اطلاعات تماس پاک رویال برای تمام نقاط تهران

برای ثبت درخواست خود کافیست با هر یک از شمارهای درج شده در این قسمت تماس بگیرید تا به اولین اپراتور خالی متصل شوید

شعب اصلی پاک رویال

اگر با تلفن همراه وارد سایت شده اید کافیست بر روی آیکون سبز رنگ 🟢قابل مشاهده سمت راست صفحه گوشی خود یا هر یک از شماره های تماس زیر بزنید تا خیلی راحت بتوانید با ما ارتباط برقرار نمایید

شرق تهران
شمال تهران
غرب تهران
جنوب تهران
دفتر اعزام

نکاتی که باید بدانید

به شما شدیدا پیشنهاد میکنیم که مطالب ذکر شده در لینک زیر را حتما مطالعه نمایید که باعث میشود هرگز مشکلی برای شما پیش نیاید. برای مطالعه نکات بسیار مهم که قبل از رزرو نظافتچی باید بدانید اینجا کلیک کنید.

در صورتی که از نظافتچی اعزامی ناراضی بودید میتوانید ساعت اول خدمات خود را کنسل نمایید یا مشکلات خود را به شماره 09903225363 در قالب پیام ارسال نمایید یا زمان حضور نظافتچی تماس بگیرید.

فرم ارتباط با ما
فرم ارتباط با ما

تماس از طریق همراه و ایمیل و شبکه های اجتماعی:
شماره تماس با مدیریت: ۶۳ ۵۳ ۳۲۲ ۰۹۹۰
تماس با مسئول اعزام: ۵۳۶ ۵۲۶ ۰ ۰۹۱۲
تماس با مسئول اعزام: ۷۹۴ ۵۴ ۴۲ ۰۹۱۹
رزرو نظافتچی نظافت منزل و نظافت راه پله

پشتیبانی شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال چگونه است

از زمان رزرو نظافتچی طریق مشتری مسئولیت این شرکت خدماتی در قبال انجام درست وظایف نظافتچی ها و کارپردازان آغاز میگردد و همواره سعی بر این امر داشته و داریم که مبلغی که مشتری پرداخت مینماید حق الزحمه نظافتچی ها و کارپردازان این مجموعه باشد. نه پولی که به ناچار و از روی اجبار پرداخت شود که هیچ خیر و برکتی در آن برای نه شرکت نظافتی نه نظافتچی و کارپردازان موسسه خدماتی است. در این خصوص شما در تمام مراحل اجرا خدمات همراه کارپزداز باشید و بعد از اتمام کار دستمزد ایشان را پرداخت نمایید. و د. صفحه راهنمای قیمت نظافت منزل و… سعی شده به روزترین قیمت در اختیار شما باشد.