کارگر نظافت منزل

اعزام کارگر نظافت منزل جهت نظافت راه پله ساختمان به تمام نقاط تهران و مواد شوینده

کارگر نظافت منزل در تهران

شغل یک نظافتچی یا همان کارگر نظافت منزل در ایران از آن دسته مشاغلی به حساب می آید . که با اینکه شغل بسیار مهم و تاثیرگذار در جامعه میباشد. اما اصلا به گونه ای که شایسته و باید ، شاید دیده نمیشود و نادیده گرفته میشود.

چرا دستمزد کارگر نظافت منزل به صورت ساعتی و روزمزد محاسبه میشود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم دلایل بسیاری دارد که باعث میشود دستمزد کارگر نظافتچی ها و یک کارگر نظافت منزل به صورت ساعتی سا روزمزد محاسیه میشود‌

در این قسمت به چند مورد از این دلایل اشاره میکنیم

نامشخص بودن حجم کار :

زمانی که شما یک کارگر نظافت منزل را رزرو مینمایید به دلیل اینکه به صورت غیر حضوری میباشد و شرکت خدماتی نظافتی یا نظافتچی ها از نوع و حجم کار بیخبر هستند و مشخص نیست که چقدر زمان و کار نیاز است برای تمیزی و نظافت محیط مجبور میشویم به صورت ساعتی دستمزد کارکر نظافت منزل را محاسبه کنیم .

مثال :

نظافت یک منزل بززگ و کثیف به هیچ عنوان با یک منزل کوچک و تمیز برابر نیست و نمیشود به صورت یکسان دستمزد پرداخت و دریافت کرد به همین دلیل شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال اعزام ۴ ساعته برای مشترکینی که حس میکنند کار نظافت منزلشان کم است دارد و نظافت ۸ ساعته همراه با اضافه کار را برای مشترکینی که حس میکنند تایم کامل برای نظافت منزل خود نیاز دارد .

متغیر بودن ساعات آزاد مشترکین :

مشترکین زیادی هستند که مدیریت ساختمان ها را به عهده دارند و نظافت راه پله و مشاعات آنها زمان کمی نیاز دارد اما تایم آزاد برای رسیدگی به این امور را ندارند به همین دلیل میتوانتد از اعزام ۴ ساعته در صبح ، ظهر و حتی عصر استفاده نمایند.

فعالیت پاره وقت کارگر نظافت منزل :

و در مقابل پیش می آید که  نظافتچی ها و کارگر نظافت منزل به صورت پاره وقت و نیمه وقت فعالیت میکنند و به همین دلیل یک اعزام ۴ ساعته صبح یا ظهر بیشتر انجام نمیدهند.

به طور کلی باید بگوییم که دستمزد ساعتی و روزمزد باعث میشود هم کارفرما هم کارگر به صورت دقیق و مشخص به پرداختی و دریافتی خود نظارت داشته باشند و احساس بدی نداشته باشند.

وظایف کارگر نظافت منزل چیست؟

همانگونه که از نام این شغل مشخص است وظایف کارگر نظافت منزل ( نظافتچی) مشخص است اما زمانی که بحث نظافت خانه باشد . مشخص است که بنا به سلیقه صاحب خانه وظایف کارگر نظافتچی مشخص میشود. ولی در کل این وظایف به صورت خلاصه تمیز کردن و نظافت مکان های زیر میباشد:

آشپزخانه

پذیرایی و اتاق ها

سرویس های بهداشتی

دیوارها و پنجرها

و اگر بخواهیم به صورت دقیق تر وظایف کارگر نظافت منزل را بازگو کنیم باید به این نکات اشاره کنیم.

یک کارگر نظافت منزل زمان مراجعه به محل کار به این امور رسیدگی میکند :

  • تمیز و ضدعفونی کردن تمامی نقاط و سطوح خانه به طود مثال : کابینت ها ، میز و صندلی ها ، گاز ، یخچال و لوازم آشپزخانه ، مبلها و تمامی لوازم دیگر که امکان دسترسی به آنها وجود داشته باشد
  • زمانی که یک کارگر نظافت منزل حرفه ای داشته باشید  زبالها و آشغالها را از نقاط مختلف منزل جمع آوری میکند و آنها را دور میریزد
  • شستشو و نظافت دیوارها و کف منزل که باعث پاک شدن تمامی لکه ها و کثیفی ها میشود.
  • تمیز کردن در و پنجرها و پاک کردن شیشه های در دسترس
  • نظافت و ضدعفونی صحیح سرویس های بهداشتی
  • جاروکشی و شستشو فرشها و مبلمان با شامپو فرش
  • شستشو ظروف و آبکشی آنها
  • و…

و در کل تمامی نقاط منزل بجزء شستشو سقف و فرش در دستور کار نظافتچی یا همان کارگر نظافت منزل میباشد.


