نصب کولر آبی – قیمت نصب کولر آبی 1403 چقدر میشود؟

2

اهمیت نصب کولر آبی و نصب کولر گازی

فصل گرما بدون خنکای کولر غیرممکن است. اما با توجه به اینکه در کدام منطقه آب و هوایی هستید، نیازمند نصب کولر آبی و نصب کولر گازی می باشید

اطلاعات تماس پاک رویال برای رزرو نظافتچی در تمام نقاط تهران:

لطفا برای هماهنگی و رزرو نصاب جهت نصب کولر با شماره ۰۹۹۰۳۲۲۵۳۶۳ تماس بگیرید

جهت رزرو نظافتچی برای نظافت منزل خود و یا نظافت راه پله با شماره های زیر ارتباط برقرار نمایید.

۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱    ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷    ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹

۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸    ۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵    ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶

۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱

۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴    ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶    ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰

۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳

۰۲۱۷۷۸۵۹۸۵۳    ۰۲۱۷۷۸۵۹۸۳۵   ۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷

۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸

۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰     ۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱    ۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹

۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱

۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳     ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴     ۰۲۱۷۷۶۹۱۲۰۳

قبل شروع فصل گرما به فکر نصب کولر آبی باشید :

با شروع فصل گرما سرویس کاری و نصب کولر آبی و نصب کولر گازی افزایش می باید.

با توجه به اینکه شما در چه آب و هوایی زندگی می کنید، وسیله سرمایشی مورد نیازتان را تهیه نمایید.

در مناطق گرم و خشک بیشتر از کولر های آبی برای خنک کردن محیط استفاده می کنند. اما کولر های گازی و نسل جدید تر آن که به اسپیلت معروف هستند بیشتر در مناطق شرجی استفاده می شوند.

سرمایی که توسط کولر های گازی تولید می گردد، خنکای مطلوب تری دارد. به همین جهت حتی امروزه در مناطق گرم و خشک نیز استفاده کولر گازی رواج پیدا کرده است.

اگر شما هم برای خرید و نصب کولر به دنبال بهترین استادکار می گردید این مقاله از پاک رویال می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. پس ادامه متن را با ما همراه باشید.

word image 2236 1

نصب کولر آبی و نصب کولر گازی

برای نصب کولر به چه مواردی دقت کنیم؟

نصب کولرهای آبی و گازی اگر به درستی انجام نشود نمی تواند عملکرد درستی داشته باشد.

درنتیجه سرمای مناسبی را دریافت نمی کنید. مطمئنا خنک ماندن در روز های گرم سال یک نیاز مبرم است تا بتوانید به انجام کارهای روزمره خود به درستی رسیدگی کنید.

با توجه به اینکه چه کولری انتخاب نمایید، نصب دستگاه نیز متفاوت می باشد. کولر های گازی مصرف برق بالاتری نسبت به کولرهای آبی دارند.

و اما به دلیل داشتن فیلتر هوا از نفوذ و پخش گرد و غبار و آلودگی های محیط به منزل جلوگیری می کند. از طرفی هزینه خرید و نگهداری کولر های آبی کمتر از کولر های گازی می باشند.

اما میزان خنک کنندگی کولر های گازی مطلوب تر است. به همین جهت ابتدا باید نوع کولر مورد نیاز خود را تعیین کنید، سپس به دنبال نصاب کاربلد و ماهر آن بگردید.

نصب همزمان کولر آبی و گازی!

حتی امروزه در خیلی از ساختمان های مناطق گرم و خشک شاهد نصب کولرهای آبی و گازی همزمان هستیم. زیرا اسپیلت ها که نسل جدید کولر های گازی هستند در دو مدل اینورتر دار و ساده تولید می شوند.

یعنی شما با خرید یک اسپیلت می توانید در فصول سرد محیط تان را گرم کنید و در فصول گرم، سرد. پس تقاضا خرید و نصب کولر گازی در چند سال اخیر بسیار بالا است.

اگر شما هم در محل مورد نظرتان هم کولر گازی استفاده می کنید هم آبی، باید حتما مرکزی را انتخاب نمایید که کارشناسانش هم توانایی نصب هر دو نوع کولر را داشته باشند هم آبی هم گازی.

به این صورت با پرداخت یک هزینه می توانید از خدمات هر دو کولر استفاده نمایید.

