برعکس دیوار های پذیرایی یا نشیمن به دلیل اینکه بیشترین تایم را در طول روز در آن سپری می کنید و هماهنگی با دکوراسیون و وسایل موجود، عموما دارای رنگ های ملایم و روشن هستند. بنابراین قبل از انجام کار مشخص کنید هر دیوار را قرار است چه رنگی کنید.

اطلاعات تماس پاک رویال برای تمام نقاط تهران:

۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱    ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷    ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹

۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸    ۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵    ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶

۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱

۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴    ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶    ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰

۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳

۰۲۱۷۷۸۵۹۸۵۳    ۰۲۱۷۷۸۵۹۸۳۵   ۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷

۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸

۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰     ۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱    ۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹

۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱

۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳     ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴     ۰۲۱۷۷۶۹۱۲۰۳

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

  • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
  • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
  • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
  • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
  • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
  • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

بررسی سطوح دیوار برای نقاشی ساختمان و رنگ کاری

شما باید قبل از اینکه نقاشی ساختمان و رنگ کاری را شروع کنید سطوح دیوار را با دقت بررسی کنید. اگر دیوار ها پستی و بلندی داشته باشند، باید با سمباده صاف شوند.

اما اگر قسمتی از دیوار ریخته باشد باید مرمت گردد. اگر سوراخی بر روی دیوار وجود دارد باید پر شود.

به بیان دیگر هرچه دیوارتان سطح صاف و گچ مناسب تری داشته باشد، بعد از رنگ آمیزی جلوه بهتری خواهد داشت. البته نیازی نیست شما این موارد را انجام دهید. کافیست از یک استاد کار ماهر برای نقاشی ساختمان تان کمک بخواهید.

افراد ماهر خودشان تمامی مواردی که لازم است قبل از رنگ کاری انجام شود به شما می گویند و گاها خودشان نیز به تعمیر و مرمت آن می پردازند.

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

رنگ آمیزی ساختمان

رنگ دیوار ها را درست انتخاب کنید.

انتخاب رنگ برای نقاشی ساختمان و رنگ کاری بسیار مهم می باشد. چشم شما قرار است در تماس دائمی با سطوحی که قصد رنگ کاری آن را دارید باشند.

اگر از رنگ هایی استفاده کنید که خسته کننده باشند و یا چشم را اذیت کنند مطمئنا بازخورد منفی دریافت می کنید. این موضوع برای نقاشی ساختمان های کاری و اداری بیشتر اهمیت دارد. زیرا شما میزبان حضور افراد زیادی در طول شبانه روز هستید.

بنابراین باید از رنگی برای پوشش دیوار هایتان انتخاب کنید که حس خوب را به افراد منتقل نماید.

به مات و براق بودن رنگ ها قبل از نقاشی ساختمان دقت کنید.

امروزه در صنعت رنگ تنوع بسیار زیادی وجود دارد. این تنوع باعث می شود شما رنگ کاری سطوح مختلف را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید.

یکی از ویژگی های رنگ ها مات و براق بودن آنها می باشد. انتخاب این موضوع برای نقاشی ساختمان و رنگ کاری آن کاملا اختیاری است. حتی می توانید سطوح دیوار های مختلف یک ساختمان را به صورت ترکیبی از این رنگها انجام دهید.

اگر نمی دانید چه رنگی مناسب محیط شماست می توانید از یک کارشناس کاربلد مشاوره بگیرید. افرادی که در امر نقاشی ساختمان مهارت دارند، می توانند بهترین مشاور برای رنگ آمیزی سطوح مورد نظر شما باشند. زیرا با توجه به سابقه و مهارتی که در این امر دارند، می توانند نتیجه کار را پیش بینی کنند.

این راهنمایی ها به شما کمک می کند تا از نتیجه کارتان رضایت بیشتری داشته باشید.

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

نقاشی ساختمان و رنگ کاری

رنگ آمیزی ساختمان

آیا رنگ دیوار و سقف یکی باشد؟

یکی از موضوعاتی که شاید ذهن افراد را در حین نقاشی ساختمان و رنگ کاری آن مشغول می کند تناسب رنگ سقف و دیوار است.