راهنمای قیمت


مشترکین گرامی توجه داشته باشید نظافتچی های این شرکت زمان مراجعه به محل کار و اتمام امور نظافتی هیچ مبلغ اضافه ای برای انجام امور نظافتی از شما درخواست نمیکنند. و فقط مبلغ ساعت کار درج شده در فاکتور را دریافت مینمایند و

تمامی امور نظافتی را در طی ساعات کاری خود انجام میدهند.

فقط شستشو سقف ، شستشو فرش با آب و تاید دارای هزینه جداگانه میباشد.

کشیدن شامپو فرش و دیوارشویی در طی زمان کاری انجام میشود . و هزینه جداگانه ندارد این مجموعه در طی این سالها هرگز به بهانه های مختلف سعی بر افزایش قیمت دستمزد نظافتچی های خود نداشته و ندارد. لطفا زمان ثبت سفارش بابت این موضوع نگرانی نداشته باشید.


قیمت اعزام نظافتچی آقا جهت انجام تمام امور نظافتی

بجزء شستشو سقف و فرش و نماشویی

۴ ساعت کار : ۳۰۰ هزار تومان

۸ ساعت کار : ۵۰۰ هزار تومان

شستشو سقف متری: ۱۵۰۰۰ تومان

هر ساعت اضافه کار : ۵۵۰۰۰ تومان


نظافتچی خانم تمام امور بجزء نظافت راه پله و محل کار ، دیوار شویی ، شستشو سقف و فرش و امور سخت و سنگین

۸ ساعت کار : ۵۵۰ هزار تومان

هر ساعت اضافه کار : ۶۰ هزار تومان


برای مطالعه راهنمای دریافت فاکتور خدمات و موارد مهم دیگر کلیک کنید


کاربران گرامی توجه داشته باشید :

مشکلات مربوط به رزرو آنلاین برطرف شده است لطفا از طریق لینک زیر اقدام کنید با شعب تماس بگیرید.


شعب اصلی پاک رویال


شرق تهران :                        ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶


شمال تهران :                       ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹


غرب تهران :                       ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰


 جنوب تهران :                      ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶


 دفتر اعزام :                        ۰۹۱۲۰۵۲۶۵۳۶


در صورتی که از نظافتچی اعزامی ناراضی بودید میتوانید ساعت اول خدمات خود را کنسل نمایید یا مشکلات خود را به شماره ۰۹۹۰۳۲۲۵۳۶۳ در قالب پیام ارسال نمایید یا زمان حضور نظافتچی تماس بگیرید


موقعیت شغلی کارگر نظافت منزل :

یک نظافتچی یا کارگر نظافت منزل همیشه در پایینترین جایگاه در هرم درآمدی یا جامعه قرار داشته و دارند. که در بیشتر مواقع در منازل تخلیه و خالی که مستاجر قبلی خالی کرده با بسیاری آلودگی و کثیفی مشغول بکار میشوند.

که  این شرایط سختی به حساب می آید و یا منازل مسکونی که در آنها ساکن هستیم. اما بخاطر مشغله زیاد قادر به انجام امور نظافتی نیستیم کار میکنند. و در کل درآمد مشخصی دارند که اغلب به صورت ساعتی و روزمزد میباشد.

اما عشق به این شغل باعث شده که یک نظافتچی با اینکه دائم در بستر باکتری ها و میکروب ها قرار دارد و با مواد شوینده شیمیایی سر و کار دارد همچنان به عنوان یک کارگر نظافت منزل با علاقه به فعالیت خود ادامه دهد.

اهمیت کارگر نظافت منزل در جامعه:

اگر به یاد داشته باشد و البته همچنان هم درگیر ویروس کرونا هستیم اما زمانی که ویروس کرونا در کشور ما شیوع پیدا کرد . آنجا اهمیت شغلی نظافتچی ها و کارگر نظافت منزل کاملا به چشم آمد. و این عزیزان در صف اول مبارزه با ویروس کرونا و تمامی کثیفی ها و بیماری ها قرار دارند.

یک کارگر نظافت منزل با حضور خود در منزل باعث ایجاد آرامش و پاکیزگی میشود. و خانواده را در برابر شیوع بیماری های مختلف ایمن میکند و باید بگوییم. از نظر شغلی نظافتچی ها و دیگر همکاران خدماتی از اهمیت شغلی بالایی برخوردار هستند.