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

استفاده از نظافتچی های متخصص استفاده از افراد سالم و قابل اعتماد بیمه حوادث شخص برای کارپردازان ضمانت کار حتی بعد از خروج نظافتچی ارسال معرفی نامه معتبر ورود به منزل استفاده از مواد شوینده مورد نیاز

نکات لازم برای نصب کولر آبی و گازی

حال ممکن است که شما کولر جدیدی خریدید و یا قصد جا به جایی آن را دارید

در چنین شرایطی احتمالا کارشناس در زمان نصب کولرهای آبی و گازی توصیه هایی به شما می کند. برخی از این موارد که بهتر است بعد از نصب کولر رعایت کنید به شرح زیر می باشد.

سرویس دوره ای بعد از نصب کولر

حتما بعد از نصب کولر آبی و نصب کولر گازی به تایمی که کارشناس مربوطه برای سرویس دوره ای بیان می کند، دقت نمایید.

سرویس به موقع دستگاه هایی مثل کولر که در فصل گرما مدام در حال مصرف هستند، باعث می شود عمر دستگاه تان افزایش پیدا کند.

این کار همچنین باعث می شود میزان تولید سرمای دستگاه تان نیز بیشتر گردد. علاوه بر این، سرویس های دوره ای اگر توسط یک کارشناس ماهر انجام شود می تواند جلوی ضرر و آسیب های بزرگ تر را بگیرد.

خیلی اوقات کارشناسان در حین چکاپ دستگاه متوجه خرابی و یا رو به خرابی رفتن یک قطعه میشوند و با تعویض و یا تعمیر به موقع آن قطعه، از آسیب های بزرگتر جلوگیری می کنند.

این کار باعث می شود شما نیز کمتر دچار هزینه های تعمیراتی شوید.

نصب کولر آبی و نصب کولر گازی

شستن فیلتر کولر گازی

شستن فیلتر هوا بعد از نصب کولر گازی

کولر های گازی دارای یک دریچه فیلتر هوا می باشند که مانع از عبور گرد و خاک می شوند.

اگر کولر شما نزدیک آشپزخانه باشد، فیلتر آن می تواند به راحتی حتی چربی ها را نیز جذب نماید. این آلودگی ها باعث می شود سرمایش دستگاه شما کاهش پیدا کند.

بنابراین نیاز است به صورت دوره ای این فیلتر ها تمیز شوند. کارشناسی که برای نصب مراجعه میکند، اصولا زمان شستشو این فیلتر ها را به شما گوشزد می نماید.

اما اگر میزان گرد و خاک محیط تان زیاد است و یا همانطور که گفته شد دستگاه کولر به آشپزخانه نزدیک است فیلتر را زود به زود تمیز نمایید.

برای کولر های آبی خود سایبان درست کنید.

اگر می خواهید بعد از نصب کولر آبی عمر پنل آن بیشتر باشد، بهتر است برای آن یک سایبان ایجاد کنید.

حتی شده با تکه های مقوا از تابش مستقیم آفتاب به پنل های کولر جلوگیری نمایید.

این موضوع به ایجاد سرمای بیشتر کولر های آبی نیز کمک می نماید. شما این کار را برای کمپرسور کولر گازی ها نیز می توانید انجام دهید.

اگر از یک کارشناس ماهر برای نصب کولر آبی و نصب کولر گازی خود استفاده کنید تمامی این نکات را که منجر به افزایش طول عمر دستگاه و تولید سرمای بیشتر می شود را به شما آموزش می دهند.

نصب کولر آبی و نصب کولر گازی

انتخاب نصاب ماهر برای نصب کولر آبی و گازی

اگر نصب کولر به درستی انجام نشود دستگاه نمی تواند عملکرد مطلوبی داشته باشد. این موضوع هم به دستگاه کولر شما آسیب وارد می کند،

هم میزان تولید سرما را کاهش می دهد. یک نصاب ماهر باید به موارد مختلفی در حین نصب دقت کند تا کارایی دستگاه را افزایش دهد.

به عنوان مثال در کولر های گازی اگر فاصله بین پنل کولر و کمپرسور زیاد باشد و یا لوله های مسی به درستی نصب نشوند دستگاه شما نمی تواند محیط مورد نظرتان را به خوبی خنک نماید.

بنابراین مهارت کارشناس هنگام نصب کولر بسیار مهم می باشد.

نصب کولر آبی و نصب کولر گازی

سایبان برای کولر آبی

بهترین مرکز نصب کولر آبی کجاست؟

امروزه افراد زیادی را در سطح شهر و یا در فضاهای مجازی می بینیم که در امر نصب کولر آبی و نصب کولر گازی فعالیت دارند.

