خدمات پارکت

خدمات پارکت

خدمات پارکت

با استفاده از خدمات پارکت، نصب پارکت و تعمیر آن با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد

از پاک رویال بعلاوه بر خدمات پارکت برای رزرو نظافتچی بیمه شده از طریق این شرکت جهت نظافت منزل و نظافت راه پله میتوانید استفاده کنید کاقیست بر روی کلمه مورد نظر خود کلیک کنید

خدمات پارکت چیست؟

پارکت یک نوع کفپوش از جنس چوب می باشد که به صورت صفحه های نازک ساخته می شود و برای نصب روی سطح زمین ساخته می شود.

پارکت چوبی با توجه به زیبایی که دارد توانسته در این چند ساله به سرعت خود را در بین مردم جا بیاندازد و مردم بیشتر تمایل استفاده از پارکتها را نسبت به سایر رقبا دارند.

با توجه به زیبایی خاصی که این کفپوش ها دارند می توان از آن ها در اکثر اماکن مانند منازل مسکونی ، فروشگاه ها ، ساختمان های اداری و شرکت ها و ... استفاده نمود.

فروشگاه ها به دلیل تردد بالا باید از جنس خوب و مرغوب استفاده کنند تا در مقابل آب و رفت آمد بالای مشتریان عمر بیشتری داشته باشد.

نصب پارکت

نصب پارکت

اطلاعات تماس پاک رویال برای خدمات پارکت و نظافت منزل در تمام نقاط تهران:

۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱    ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷    ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹

۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸    ۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵    ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶

۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱

۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴    ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶    ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰

۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳

۰۲۱۷۷۸۵۹۸۵۳    ۰۲۱۷۷۸۵۹۸۳۵   ۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷

۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸

۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰     ۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱    ۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹

۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱

۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳     ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴     ۰۲۱۷۷۶۹۱۲۰۳

رزرو آنلاین

جهت رزرو آنلاین نظافتچی کلیک کنید 

نکته بسیار مهم خدمات پارکت

در انواع پارکتها جلوگیری از تماس آب با پارکت می باشد ، به این دلیل که پس از برخورد آب با پارکتها بعد از مدتی پارکت دچار تورم میشود یا به اصطلاح باد می کند.

تاریخچه خدمات پارکت

در اواخر دهه 1600 که عموما کف خانه ها از بتن و سیمان و سنگ بود و افراد ثروتمند نیز از سنگ مرمر برای کفپوش خانه استفاده می کردند ؛ پس از مدتی در فرانسه از نوع جدیدی از کفپوش ها معرفی شد.

ابتدا برای جلوگیری از سرما و اصطلاحا به عنوان عایق از آن استفاده می کردند و اکثرا به شکل های ساده مانند مربع و مستطیل و سه گوش بود و جهت زیبایی بیشتر روی آن ها آثاری از ماه و ستاره حک می شد.

اولین کارخانه ساخت پارکت در دنیا در کشور سوئیس و در سال 1339 شمسی آغاز به کار نمود. که از درختان جنگل های گرگان استفاده می کرد وبهترین و مرغوب ترین نوع پارکت در دنیا را ساخته و به بازار عرضه نمود.

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

 چه زمانی به خدمات پارکت نیاز پیدا می کنیم؟

خدمات پارکت از جمله خدمات دکوراسیون داخلی ساختمان به شمار می آید که متخصصین نصاب کاربلد آن را با بهترین کیفیت ارائه می دهند. نصب پارکت نیاز به ظرافت و دقت زیادی دارد. زیرا زیبایی کار مستلزم مرتب نصب شدن این کفپوش است. به همین دلیل کمک گرفتن از یک نصاب حرفه ای و مجرب بسیار مهم می باشد.

C:\Users\Sony\Desktop\pa1.png

چه زمانی به خدمات پارکت نیاز پیدا می کنیم؟

زمانی از این خدمات استفاده می شود که ساختمان جدیدی ساخته شده و نیاز به کف سازی دارد و یا تغییر دکوراسیون و بازسازی مد نظر است. لازم به ذکر می باشد که با استفاده از خدمات پارکت، نصب پارکت و تعمیر آن با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان انجام می پذیرد.