برای محیط های مسکونی مثل خانه ها، بهتر است رنگ دیوار و سقف یکی باشد تا وسایل مختلف را راحت تر بتوان با آن هماهنگ کرد. اما برای اماکن اداری و محیط های کاری تناقض رنگ می تواند باعث جلب توجه شود.

حتی خیلی از افراد بر روی سقف با کمک رنگ های متنوع، طرح های مختلف می اندازند. در کنار انجام چنین کاری فقط حواستان باشد محیط را بیش از حد شلوغ نکنید که جلوه کار را از بین ببرد.

همچنین بهتر است تناسب بین رنگها در کنار تنوع آن حفظ شود. یعنی به این صورت نباشد که شما دیوار ها را صورتی کنید و سقف را آبی.

در این خصوص هم راهنمایی و مشورت با یک استادکار ماهر در زمینه نقاشی ساختمان می تواند بهترین نتیجه را ایجاد کند.

آیا رنگ کاری درب ها نیز مثل دیوار انجام میشود؟

قبل از رنگ کاری باید هرگونه آلودگی و ناهمواری را برطرف کرد. این موضوع برای درب ها بیشتر اهمیت پیدا می کند. زیرا درب ها عموما دارای آلودگی های بیشتری هستند و شستشوی آنها قبل از رنگ آمیزی واجب است.

همچنین اگر پوسیدگی داشته باشند باید برطرف شود. کارشناسی که برای نقاشی ساختمان مراجعه می کند اگر مهارت کافی را داشته باشد، به خوبی می تواند درب شما را زیبا تر از روز اولش نماید.

"<yoastmark

رنگ آمیزی ساختمان

قبل از نقاشی ساختمان و رنگ کاری چه کارهایی انجام دهیم؟

زمانی که تصمیم به نقاشی ساختمان گرفتید باید مراقب سایر سطوحی که نیاز به رنگ آمیزی ندارند باشید. این سطوح می تواند کف زمین، درب های ساختمان، کلید و پریز ها و… باشد.

اگر رنگ با غلطک یا فرچه انجام می شود، کافی است کلید و پریزها را با چسب های پهن قوی پوشش دهید.

اما حواستان باشد فقط خود قاب را چسب بزنید و حاشیه اطراف آن برای رنگ آمیزی باز باشد. تا بعد از اتمام نمای زشتی نداشته باشد.

برای سطوح کف ساختمان نیز می توانید دور تا دور لبه های دیوار را با روزنامه پوشش دهید. در این روش اگر قرار نیست دربها رنگ آمیزی شوند، نیازی به پوشاندن آنها نیست.

رنگ آمیزی ساختمان با پیستوله :

اما اگر قرار است نقاشی ساختمان با پیستوله انجام شود، به علت پاشش رنگ هایی که امکان دارد از پیستوله خارج شود، بهتر است دربها ، لوسترها، لوازم دکوری و…. به طور کامل پوشش داده شوند.

اگر از یک کارشناس ماهر برای انجام نقاشی ساختمان استفاده کنید، مطمئنا خودش تمامی نکات لازم برای جلوگیری از ایجاد لک رنگ بر روی سایر وسایل را به شما متذکر می شود.

رعایت راهنمایی هایی که به شما انجام می دهند باعث می شود که بدون هیچ نارضایتی کار نقاشی ساختمان به اتمام برسد.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

مجموعه پاک رویال دارای یک تیم کاملا حرفه ای و متخصص در زمینه نقاشی ساختمان می باشد. مهارت استادکاران این مجموعه باعث ایجاد لبخند رضایت بر روی لب های شما خواهد شد. ما بهترین و متخصص ترین افراد را در مجموعه کاری خود برای خدمت رسانی به شما عزیزان جمع کرده ایم.

شرکت خدماتی نظافتی پاک مهر نیکومنش (پاک رویال)

شما همچنین میتوانید برای رزرو نظافتچی جهت نظافت منزل و نظافت راه پله بر روی کلمات مربوطه کلیک کنید تا در سریعترین زمان ممکن نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا مد نظر شما به محل کار اعزام شود.

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

Call Now Button