اما همانطور که گفته شد اگر کارشناسی که برای نصب مراجعه میکند مهارت و دانش کافی نداشته باشد، میتواند باعث خسارت و یا هزینه های تعمیرات بالا شود.

بنابراین انتخاب مرکزی که سابقه درخشانی در این حوزه دارد میتواند باعث ایجاد رضایت مشتریانش گردد.

مجموعه خدماتی و نظافتی پاک رویال با توجه به اینکه مشتری مداری سرلوحه کارشان می باشد سعی در انجام صحیح تمامی خدماتی است که ارائه می دهند.

از جمله خدماتی که با وسواس زیادی به آن پرداخته شده جذب کارشناسان توانمند و زبده برای نصب کولر آبی و گازی در انواع مدل ها و برند های موجود در بازار می باشد.

برای لذت بردن از خنکای کولر در گرمای تابستان کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.


برخی از تعرفه های شرکت خدماتی پاک رویال

W3JwdCBuYW1lPSZxdW90O21haW5wYWdlJnF1b3Q7XQ==

لطفا جهت اطلاع از مبلغ دریافتی نظافتچی ها تماس بگیرید

شرکت خدماتی و نظافتی


کاربران گرامی توجه داشته باشید :

مشکلات مربوط به رزرو آنلاین برطرف شده

شما میتوانید رزرو آنلاین هم داشته باشید.

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


ادامه مقاله نصب کولر آبی و قیمت نصب کولر آبی

نصب کولر آبی یکی از امور مهم در هر خانه یا محل کار است که به منظور تهویه هوا و افزایش راحتی و کیفیت زندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما قیمت نصب کولر آبی ممکن است برای برخی افراد یک موضوع گیج کننده باشد. در این مقاله به بررسی نصب کولر آبی و قیمت نصب آن می‌پردازیم تا بهترین تصمیم را برای خرید و نصب کولر آبی خود بگیرید.

 نحوه نصب کولر آبی

نصب کولر آبی یک فرایند تخصصی است که نیاز به دقت و دانش فنی دارد. ابتدا باید مکان مناسب برای نصب کولر آبی را انتخاب کنید. سپس باید خطوط آب و الکتریکی را به صورت صحیح و با دقت نصب کنید. در نهایت، باید کولر آبی را به صورت دقیق و با رعایت دستورالعمل‌های تولید کننده نصب کنید.

نیاز به خدمات حرفه ای برای نصب کولر آبی

اگر شما از دانش و تجربه کافی برای نصب کولر آبی برخوردار نیستید، بهتر است از خدمات حرفه ای استفاده کنید. این اقدام نه تنها از صحت نصب کولر آبی شما اطمینان حاصل می‌کند بلکه می‌تواند از آسیب به دستگاه و خطوط آب جلوگیری کند.

قیمت نصب کولر آبی

قیمت نصب کولر آبی متغیر است و به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع دستگاه، مکان نصب، دسترسی به خطوط آب و الکتریکی و حتی شرکت نصب کننده بستگی دارد. در ادامه به بررسی عوامل مختلفی که قیمت نصب کولر آبی را تحت تاثیر قرار می‌دهند می‌پردازیم.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصب کولر آبی

عواملی مانند نوع دستگاه، اندازه و قدرت کولر آبی، مکان نصب (داخلی یا خارجی)، دسترسی به خطوط آب و الکتریکی، نیاز به تعویض لوله‌ها و خطوط قدیمی و حتی میزان کار و زمانی که برای نصب نیاز است، تاثیر مهمی در تعیین قیمت نصب کولر آبی دارند.

مقایسه قیمت نصب کولر آبی توسط شرکت‌های مختلف

برای انتخاب بهترین قیمت نصب کولر آبی، بهتر است قیمت‌ها را از شرکت‌های مختلف مقایسه کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا قیمت منطقی و مناسبی برای نصب کولر آبی خود پیدا کنید.

نتیجه گیری

نصب کولر آبی یک فرایند مهم و حیاتی است که نیاز به دقت و دانش فنی دارد. قیمت نصب کولر آبی ممکن است متغیر باشد اما با بررسی عوامل مختلف و مقایسه قیمت‌ها، می‌توانید بهترین تصمیم را برای نصب کولر آبی خود بگیرید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا با اطمینان و راحتی کولر آبی خود را نصب کنید.