اهمیت بهره گیری از خدمات پارکت

اصولا در دکوراسیون و بازسازی منزل، کف سازی از جمله مواردی است که نقش زیادی در زیباتر شدن فضا دارد. به همین خاطر اجرای درست و انتخاب بهترین نصاب بسیار حائز اهمیت است. در بعضی مواقع پارکت های کف فرسوده شده اند و به تغییرات اساسی نیاز دارند. همچنین ممکن است در اثر رطوبت خراب شده باشند و احتیاج به ترمیم آنها باشد. در این صورت نصاب پارکت با پولیش کفپوش ها و یا با استفاده از یک ساب و لاک اقدام به از بین بردن فرسودگی می نماید.

این مورد از خدمات پارکت به حساب می آید. ولی در هر حال بهتر است که قبل از هرگونه اقدامی فضا و کفپوش ها توسط یک نصاب زبده کارشناسی شود تا تصمیم درستی صورت گیرد.

خدمات پارکت شامل چه مواردی می باشد؟

در حالت کلی اجرای پارکت علاوه بر ایجاد زیبایی، نصب راحتی نیز دارد. از این رو، دارای کاربردهای متعددی در دکوراسیون داخلی و محیط های اداری است.

این خدمات شامل موارد زیر است:

 •  نصب پارکت چوبی و پلاستیکی
 • ترمیم پارکت های آسیب دیده
 •  نصب لمینت بر روی پله ها و سیستم های گرمایشی
 • انجام زیرسازی و کف سازی جهت نصب پارکت
 • نصب لمینت کفپوش
 • اجرای پارکت برای فضاهایی که کفپوش آنها آسیب دیده است
 • نصب پارکت در ساختمان های مسکونی، شرکت ها، ادارات و سازمانها
 • نصب پارکت در رستوران ها و کافی شاپ ها
 • تعمیر و لق گیری پارکت
 • تعویض کفپوش های خراب و پوسیده

قیمت نصب پارکت با استفاده از خدمات پارکت

پارکت یک کفپوش مدرن است که به شکل مربع یا مستطیل تولید می شود. یکی از مهمترین عوامل اثر گذار بر قیمت نصب پارکت، قیمت قطعات است که با توجه به ضخامت و ساخت آن متغیر می باشد.

به طور معمول قیمت نصب این کفپوش با بهره گیری از خدمات پارکت به موارد زیر بستگی دارد:

 •  قیمت هر متر پارکت با توجه به متراژ فضای مورد نظر
 •  میزان سختی کار و حجم آن
 •  نصب این کفپوش بر روی پله
 •  ضخامت پارکت
 •  هزینه ترمیم و زیرسازی کف
 •  کهنه بودن یا نوساز بودن ساختمان
 •  روش نصب پارکت

به طور کلی هزینه خدمات پارکت ثابت نیست و به عوامل جانبی دیگر از قبیل جنس کفپوش و کیفیت آن بستگی دارد.

علاوه بر آن، دستمزد نصاب، نیاز و یا عدم نیاز به زیرسازی، عایق کاری و خدمات جانبی مورد نیاز دیگر، بر روی هزینه نهایی تاثیر گذار است.

C:\Users\Sony\Desktop\hg.png

خدمات پارکت شامل چه مواردی می باشد؟

نکات مهم قبل از نصب پارکت

خدمات پارکت شامل نصب لمینت و پارکت است که با اقدامات خاصی صورت می پذیرد. اگرچه نصب این کفپوش ها کار ساده ای است، ولی نکات مهم زیادی وجود دارد که باید آنها را به بهترین شکل ممکن انجام داد. باید بدانید که کیفیت بالای کار سبب دوام و ماندگاری هرچه بیشتر این کفپوش ها می گردد.

 1. سطح مورد نظر باید کاملا صاف و هموار باشد. در صورت نیاز زیرسازی هم انجام شود.
 2. بهتر است بسته های پارکت چند روز قبل از نصب در همان فضا قرار گیرند تا با دمای آن محیط سازگار شوند.
 3. اگر کفپوش سیمانی قبل از شروع بر روی سطح قرار دارد، حتما از سلامت سطح و صاف بودن آن مطمئن شوید.
 4. به دمای هوا و مقدار رطوبت توجه نمایید.
 5. اگر در مناطق مربوطه نیاز به سمپاشی است، قبل از نصب اقدام به این کار کنید.
 6. اگر سطح کفپوش زیرین سرامیکی است، از لق نبودن آنها اطمینان حاصل نمایید.
 7. محیط پیرامون باید تمیز باشد و مواد زائد و گرد و خاک در آنجا نباشد.
 8. کف منزل باید تراز باشد تا پارکت بهتر به چشم بیاید.

از مزایای استفاده از خدمات پارکت این است که بعد از نصب، گرد و خاک ها از سطح کفپوش به آرامی پاک و تمیز می شوند.

آشنایی با ویژگی های یک خدمات پارکت خوب و معتبر

آنچه که در ارائه خدمات پارکت اهمیت زیادی دارد، زیبایی و جلوه پارکت و بهره گیری از یک نصاب خبره می باشد. هنگامی که شما قصد دارید کف ساختمان خود را پارکت کنید، مسلما مدت زمان نصب و اجرای آن و همچنین هزینه ‌های مربوطه برایتان مهم است. از این رو، اینگونه خدمات با دقت نظر به این دو نکته می توانند نیاز شما را برطرف نمایند. پس مناسب ترین پارکت را به شما پیشنهاد می دهند.

بنابراین قبل از نصب سعی کنید در ابتدا با یک مرکز خدمات پارکت معتبر آشنا شوید و کار با کیفیتی را تحویل بگیرید. شما می توانید از این خدمات برای ساختمان خود اعم از تجاری، مسکونی و اداری بهره مند شوید.

جمع بندی

اگر قصد دارید دکوراسیون منزل یا دفتر کار خود را بهبود ببخشید، اولین گام، آشنایی با خدمات پارکت می باشد. این خدمات شامل ارائه بهترین پارکت و نصب و اجرای آن با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. در واقع کیفیت کار همراه با سرعت در اجرای آن، استفاده از بهترین متریال و بهره گیری از بهترین نصاب مشخصه ‌های یک خدمات پارکت معتبر است.

C:\Users\Sony\Desktop\pa2.png

قیمت نصب پارکت با استفاده از خدمات پارکت

پارکت و لمینت کفپوش هایی هستند که امروزه در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار می ‌گیرند. بر این اساس، نصب آنها باید توسط یک نصاب متخصص صورت پذیرد.

در این خصوص باید بگوییم که با استفاده از خدمات پارکت، زیرسازی به بهترین نحو انجام می شود تا سطح عاری از هر گونه آلودگی باشد.

ویژگی های پارکت

 1. تنوع بالای رنگ
 2. جلوگیری از آسیب دیدگی به محیط زیست
 3. زیبایی منزل
 4. در هر زمانی قابل تعویض می باشد
 5. عمر بالا نسبت به سایر کفپوش ها

پارکت از چه چیزی تشکیل می شود؟

پارکت ها از چهار سطح مختلف تشکیل می شوند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم

سطح اول:

این سطح از جنس سرامیک کاغذی می باشد و تنوع بالای رنگ دارد و ارزان ترین قسمت محصول می باشد و تا حدودی نیز در برابر آب مقاوم می باشد.

سطح دوم :  

در سطح دوم که معروف به مغز محصول می باشد که ضد آب نیست و معمولا از جنس MDF یا HDF می باشد.

سطح سوم :

این لایه به کاغذ های دکوراتیو معروف است در تمامی پارکت ها قیمت یکسانی دارد و تقریبا ظاهر اصلی پارکت شما را تشکیل می دهد.

سطح چهارم :

جنس این لایه از پلی اورتان است و خواص ضدخش و ضد آب دارد و در برابر حرارت کم مقاوم است.

 

معروف ترین برند ها در ایران

در ایران برند های زیادی در تولید و نصب پارکت هستند که در ادامه به معرفی چند برند می پردازیم:

 • ایزوفام
 • آیدا
 • آرتا
 • پار کلام
 • و ...

انواع پارکت:

پارکت چوبی :

همانطور که از اسم این پارکتها پیداست این نوع پارکتها از جنس چوب بوده و سازگار با محیط زیست می باشد و به عنوان محبوب ترین پارکتها در دنیا شناخته می شود.

پارکت دیواری :

دسته ای از پارکتها قابلیت نصب بر روی دیوار ها را دارد و این امکان را به شما می دهد تا جلوه بسیار زیبا تری به منزل یا محل کار خود دهید.

پارکت پلاس

تیکی:

از مضر ترین و ناسازگارترین کفپوش ها به شمار می رود و طرفداران بسیار کمی نسبت به سایر رقبا دارد.

لمینت :

می توان این نوع کفپوش را مقرون به صرفه ترین کفپوش بازار نامید ؛ به دلیل قیمت پایین ، نصب آسان و . . . مردم این نوع کفپوش را خریداری می کنند.

در زمان خرید پارکت به چه نکاتی دقت کنیم؟

مقاومت بالا :

مهم ترین نکته در زمان خرید پارکتها دوام بالا می باشد ؛ شاید شما نوعی پارکت را از نظر زیبایی  تنوع دوست داشته باشید اما دوام بالای نداشته باشد که باعث می شود بعد از مدت کوتاهی مجبور به تعویض پارکتها بشوید و هزینه اضافی پرداخت کنید.

 انتخاب رنگ :

انتخاب رنگ باید مناسب دکوراسیون داخلی شما باشد و بعد از دوام بالای پارکتها ، رنگ به دلیل اینکه میشه در معرض دید می باشد باید در انتخاب آن دقت بالایی داشت باشید.

ضخامت :

با توجه به مکانی که پارکت نصب می شود باید ضخامت مناسبی را انتخاب کنید ، برای مثال جهت خرید پارکتها برای محل کار باید از ضخامت بالایی به دلیل تردد زیاد استفاده شود اما برای منازل ضخامت پایین نیز مناسب می باشد .

سیستم قفل

دقت داشته باشید که سیستم قفل به منظور حرکت نکردن پارکتها بعد از نصب می باشد ، بدیهی است که باید در زمان خرید دقت داشته باشید که به سیستم قفل مجهز باشد .

اخذ گواهینامه ها :

گواهی iso برای تولید کنندگان و گواهی فرشته آبی برای مصرف کنندگان از مهم ترین گواهی هایی هستند که باید در زمان خرید از فروشنده ها درخواست کنید .

ضمانت نامه

از دیگر ویژگی هایی که یک پارکت باید داشته باشد ضمانت نامه می باشد که در پارکتها از 5 سال شروع شده و تا 30 سال ادامه دارد .

در ادامه به بررسی مزایا و معایب پارکتها می پردازیم .

مزایا :

 • سفارش در انواع طرح ها ، رنگ ها و اشکال مختلف
 • سبکی و راحت بودن در حمل و نقل
 • تعویض رنگ و طرح بدون جداسازی پارکتها قبلی
 • ترمیم بخش های آسیب دیده
 • نصب راحت و سریع
 • استفاده از پارکت پس از نصب پارکتها
 • در زمان نصب هیچگونه کثیفی در منزل یا محل کار شما به وجود نمی آید
 • سرامیک در فصل زمستان سرما را به پا ها انتقال می دهد ، اما پارکتها این خاصیت را ندارد.
 • برخلاف موکت گرد وخاک را جذب نمی کند.
 • چون در زمان نصب از چسب استفاده نمی شود ، آسیبی به کف خانه وارد نمی شود.

معایب :

 • هر ساله جهت جلا و زیبایی بیشتر باید پارکتها را با موم ترمیم کنید.
 • حساسیت بالا به شستشو
 • ایجاد صدا زمان راه رفتن به دلیل استفاده نکردن از چسب

بررسی قیمت :

تعیین قیمت پارکت به سه دلیل بستگی دارد:

 1. نوع و برند انتخابی شما
 2. ضخامت و میزان سایش پارکت
 3. هزینه نصب توسط نصاب

آیا پارکتها موریانه را جذب می کنند؟

همانطور که می دانید موریانه ها از سلولز تغذیه می کنند ، پارکتها از چوب درختانی تهیه می شوند که از سلولز کمتری برخوردار هستند و دربرابر موریانه ها مقاوم هستند اما باید در نظر داشته باشید که حتما قبل از نصب پارکت اقدام به سم پاشی نمایید.

سخن نهایی

در این مقاله از تاریخچه پارکتها تا به امروز و همچنین بررسی تمام پارکتها پرداختیم و شما با خواندن این مقاله می توانید پارکتها مورد علاقه خود را با توجه به بودجه خود خریداری نمایید


کاربران گرامی توجه داشته باشید :

مشکلات مربوط به رزرو آنلاین برطرف شده

شما میتوانید رزرو آنلاین هم داشته باشید.

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند]