اعزام نظافتچی به تمام نقاط تهران

مشترکین گرامی توجه داشته باشید:

نظافتچی های این شرکت زمان مراجعه به محل کار و اتمام امور نظافتی هیچ مبلغ اضافه ای برای انجام امور نظافتی از شما درخواست نمیکنند و فقط مبلغ ساعت کار درج شده در فاکتور را دریافت مینمایند و تمامی امور نظافتی را در طی ساعات کاری خود انجام میدهند فقط شستشو سقف، شستشو فرش با آب و تاید دارای هزینه جداگانه میباشد.

کشیدن شامپو فرش و دیوارشویی در طی زمان کاری انجام میشود و هزینه جداگانه ای ندارد این مجموعه در طی این سالها هرگز به بهانه های مختلف سعی بر افزایش قیمت نظافت منزل یا دستمزد نظافتچی های خود نداشته و ندارد لطفا زمان ثبت سفارش بابت این موضوع نگرانی نداشته باشید.

و اگر هر مشکلی در این خصوص وجود داشت در ساعات کاری کا نظافتچی در محل حضور دارد شرکت را در جریان بگذارید تا از این مورد جلوگیری شود.

توجه داشته باشید :

عوامل مسئول و مدیریت این مجموعه سعی بر درست انجام شدن امور درخواستی شما دارند و اگر ضعف و اشتباه یک شخص را به مسئولین نگویید این باعث تکرار این اشتباه از سوی ایشان میشود و ما که سالها تلاش کرده ایم تا بهترین باشیم به مرور زمان بدنام میشویم.

خوب یا بد بودن یک نظافتچی از نظرات شما برای ما مشخص میشود اگر بی اطلاع باشیم از ضعف یک نظافتچی او به اشتباه و کمکاری خود ادامه میدهد. به همین دلیل در آینده این امکان در اپلیکیشن ها و سایت جدید مجموعه وجود دارد تا شما بتوانید با خیالی آسوده امکان امتیاز دهی و نظردهی داشته باشید. تا آن زمان به ما کمک کنید تا بهتر و بهتر شویم.

نکات مهم قبل از رزرو نیرو

زمانی که شرکت نیروی مناسبی برای شما اعزام میکند به تلاش مسئولین مجموعه احترام بگذارید.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه همکاری بدون هماهنگی با شرکت با نظافتچی خارج از تعهد شرکت می‌باشد. اگر مشکلی پیش بیاید شرکت هیچ مسئولیتی به عهده ندارد.

قبل از هر اعزام، پیامک مشخصات نظافتچی و مبلغ و… برای شما ارسال میشود.

لطفاً به خودتان و ما ضرر نرسانید

توجه داشته باشید

در صورتی که از نظافتچی اعزامی ناراضی بودید میتوانید ساعت اول خدمات خود را بدون پرداخت هزینه کنسل نمایید یا با شماره ۰۹۹۰۳۲۲۵۳۶۳ در زمان حضور نظافتچی در محل کار (فقط ساعات اولیه) بابت رفع مشکل تماس بگیرید.

قیمت اعزام نظافتچی آقا جهت انجام تمام امور نظافتی

بجزء شستشو سقف و فرش و نماشویی

4 ساعت کار: 450 هزار تومان
8 ساعت کار: 750 هزار تومان
شستشو سقف متری 25000 تومان
هر ساعت اضافه کار : 100000 تومان
قیمت اعزام نظافتچی خانم جهت انجام تمام امور نظافتی

بجزء نظافت راه پله و محل کار ، دیوار شویی ، شستشو سقف و فرش و امور سخت و سنگین

8 ساعت کاار 950 هزار تومان
هر ساعت اضافه کار: 150 هزار تومان