درخواست نظافتچی2022-04-09T19:59:16+04:30

درخواست نظافتچی

درخواست نظافتچی

درخواست نظافتچی

به نام خدا

مقدمه:

ما در دورانی زندگی میکنیم که عصر مدرنیته درحال قرارگیری به جای دوران سنتی هستش و دقیقا این تغییر را حس میکنیم که دوگانگی هایی وجود دارد.

در زمینه انجام امور نظافتی منازل و راه پله ها و… هم همین تغییر حس میشود که در گذشته به وسیله خانم های خانه دار یا کارمندان شرکت ها امو  نظافتی انجام میگرفت.

ولی امروز همه برای انجام امور نظافتی خود در حال درخواست نظافتچی از شرکت های خدماتی نظافتی هستند.

 

راه های درخواست نظافتچی :

برای در اختیار گرفتن نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا برای انجام امور نظافتی مرتبط با منازل یا راه پله ها و… راه های متفاوتی وجود دارد که در زیر به آنها میپردازیم.

  1. انتخاب شرکت خدماتی نظافتی یا شخص نظافتچی
  2. اعتبار سنجی یک شرکت خدماتی نظافتی
  3. درخواست نظافتچی یا رزرو نظافتچی

انتخاب شرکت خدماتی نظافتی یا شخص نظافتچی

اعتبار سنجی یک شرکت خدماتی نظافتی

درخواست نظافتچی یا رزرو نظافتچی

 

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

Call Now Button