چرا باید شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم؟

استفاده از مواد شوینده

یکی از ویژگی های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال ، استفاده از مواد شوینده مرغوب بوده است. که برای مشتریان خود همراه نظافتچی های اعزامی در گذشته ارسال میکرد. که این پک مواد شوینده شامل : وایتکس، تاید، جرمگیر و شیشه شور است و نظافتچی های این شرکت به همراه خود به محل کار میبردند اما با افزایش هزینه ها در حال حاظر فقط در صورتی که مابین شرکت نظافتی و مشتری توافق شود همراه خواهند داشت و سعی میکنند با مواد .شوینده ای که همراه دارند کار را به پایان برسانند.

نیروی کار مطمئن

این شرکت نظافتی در طول زمان فعالیت های خود تا به امروز تمامأ بر اصل مشتری مداری پایبند بوده . و همیشه زمان شروع همکاری با نیروی کار خود بسیار حساس و جدی بوده است و قبل از شروع همکاری آزمون سنجش توانایی و دوره آموزشی را پرسنل خواهند گذراند. و به محض اینکه شخص شرایط همکاری مورد تایید شرکت نظافتی جهت نظافت خانه و نظافت راه پله را نداشته از لیست کارپردازان خارج میشود. چرا که مشترکین در جایگاه بسیار مهمی قرار دارند.

ضمانت کار و بعد از کار

ضمانت کار و بعداز کار به صورت جدی و بدون کوچکترین کم و کاستی اجرا میشود و زمانی که مشترک در ساعت اولیه نسبت به عملکرد شخص اعزامی اعتراض داشته باشد. میتواند بدون هیچ مشکلی عذر کارپرداز را بخواهد و اگر بعد از خروج کارپرداز هم از کارکرد شخص ناراضی باشند. شرکت کارپرداز را در جریان نارضایتی مشتری خواهد گذاشت که ایشان موظف به بازگشت و جلب رضایت مشتری میباشد و تمامی کارپردازان متعهد به جلب رضایت مشتری هستند اما در صورتی که موفق به جلب رضایت مشتری نشوند از لیست کارپردازان همکار شرکت کنار گذاشته خواهند شد.

اعتبار مجموعه

این شرکت خدماتی تمامی مجوز های لازم را دریافت نموده و کارپردازان این مجموعه به وسیله پیامک حاوی نام و مشخصات کارپرداز به مشترکین معرفی میشوند و اگر هر یک از مشترکین به فاکتور نیاز داشته باشند میتوانند به لینک دریافت فاکتور مراجعه نمایند و در حساب کاربری که به وسیله شماره همراه مشترک برای ایشان وجود دارد یا پرینت دریافت نمایند. تمامی pdf مراجعه نموده و تمامی سفارشات و فاکتور های خود را ملاحضه و به صورت کارپردازان همکار این شرکت خدماتی بیمه حوادث میباشند و زمان شروع به کار لباس فورم شرکت را بر تن خواهند داشت که این موضوع باعث اطمینان خاطر تمام مشتریان عزیز شده است.

اهمیت توضیح دقیق نوع خدمات درخواستی زمان رزرو درچیست؟

توجه داشته باشید که زمان رزرو توضیحات کامل از نوع کار ، متراژ ، طبقات و… به اپراتور بدهید چرا که بعد از رزرو زمان تقسیم کار که بر عهده مسئولین اعزام میباشد . که با شرایط و توانایی های کارپردازان و نظافتچی های شرکت نظافتی آشنا هستند میرسد . این دوستان بر اساس گفته های شما و نوع خدمات درخواستی نظافتچی خانم یا نظافتچی آقای مناسب را تعیین و مشخص مینمایند که اگر زمان رزرو توضیحات مناسبی ارائه نداده باشید امکان دارد شخصی به محل کار اعزام شود که توانایی لازم نسبت به نوع خدمات درخواستی شما را نداشته باشد.

به عنوان مثال:

نظافت منزل و دیوار شویی

دیوارشویی از دست هر شخصی بر نمی آید و نیاز دارد حتما نظافتچی با سابقه مناسب و داشتن حساسیت خاص جهت نظافت منزل در تهران اعزام شود

نظافت راه پله و مشاعات

یا نظافت راه پله درسته از سادهترین خدمات این مجموعه میباشد ولی نیاز است نظافتچی خاص و با حوصله ای به منزل و ساختمان شما اعزام شود که به خوبی و با حوصله مرحله به مرحله کار نظافت راه پله را انجام دهند و در انتها رضایت تمامی ساکنین را جلب نماید‌.

نظافت شرکت

مشخص است برای نظافت شرکت و محل کار حتما باید نظافتچی اعزام شود که از ظاهر آراسته و مرتبی برخوردار باشد و دارای شخصیت مناسب محل کار و رفتار مناسب این مجموعه ها که اشخاص مختلفی در مقابل نظافتچی شرکت. قرار میگیرند داشته باشد‌ و حتما نظافتچی آقا جهت نظافت شرکت و محل کار اعزام میشود و هرگز نظافتچی خانم به محیط های کاری و اداری اعزام نمیشود‌‌.

پس توضیحات شما و زمان رزرو از اهمیت بالایی برخوردار است و خیلی به این قسمت از کارمان توجه میکنیم.