زمان انتخاب یک نظافتچی باید به این موارد دقت کنید:

با توجه به مسائلی که در مورد اهمیت این شغل در خانواده مطرح شد. پس انتخاب یک شخص مناسب به عنوان یک کارگر نظافت منزل باید با دقت انجام شود. که در این قسمت به بعضی از اوامل مهم اشاره میکنیم :

امنیت :

مهمترین نکته که زمان به کارگیری یک نظافتچی یا کارگر نظافت منزل باید به آن دقت کنیم. نکات ایمنی مرتبط میباشد که بهترین کار همکاری با یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر و با سابقه میباشد.

تجربه کاری :

یک نظافتچی با سابقه کاری مناسب مطمئن باشید میتواند به خوبی از پس انجام امور نظافتی منزل شما بر بیاید . ولی اگر یک نظافتچی تازه کار انتخاب کنید صد در صد آسیب های زیادی به منزل و لوازم شما خواهد. خورد تا طرز استفاده از مواد شوینده و ترکیب کردن شوبنده ها و… را بیاموزد.

سن و سلامت جسمانی کارگر نظافت منزل :

کارگر نظافت منزل باید سنی مابین ۲۲ سال الی ۴۵ سال داشته باشد که نه خیلی بی تجربه و کم تحمل باشد. و نه خیلی سن بالایی داشته باشد که باعث شود نتواند خیلی از امور نظافتی را انجام دهد. دلیل دیگر این است که بتوانیم به یک نظافتچی بگوییم چه کاری انجام دهد. یا ندهد که وقتی از نظر سنی خیلی بالا باشد مشخص است. ما ایرانی ها احترام به سن و سال اشخاص باعث میشود . نتوانیم به خوبی کارهایمان را از نظافتچی بخواهیم انجام دهد.

معرف :

حتما حتما اگر با یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر همکاری ندارید و میخواهید . خودتان با شخصی به صورت شخصی همکاری کتید از ایشان بخواهید . تا یک یا دو نفر کاسب معتبر جهت معرفی ایشان و تضمین حتما معرفی شوند و پشت سفته های شخص را یا امضا کنند . یا برگه ای به عنوان ضمانت نامه نوشته و امضا کنند‌.

کارگر نظافت منزل در تهران

کارگر نظافت منزل در تهران

زمان همکاری با کارگر نظافت منزل باید چگونه رفتار کنیم؟

مشخص کردن میزان دستمزد و شرایط پرداخت:

اولین کاری که زمان شروع همکاری با یک نظافتچی شخصی یا ارتباط با سک شرکت خدماتی نظافتی باید بکنید . این است که میزان دستمزد و شرایط پرداخت را مشخص کرده و به صورت مکتوب یادداشت و امضا کنید. که بعد از اتمام کا. با مشکل و … روبرو نشوید.

بازگو کردن دقیق کاری که از نظافتچی میخواهید:

زمانی که با یک شرکت خدماتی نظافتی یا نظافتچی که به صورت شخصی هماهنگ کردید میخواهید همکاری داشته باشید‌. دقیق مشخص کنید چه کاری دارید. و چقدر کار میبره نظافت منزل یا نظافت راه پله و… شما که زمان مراجعه کارگر نظافت منزل با مشکل روبرو نشوید.

توصیه های بهشداشتی و پوششی یک کارگر نظافت منزل :

حتما به شرکت خدماتی یا کارگر نظافتچی خود بگویید که چه پوششی باید در محل کار شما داشته باشند. و چگونه تردد کنند و حتما بهداشت فردی را رعایت نمایند.

لوازم مورد نیاز کارکر نظافت منزل :

لوازم مورد نیاز نظافتچی را قبل از رسیدن ایشان آماده کنید و حتما مشخص کنید که قرار است . با چه لوازمی نظافت منزل و نظافت راه پله یا… شما را انجام دهد

. مثلا دیوارشویی با دستمال و توری یا با تی انجام میشود مشخص شود . و لوازم آماده باشد که نه نظافتچی کند کار کند نه به بهانه نبود لوازم با مشو روبرو شوید.

این موارد را رعایت کنید مطمئن باشید. به بهترین شکل ممکن امور نظافتی شما انجام میشود و دیگر میدانید . که یک کارگر نظافت منزل هم شخصیت دارد که نیازمند احنرام است.

و شما با رعایت نکات بازگو شده بدون هسچ مشکلی میتوانید با نظافتچی خانم یا نظافتچی آقای خود به توافق و تعامل برسید.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

موفق باشید.

۱۴۰۲/۹/۵ ۷:۵۶:۲۱

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش