نظافت منزل در تهران

نظافت منزل در تهران با نظافتچی منزل

در این مقاله سعی شده که به تمامی مواردی که حس کردیم شاید شما مشترکین گرامی نیاز داشته باشید به صورت کامل و جامع بپردازیم که اگر شاید بگوییم کاملترین مقاله مرتبط با نظافت منزل را ارائه کرده ایم دروغ نگفته باشیم.

سلامتی جسم و روح امری بسیار مهم برای همگان به شمار می آید و در این راستا هر فرد و یا جامعه تدبیری برای این موضوع می اندیشند . نظافت منزل در تهران امری است که مستقیم با سلامتی و جسم و روح ما انسانها در ارتباط است ، بدین گونه که محیط زندگی و کار ما باید تمیز و مرتب باشد تا در سلامتی کامل باشیم.

قبل از رزرو نظافتچی با توجه به اینکه

خانه محیط استراحت و آرامش افراد است و صد در صد تمیز و مرتب بودن آن نیز مهم می باشد اما باید برای نظافت منزل در تهران و نظافت راه پله در تهران نکاتی را حتما در نظر بگیریم به همین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم مطالب لینک شده در این قسمت را مطالعه نمایید.

شرایط رزرو نظافتچی و کارپردازان بیمه شده پاک رویال

در تمام نقاط تهران


بر روی این نکات مهم کلیک کنید

این موارد را حتما باید بدانید

راهنمای قیمت :

با ما تماس بگیرید :

راهنمای دریافت فاکتور :

بسیار مهم است مطالعه کنید :

رعایت نکات امینی هنگام رزرو نظافتچی :

گزینه های اعزام نظافتچی های پاک رویال :

چرا نباید با خود نظافتچی هرگز هماهنگ شویم :

برای رزرو آنلاین و دریافت فاکتور به صفحه اصلی پاک رویال مراجعه کنید.


 

دلیل اهمیت نظافت منزل در ایران چیست؟

زندگی ما انسان ها همیشه بر پایه تمیزی و پاکیزگی بوده است. اما بسیاری از ما به دلیل اینکه فرصت کافی برای انجام نظافت منزل نداریم، نیاز داریم که از شرکت های نظافتی در منزل کمک بگیریم. این روزها شرکت های مختلفی در زمینه نظافت منزل در تهران خدمات ارائه می کنند که هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. آن چیزی که مهم است این است که شما بتوانید بهترین شرکت تهران را انتخاب کنید و نکات ایمنی برای نظافت منزل در تهران را نیز در نظر بگیرید.

متاسفانه، برخی از افراد به دلیل اینکه در مورد نکات مهم برای نظافت منزل اطلاعات کافی ندارند، با مشکلاتی پس از اعزام نظافتچی خانم در تهران و یا آقا مواجه می شوند و این موضوع برای آن ها بسیار هزینه بر خواهد بود. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد نکات ایمنی که باید در هنگام رزرو خدمات تلفنی نظافت منزل در تهران، به آن ها توجه داشته باشید، صحبت کنیم.

توجه داشته باشید که تمامی شمارهای تماس پاک رویال در تهران تحت پوشش سیستم ویپ میباشد و زمانی که شما با هریک از شمارها تماس تهران میگیرید به اولین شخص در دسترس متصل میشوید پس هیچگونه اتلاف وقتی در کار نخواهد بود


پاک رویال به زودی اپلیکیشن های خود را که به صورت کامل تمامی خدمات ممکن در محل را در بر میگیرد در دسترس قرار خواهد داد


راهنمای قیمت


مشترکین گرامی توجه داشته باشید نظافتچی های این شرکت زمان مراجعه به محل کار و اتمام امور نظافتی هیچ مبلغ اضافه ای برای انجام امور نظافتی از شما درخواست نمیکنند و فقط مبلغ ساعت کار درج شده در فاکتور را دریافت میکنند و

تمامی امور نظافتی را در طی ساعات کاری خود انجام میدهند.

فقط شستشو سقف ، شستشو فرش با آب و تاید دارای هزینه جداگانه میباشد.

کشیدن شامپو فرش و دیوارشویی در طی زمان کاری انجام میشود و هزینه جداگانه ندارد این مجموعه در طی این سالها هرگز به بهانه های مختلف سعی بر افزایش قیمت دستمزد نظافتچی های خود نداشته و ندارد لطفا زمان ثبت سفارش بابت این موضوع نگرانی نداشته باشید.


قیمت اعزام نظافتچی آقا جهت انجام تمام امور نظافتی

بجزء شستشو سقف و فرش و نماشویی

۴ ساعت کار : ۳۰۰ هزار تومان

۸ ساعت کار : ۵۰۰ هزار تومان

شستشو سقف متری: ۱۵۰۰۰ تومان

هر ساعت اضافه کار : ۵۵۰۰۰ تومان


نظافتچی خانم تمام امور بجزء نظافت راه پله و محل کار ، دیوار شویی ، شستشو سقف و فرش و امور سخت و سنگین

۸ ساعت کار : ۵۵۰ هزار تومان

هر ساعت اضافه کار : ۶۰ هزار تومان


زمانی شرکتی نیروی مناسبی برای شما اعزام میکند از شما توقع دارد تا به تلاش مسئولین مجموعه احترام بگذارید

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه همکاری بدون هماهنگی با شرکت با نظافتچی خارج از تعهد شرکت می‌باشد که اگر در این زمان نظافتچی آسیبی ببیند

یا اگر مشکل دیگری پیش بیاید شرکت هیچ مسئولیتی به عهده ندارد قبل از هر اعزامی پیامکی حاوی مشخصات نظافتچی ، مبلغ و… برای شما ارسال میشود

که در غیر این صورت شرکت در این اعزام دخیل نمیباشد.

لطفاً به خودتان و ما ضرر نرسانید


کاربران گرامی توجه داشته باشید :

مشکلات مربوط به رزرو آنلاین برطرف شده است شما میتوانید با مراجعه به صفحه تماس با ما هم به اطلاعات تماس کلیه شعب دسترسی پیدا کنید و هم از طریق لینک رزرو آنلاین ثبت سفارش نمایید.

👇کلیک کنید👇

👈👈 تماس با ما 👉👉


شعب اصلی پاک رویال

اگر با تلفن همراه وارد سایت شده اید کافیست بر روی آیکون سبز رنگ 🟢قابل مشاهده سمت راست صفحه گوشی خود یا هر یک از شماره های تماس زیر بزنید تا خیلی راحت بتوانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

نظافتچی های این مجموعه یا از دفاتر داخل شهر یا از محل سکونت به محل کار شما اعزام میشوند.

دقت کنید تا زمان ثبت سفارش اشتباه نکنید

زمانی که شما سفارش خود را ثبت میکنید مسئول اعزام نظافتچی ها را بر مبنای توضیحاتی که شما زمان رزرو اعلام مینمایید انتخاب و اعزام میکند که بهترین خدمات ممکن به شما ارائه شود لطفا زمان رزرو به صورت کامل درخواست و توضیحات لازم از محل کار یا سکونت خود را ذکر نمایید.


شرق تهران :                        ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶


شمال تهران :                       ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹


غرب تهران :                       ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰


 جنوب تهران :                      ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶


 دفتر اعزام :                        ۰۹۱۲۰۵۲۶۵۳۶


توجه کنید

در صورتی که از نظافتچی اعزامی ناراضی بودید میتوانید ساعت اول خدمات خود را بدون پرداخت هزینه کنسل نمایید یا با شماره ۰۹۹۰۳۲۲۵۳۶۳  زمان حضور نظافتچی در محل کار (فقط ساعت اول) بابت رفع مشکل تماس بگیرید.


رزرو آنلاین یا رزرو از طریق تماس تلفنی؟

بهترین راه رزرو از نظر ما تماس تلفنی میباشد چرا که میتوانید تمامی خواسته ها و توضیحات لازم را به اپراتوها بدهید و بهترین نظافتچی جهت خدمات نظافت منزل یا نظافت راه پله و… درخواستی خود را دریافت کنید ولی پاک رویال تلاش خود را کرد نمونه ای از رزرو آنلاین را فراهم و در اختیار شما قرار دهد که همانند گذشته توانایی ارزیابی درخواست های شما را داشته و با توجه به نیاز مشتری نظافتچی مناسبی به محل کار اعزام نماید.

اگر قصد رزرو نظافتچی تلفنی یا آنلاین را جهت نظافت منزل در تهران را دارید، باید بدانید هر دو نوع سفارش دهی با بیشترین دقت ممکن تحت پوشش میباشد ولی خواهش ما رزرو به صورت آنلاین میباشد .


مراحل ثبت سفارش به صورت آنلاین یا دریافت فاکتور

ابتدا شما با کلیک بر روی لینک ثبت شده در صفحه اصلی پاک رویال وارد پنل کاربری پاک رویال میشوید

نظافت منزل در تهران با نظافتچی منزل

نظافت منزل در تهران با نظافتچی منزل

که اگر قبلا به صورت تلفنی سفارشی ثبت کرده باشید اپراتورهای ما برای شما حساب کاربری ساخته اند. و اگر اولین بار باشد که قصد ثبت سفارش داشته باشید بعد از از وارد کردن شماره همراه خود و دریافت کد امنیتی که به صورت پیامک  برای شما ارسال میشود میتوانید حساب کاربری خود را ثبت نمایید و سپس وارد پنل کاربری شخصی خود شوید که فقط برای شما قابل مشاهده است

رزرو آنلاین نظافتچی پاک رویال

رزرو آنلاین نظافتچی پاک رویال

 

در این قسمت که در زیر میبینید امکان بازدید از کلیه رزروها و دریافت فاکتورهایی که در پاک رویال داشته اید به صورت pdf وجود دارد و یا میتوانید از آنها پرینت بگیرید.

و در ادمه امکان ثبت تیکت پشتیبانی در مورد مسائل مختلف درخواستی و… وجود دارد


محیط کاربری شما در پاک رویال که تمامی سفارش ها و فاکتور های شما قابل مشاهده است و امکان رزرو آنلاین خدمات در آن وجود دارد

محیط کاربری شما در پاک رویال که تمامی سفارش ها و فاکتور های شما قابل مشاهده است و امکان رزرو آنلاین خدمات در آن وجود دارد


آیا پاک رویال اپلیکیشن و رزرو آنلاین دیگری دارد یا خیر؟

پاک رویال تلاش کرده تا آماده سازی اپلیکیشن های خدماتی خود که امکان ثبت و فعالیت در تمامی خدمات ممکن در آن ها وجود دارد به این صورت نیاز شما مشترکین محترم را برطرف نماید و خدماتدهی آنلاین خود را آغاز کند تا به زودی زود بهترین اپلیکیشن های ممکن را روانه بازار نماید.

در این پنل کاربری شما میتوانید همواره و تمام وقت با ما در ارتباط باشید و بعد ثبت سفارش خود منتظر تماس همکارهای ما برای تایید سفارش و پرسش های احتمالی باشید که سعی داریم به چند دقیقه بعد از ثبت سفارش برسانیم این مدت انتظار را که اگر سفارش شما تایید شود پیامکی در قالب تایید سفارش و معرفی کارپرداز مربوطه برای شما ارسال میشود و در ادامه میتوانید فاکتور خود را مشاهده و دریافت نمایید البته نسخه اولیه است و به زودی رفع ایرادات احتمالی و تغییرات مورد نیاز در آن خواهیم داشت.

 

فاکتور شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

لطفا تا آماده شدن اپلیکیشن های پاک رویال به صورت آنلاین تمام سفارش های خود را ثبت نمایید و به ما در این امر کمک کنید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن در تهران بزرگ به شما خدمت رسانی کنیم

برای بی نقص بودن نظافت منزل خود چه باید بکنیم؟

در این مورد ما میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم که فرقی ندارد برای نظافت منزل ، نظافت راه پله ، نظافت محل کار خود یا هرجای دیگری اگر نظافتچی رزرو کرده اید اولین کاری که باید انجام دهید این است که کمی وقت بگذارید و یک چک لیست از مکانها و نوع نظافتی که نیاز دارید انجام شود تهیه کنید تا زمان مراجعه نظافتچی اولین کاری که انجام میدهید تحویل این چک لیست به او باشد که نظافتچی اعزامی همان ابتدا متوجه حجم کار شما شود و بر اساس آن برنامه ریزی خود را انجام دهد.

آیا نیاز است دائم به نظافتچی بگویم چه کاری انجام دهد؟

مشکل دیگری که گاهی اوقات با آن روبرو هستیم این است که مشترکین دائم از نظافتچی میخواهند بدون برنامه جاهای مختلف منزل یا… را تمیز کند و همین امر باعث کندی کار نظافتچی میشود و بارها پیش آماده کار در زمان مورد نیاز تمام نشده است. پیشنهاد ما به شما این است که بعد از تحویل چک لیست و مشخص کردن حجم و نوع کار نظافتچی همواره همراه او باشید اما دیگر بگذارید بنا به تجربه ای که نظافتچی اعزامی دارد امور را پیش ببرد تا به بهترین راندمان کاری برسید.

آیا نظافتچی باید حتما کار را به اتمام برساند در طی زمان رزرو شده؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر چراکه اعزام نظافتچی ها در این مجموعه به صورت ساعتی انجام میشود و هیچ براوردی از حجم کار و میزان کثیفی محل کار از طرف شرکت یا نظافتچی ها انجام نشده است و به دلیل اینکه حق کسی ضایع نشود شرکت به صورت ساعتی نظافتچی های خود را به محل کار اعزام میکند و از مشترکین خود هم درخواست میکند همراه نظافتچی باشند و اگر در ساعت اول احساس نارضایتی از تجربه نظافتچی یا روند اجرای نظافت منزل یا… خود داشتند میتوانند بدون پرداخت هزینه عذر نظافتچی را بخواهد و کافیست فقط با شرکت تماس گرفته و خواهان اتمام فعالیت نظافتچی اعزامی شوید.

آیا نیاز است همراه نظافتچی در محل کار باشیم؟

بله زمانی که نظافتچی برای نظافت منزل یا راه پله یا … شما مراجعه میکند نیاز هستش همواره همراه ایشان باشید تا هم فعالیت ایشان را تحت نظارت داشته باشید تا بعد از اتمام ساعت کاری کاملا در جریان فعالیت نظافتچی باشید. و مهمترین مورد اینکه اگر خدایی ناکرده مشکلی پیش آمد که باعث آسیب دیدگی نظافتچی شد بتوانید در سریعترین زمان ممکن با اورژانس تماس بگیرید تا روند درمان نظافتچی اعزامی آغاز شود.

در زمان اتمام کار نظافتچی چه باید کرد؟

اگر شما طبق مواردی که در این قسمت به آنها اشاره شد عمل کنید به بهترین راندمان کاری و نظافت منزل و … خود خواهید رسید ولی همیشه زمان اتمام کار نظافتچی منزل یا محل کار خود را مورد بازبینی قرار دهید. و اگر جایی از چشم نظافتچی اعزامی دور مانده بود و نظافت نشده بود از ایشان بخواهید مورد را برطرف نماید و بعد از تحویل کامل کار خود مبلغ دستمزد نظافتچی را پرداخت نمایید. توجه داشته باشید اگر برای دوره های بعدی نیاز به نظافت مجددی به صورت دائمی در زمان مشخصی دارید با شرکت هماهنگ شوید تا حتما در زمان مورد نیاز نظافتچی به محل کار اعزام شود.

تاریخچه نظافت منزل :

تاریخچه نظافت منزل برمیگردد به دورانی بسیار دور که تازه انسان ها جوامع خود را تشکیل دادند

از زمانی که انسان ها آموختند که باید برای بقاء و مقاومت در برابر مشکلات زیست محیطی و پیشرفت درامور زندگی خورد و مقاومت بیشتر در برابر خطرات طبیعی و حمله راهزن ها به صورت دائمی و متمرکز در یک مکان زندگی کنن شروع کردند به خانه سازی و منزلهایی برای خود ساختند که خواه یا ناخواه مجبور به تمیز کردن و نظافت منزل خود شدند

درک نظافت منزل :

وقتی انسان ها معنا نظافت منزل را درک کردند و مواد شوینده و لوازم خاصی در دسترشان نبود که طبیعتا از آب و پوست حیوانات و با گذشت زمان پیدایش پارچه و…. اقدام نظافت محیط و منزل خود را انجام میدادند.

در تاریخ پیدایش قبیله ها و شهر ها و… همگام با پیشرفت فرهنگ و تکنولوژی نظافت منزل و نظافت شخصی انسان ها تحت تاثیر گذشت زمان تغییرات بسیاری داشته است.

درگذشته نظافت منزل وظیفه چه کسی بوده است؟

در دوران قدیم نظافت منزل وظیفه خانم ها بوده و با مواد طبیعی مانند سرکه ، لیمو و… این امر انجام میپذیرفته.
با پیشرفت عدم و پیدایش صنعت مکانیزه و لوازم برقی تجهیزات نظافت منزل هم شروع به وارد شدن به زندگی انسان ها نمود که از استقبال خیلی زیاد خانم ها و انسان ها برخوردار شد که همین امر باعث پیشرفت روز به روز این صنعت گردید.
تا جایی که امروز تمامی امور نظافتی به وسیله لوازم برقی و صنعتی انجام میشود.
ابزاری مانند جارو برقی ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و… که به تمیزی و نظافت منزل ما کمک بسیاری میکنند مدیون مقاومت و تلاش های گذشتگانمان است که جالب است که صنعت همچنان رو به جلو حرکت میکند و ربات های خانگی هوشمند و نیمه هوشمند در حال پیدایش هستند و خیلی زود در نظافت منزل د امور روزمره ما دخیل خواهند شد.

اهمیت نظافت منزل توسط نظافتچی و تاثیر آن در امور روزمره ما:

شاید همه بدونید نظافت منزل خیلی مهمه ولی همه هم میدونیم این روزا فقط میتونیم به امور خارج از منزل رسیدگی کنیم و شرایط اقتصادی مجبورمون کرده که همه دست به دست هم بدیم تا بتوانیم از پس هزینه ها و مشکلات زندگی امروز بر بیایم.

با توجه به تغیراتی که نوع زندگی افراد جامعه پیدا کرده و روز به روز بیشتر به سمت مکانیزه شدن پیشروی میکنیم مشخص است که کم کم نیاز به کمک برای نظافت منزل و انجام وظایف خانه حس میشود.

درگذشته نظافت منزل زمانی وظیفه خانم های خانه دار بود ولی این روزها بعد از اینکه خانم ها هم شاغل شدند و برابری زن و مرد بیشتر و بیشتر به خود رنگ گرفت در خانه نیاز شدید به نظافتچی ها احساس میشود

دلیل اصلی همکاری با شرکت خدماتی نظافتی چیست؟

 به دلیل ناامنی و بی مسئولیتی هایی که اشخاصی که به عنوان نظافتچی به صورت شخصی و خصوصی فعالیت میکردند به وجود آوردند بهترین گزینه برای کمک به خانواده ها و اشخاص جامعه شرکت های خدماتی نظافتی هستند که به خوبی میتوانند تو رفع این نیاز در امنیت کامل و پشتیبانی دقیق به کمک شما بیایند.

وظایفت شرکت های نظافت منزل :

شرکت خدماتی نظافتی اموری مانند نظافت منزل و نظافت راه پله را ارائه میکنند و با استفاده از نیروی کار حرفه ای و با تجربه بسیار محبوب هستند.

که این محبوبیت بین مردم باعث شده شرکتهای خدماتی نظافتی به امور دیگری جزء نظافت منزل ، راه پله ها و … بپردازند که میتوان گفت خدماتی مانند شستشو فرش و موکت ، نظافت و شستشو مبلمانها و… نیز از دیگر خدمات ارائه شده در شرکت خدماتی نظافتی میباشد.

که با گذشت زمان و با توجه به سبک و نوع زندگی ماشینی و پر از هیاهو امروزه جامعه همکاری با یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر برای نظافت منزل و… برای اشخاص تبدیل امری ضروری شده است.

وجود شرکت های خدماتی باعث اشتغال زایی شده است.

دلیل دیگری که باعث ارتقاء و پیشرفت روز به روز شرکت های نظافت منزل شده ایجاد اشتغال چراکه افرادی که به عنوان نظافتچی در این شرکت ها فعالیت میکنند به عنوان یک نظافتچی حرفه ای میتوانند درآمد خوبی نیز داشته باشند که مورد استقبال جویندگان کار نیز قرار گرفت.

خلاصه

خیلیامون تایمی که میخوایم صرف تمیزکردن خانه بکنیم اگر صرف شغلمون بکنیم خیلی بیشتر از مبلغی که یک نظافتچی دریاقت میکنه درآمد خواهیم داشت و مهمتر اینکه نظافتچی به بهترین شکل ممکن نظافت خانه و امور مرتبط را انجام میدهد.

خود بنده همیشه برای تمیزی منزلم و نظافت منزل از نیروهای شرکت استفاده میکنم و همیشه منزل مرتب و تمیز هستش و خودمم وقتمو به امور دیگری مانند همین محتوا نویسی برای صفحات سایت یا رسیدگی به امور دیگر میگذارم.

شما میتوانید با اعتماد به نظافتچی های خوب و مطمئن پاک رویال به مناسب ترین صورت ممکن امور منزل خود را انجام دهید.

تعرفه های پاک رویال به چه صورت است؟

نظافتچی های پاک رویال برای تمام امور نظافتی چه نظافت منزل چه نظافت راه پله یا نظافت شرکت و محل کار به ۲ صورت اعزام میشوند

که برای ۴ ساعت کار ۳۵۰ هزار تومان و برای ۸ ساعت کار ۵۵۰ هزار تومان دستمزد دریافت میکنند

در آخر برای هر ساعت اضافه کاری مبلغ ۵۵۰۰۰ تومان از شما دریافت میکنند.

بنده به شما اطمینان میدم پشتیبانی قوی و همه روزه ما از شما زمان دریافت نظافتچی ها آرامش خاطر را برایتان به همراه خواهد داشت.

دلیل نیاز افراد به کمک در نظافت منزل چیست؟

دلایل زیادی برای نیاز افراد به کمک نظافتچی ها برای نظافت منزل وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

 • مسئولیت پذیری شرکت نظافتی

به شاغل شدن خانم های خانه دار نظافت منزل تبدیل شد به یک مشکل بزرگ که استفاده از خدمات و نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی مسئولیت انجام این امور را یه عهده گرفتند.

 • کاهش درگیری فکری و استرس :

زمانی که امکان کمک گرفتن از نظافتچی ها نبود همیشه استرس کثیف بودن منزل همراه اهالی بود که بعد از آشنایی با شرکت های نظافتی آردمش خاصی وارد زندگی خیلی از مشرکین شد

 • رعایت بهداشت وکاهش بیماری ها :

کلا نظافت منزل و محیط زندگی برای نابودی میکروب ها و حفظ بهداشت محیط زندگی افراد خانواده به وجود آمده است و زمانی که از یک نظافتچی حرفه ای کمک میگیرید محیط پاکیزه و تمیزی خواهید داشت.

 • تخصص در استفاده از شوینده ها :

یک نظافتچی خوب شرکت خدماتی نظافتی میداند برای برطرف کردن هر نوع لک و کثیفی از چه شوینده به چه اندازه ای استفاده کند که لین موضوع باعث میشود هم شوینده ها به اندازه کافی استفاده شوند و هم لوازم خانه اسیب نبسنند.

 • زندگی ماشینی و مدرن :

مهمترین دلیل نیاز افراد به کمک نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی در امور نظافت منزل و راه پله و نظافت محل کار همین تبدیل نوع زندگی سنتی به زندگی ماشینی و مکانیزه است

چراکه دیگر زمانی برای از دست دادن نداریم و باید دائم به کارها و بیزینی خود فکر کنیم.و زمانی که قرار است صرف نظافت منزل کنیم صرق مسائل مهمتری میکنیم .


 

اعزام نظافتچی به تمام نقاط تهران

نظافت چیست؟

 تمیزکاری و پاک نگه داشتن محیط زندگی در شهرهای بزرگ یکی از مهمترین دقدقه های زندگی بشری همیشه در گذشته ، حال و آینده بوده و خواهد بود

پاکیزگی به معنای پاک کردن هر گونه پلیدی که به جسم و روانی انسانها میتواند ضرر برساند که به وسیله نظافت بشر از آنها دوری میکند

مهمترین شرط سلامت روح و روان انسان رعایت پاکیزگی خود و محیط اطراف زندگی است در کل پاکی محیط زیست

، نظافت منزل ، نظافت محل کار ، تمیزکردن لباس ها و لوازم منزل و همینطور رعایت نظافت در مورد خوردن و نوشیدن همه و همه از شرط های یک زندگی سالم و داشتن جسمی سالم میباشد.

دقت کنید یک انسان موفق و سالم در ذات خود پاکیزگی را رعایت میکند انسانی که نظافت خود و محیط اطرافش را راعایت میکند

تاثیر نظافت و تمیزی بر روح و روان انسان:

زمانی که پاک نگه داشتن روح و روانمان از هرگونه پلیدی و زشتی باعث زیبایی خلق و خو و زندگیمان میشود

رعایت پاکیزگی اطرافمان هم باعث زیبایی محیط زندگیمان میشود و زمانی که هر شخصی در محیط تمیز قرار میگیرد انرژی مثبت دریافت میکند همانطور هم کثیفی و شلوغی انرژی منفی منعکس مینماید.

از نظر بهداشتی هم پاک نگه داشتن کف ، دیوار ها و لوازم داخل منزل یا محل کارمان از هرگونه کثیفی ، گرد و خاک و… باعث میشود

که محیط زندگی و کارمان از هرگونه باکتری و میکروب عاری باشد و زیبایی و دلربایی آن مکان چندین برابر شود‌.

نظافت مکان های عمومی:

رعایت نظافت در مکانهای عمومی تهران لازم و الزامی میباشد

زیرا در این مکانها افراد مختلفی در حال عبور و مرور میباشند که‌ میکروبهای زیادی در محیط پخش میشود

که اگر نظافت محیط رعایت نشود غیر از میکروبها و باکتریهای میکروسکوپی باید

با حشرات ، موشها و دیگر موجودات موزی مبارزه کنیم که هرچه به بحث نظافت منزل و محل کار خود کمتر اهمیت بدهیم

بیشتر این موجودات در محیط پخش میشوند که برای از بین بردن این مشکلات میتوانیم از شرکت های خدماتی کمک بگیریم

تا تو تمیز نگه داشتن محیط اطرافمان یاریمان کنند که درجه کیفی این شرکت های خدماتی به نوع و روش کاری پرسنل بستگی دارد

که شما باید بهترین شرکت خدماتی معتبر را برای کمک گرفتن انتخاب کنید

نظافت منزل و نظافت راه پله به صورت ساعتی یا کنتراتی؟

چرا نظافت منزل و نظافت راه پله به صورت ساعتی بهتر است؟

چرا شرکت های خدماتی دیگر به صورت کنتراتی فعالیت نمیکنند؟

در این قسمت سعی کردیم که مشکلات قیمتگذاری کنتراتی که از ابتدا فعالیت خود تا به امروز داشتیم را بازگو کنیم تا متوجه دلیل اینکه نظافت منزل به صورت ساعتی را پیشنهاد میدیم را درک نمایید.

نظافت راه پله و پیدایش شرکت های خدماتی نظافتی:

زمانی که خانه های ویلایی جای خود را به آپارتمان های کوچک چند طبقه دادند ساکنین آپارتمان ها با مشکل نظافت راه پله ها و مشاعات مواجه شدن که به دلیل نبود فرهنگ آپارتمان نشی در خیلی از مسائل دیگر هم مشکلات فراوانی وجود داشت که به مرور وضعیت و فرهنگ آپارتمان نشی بهتر و بیشتر برای مردم قابل درک شد.

و دقیقا همین زمان بود که شرکت های خدماتی نظافتی کوچک شروع به فعالیت نمودن که شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال هم یکی از همین شرکت ها بود که در ابتدا با مشکلات فراوانی شروع به فعالیت نمود.

دلیل گرایش ساکنین آپارتمان ها به شرکت های خدماتی نظافتی:

در گذشته و زمانی که شرکت های خدماتی تهران به صورت غیرحرفه ای شروع بکار کرده بودند برای جذب بیشتر مشتری و آشنایی مردمی که به تازگی با پدیده آپارتمام نشی آشنا شده اند و به صورت نوبتی راه پله های آپارتمان ها را تمیز میکردند مجبور شدند که بر اساس طبقات و مسائل دیگر به صورت کلی و کنتراتی قیمت هایی را ارائه بدهند و تعرفه ها کاملا سلیقه ای بود‌

به طور مثال :

راه پله ۲ طبقه ۲۰ تومن

راه پله ۳ طبقه ۳۰ تومن و…

گرایش مشترکین شرکت های خدماتی به نظافت منزل توسط نظافتچی ها و تغییر قیمت ها :

این نوع قیمتگذاری برای نظافت راه پله ها به عنوان یک شروع خوب بود اما به مرور باعث نارضایتی نظافتچی ها شد و در واقع حق هم با نظافتچی ها بود که برای مبلغ ناچیزی باید وقت میگذاشتند و به همین دلیل علاقه ای به این شغل نشان نمیدادند.

پس قیمت گذاری که به صورت کنتراتی بود تا چند واحدی شدن طبقات و بزرگ شدن راه پله ها و پارکینگ ها میتوانست جوابگو باشد .

میشود گفت :

ولی با بزرگ شدن آپارتمان ها مردم شروع به همکاری با نظافتچی های شرکت های خدماتی که حال در بین مردم برای خود جایگاه ویژه ای داشتند نمودند

و همین امر باعث شد دیگر نشود به صورت کنتراتی نظافتچی ها را برای نظافت منزل در تهران و نظافت راه پله ها اعزام کرد و درصد بالایی از نظافتچی ها قطع همکاری میکردند و یه فعالیت در این زمینه علاقه ای نداشتند

خوب حق هم داشتند کار زیاد دستمزد کم و درصد شرکت های خدماتی نظافتی یدون هیچ امتیازی جز معرفی مشتری باعث شد تغییراتی در زمینه قیمتگذاری و …. در شرکت های خدماتی نظافتی داد شد

رضایت نظافتچی و تاثیر مستقیم آن بر نظافت منزل و نظافت راه پله:

با بزرگ شدن آپارتمان های تهران و ایران درخواست مردم برای نظافت منزل و رزرو نظافتچی ها این بین خلع بزرگ تعرفه ها وجود داشت چراکه مشتری ها مشخصاتی از آپارتمان ها و منازل خود بازگو میکردند و شرکت ها بر اساس همین شنیده ها قیمت هایی را ارائه میدادند که بعضا متفاوت بودن شنیده ها و واقعیت مشکل ساز میشد.

و این امر باعث شد تا نظافتچی ها با نارضایتی اما از روی ناچاری به فعالیت ادامه میدادند چرا که بیکاری اجازه نمیداد دست از همین شغل هم بکشن و همیشه بین مشترکین و شرکت ها به دلیل نارضایتی از کمکاری نظافتچی ها مشکلاتی وجود داشت.

قیمت های کنتراتی و تغییر قیمت ها زمان ورود نظافتچی ها:

در دوره ای کع مشکلات زیادی به دلیل نبود قیمتگذاری منصفاته جهت نظافت منزل و نظافت راه پله ها وجود داشت به مرور شرکت نما هایی شروع به فعالیت کردند

که اصلا هیچ پیشینه ای نداشتن و خود را بدون حتی یک برگ شرکت نامه شرکت خدماتی نظافتی معرفی میکردند و قیمت های بسیار پایین ارائه میدادند که آن زمان تبدیل شده بودند به یک مشکل بزرگ برای شرکت های خدماتی و مشترکبن

قیمت های پایین و ترفند های غیر انسانی شرکت نماها :

خوب همیشه مشتری به دنبال قیمت های پایینتر بود و نمیدانستند پشت این قیمت های پایین چه ترفندی وجود دارد و رزرو خود را انجام میدادند و نظافتچی بهتر است بگوییم نظافتچی نما این شرکت ها به محل کار اعزام میشدند

و بعد از شروع به کار هرکاری از او خواسته میشد میگفتند جز کار نا نیست و افزایش قیمت دارد و… اگر مشتری قبول نمیکرد حق ایاب و ذهاب و کنسلی او را باید بدون اینکه کاری انجام داده باشد پرداخت میکرد پس به ناچار میپذیرفت و در انتها خیلی بیشتر از قیمت های شرکت های معتبر پرداخت میکردند.

این مشخص است اگر شخصی با دل و جون و از ناچاری کاری انجام دهد آن کار را به خوبی انجام نمیدهد و اشخاص سودجو به این ترفندها رو می آورند

این مشکلات باعث شد تعرفه هایی منصفانه گذاشته شود که هم نظافتچی ها هم مشترکبن به درصد رضایت مناسبی برسند

برای رزرو نظافتچی ، اطلاع از تعرفه ها و تماس با ما کلیک کنید

پیدایش نظافت منزل ساعتی و اعزام های ساعتی:

بهترین نوع قیمتگذاری به صورت ساعتی بود که دیگر شرکت خدماتی نظافتی در تهران بر اساس گفته های مشتری قیمت را مشخص نکند و نظافتچی ها هم شکایتی نداشته باشن و دیگر افزایش قیمت و راه های دریافت پول بیشتر توسط نظافتچی های بی اخلاق بسته شود.

به همین دلیل میتوانیم به جرات بگوییم شاید اولین شرکتی بودیم که فقط به صورت ساعتی نظافتچی های خود را جهت نظافت منزل و نظافت راه پله اعزام کردیم و مسائلی مانند : لباس فورم ، معرفی نامه چاپی ، مواد شوینده رایگان و از همه مهمتر بیمه حوادث برای نظافتچی ها و… را و مشترکین به صورت جدی در دستور کار خود قرار دادیم.

شروع قیمتگذاری ساعتی و مشکلات آن برای ما:

و در آن زمان مشکلات بسیاری با شرکت نما ها و حتی مشترکین که این قیمتگذاری برایشان تازگی داشت داشتیم چراکه این افزایش قیمتها و درگیری ها برای مردم عادی شده بود

و نمیتوانستند به نظافتچی ساعتی اعتماد کنند و شرگت نما ها هم نمیخواستند بساط پول زور گرفتنشان جمع شود که بارها کار به درگیری هم میرسید

تفاوت پاک رویال با شرکت نما ها :

 پاک رویال تمامی امور نظافتی بجز سقف شویی و فرش شویی را در دستور کار نظافتچی های خود قرار داده بود و هیچ هزینه اضافه ای بابت ایاب و ذهاب و…

از مشتری نمیگرفت و نظافتچی ها هم زمانی که به صورت ساعتی کار میکردند درآمد خوبی داشتند و با کار خوب خود باعث راضی بودن مشترکین میشدند.

مشترکین هم به مرور زمانی که متوجه شدند که هیچ افزایش قیمتی از طرف نظافتچی های پاک رویال زمان نظافت منزل و نظافت راه پله وجود ندارد روز به روز بیشتر و بیشتر به این نوع تعرفه و قیمتگذاری اعتماد کردند و با گذشت زمان همه گیر شد.

خصوصیات یک شرکت معتبر خدماتی نظافتی

با توجه به مطالبی که در بالا ذکر کردیم حتما به این نتیجه رسیده اید که برای نظافت منزل، مبل شویی و سایر قسمت های ساختمان نیاز است که به سراغ یک شرکت معتبر خدماتی نظافتی بروید. پس باید با خصوصیات همچین شرکتی کاملا آشنا باشید. این خصوصیات عبارتند از:

 •  دریافت مبلغ مناسب جهت نظافت منزل از مشتریان
 •  داشتن مجوز کسب
 •  ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع
 •  اعزام نظافتچی با معرفی نامه کتبی در کوتاهترین زمان بعد از درخواست مشتری
 •  تضمین خدمات
 • بهره گیری از نیروهای خدماتی خبره، کاربلد و با تجربه برای نظافت منزل

اعزام نظافتچی جهت نظافت منزل در تهران توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

نظافت منزل در تهران با کمک شرکت های معتبر

اینکه بسیاری از ما فرصت نمی کنیم که کارهای نظافت منزل را به صورت منظم انجام دهیم، دلیل نمی شود که به نظافت منزل خودمان اهمیت ندهیم. واقعیت این است که نظافت منزل در تهران باید به صورت منظم انجام شود. فرقی نمی کند که قرار است داخل منزل، سالن پذیرایی و یا آشپزخانه تمیز شود یا پارکینگ و راه پله ها. آن چیزی که مهم است این است که نظافت منزل در تهران با کمک خدمات شرکت های معتبر انجام شود.

این روزها شرکت های مختلفی در زمینه نظافت منزل در تهران خدمات ارائه می کنند که انصافا بسیاری از آن ها معتبر هستند. اما برخی از شرکت ها به واسطه اینکه امکانات خوبی به مردم ارائه نمی کنند، نمی توانند برای نظافت منزل ایده آل باشند.

شرکت پاک رویال در تهران ، یکی از بهترین شرکت هایی است که با اعزام تلفنی نظافتچی به منزل شما، به شما این امکان را می دهد تا یک خانه تمیز و جذاب را در عرض چند ساعت داشته باشید. البته برای اینکه نظافتچی خانم یا آقا از این شرکت رزرو کنید، باید به یک سری نکات ایمنی توجه داشته باشید.


اگر قصد رزرو نظافتچی تلفنی جهت نظافت منزل در تهران را دارید، باید به یک سری نکات ایمنی مهم توجه داشته باشید.

چه نکات ایمنی را باید در هنگام رزرو نظافتچی در تهران در نظر بگیریم؟

فرقی نمی کند که قرار است از شرکت پاک رویال اقدام به رزرو نظافتچی در تهران کنید یا می خواهید شرکت های دیگر را برای این کار انتخاب کنید. آن چیزی که مهم است رعایت کردن یک سری نکات ایمنی است که با توجه به آن ها، می توانید اطمینان حاصل کنید تا مشکلی برای شما پیش نمی آید.

اگرچه در شرکت پاک رویال، از بهترین نظافتچی خانم و آقا برای نظافت منزل در تهران کمک گرفته می شود. اما باز هم رعایت یک سری نکات ایمنی به شما و شرکت کمک می کند. در ادامه به چند نکته مهمی که باید در هنگام رزرو نظافتچی منزل در تهران به آن ها توجه داشته باشید، اشاره می کنیم.

نکته اول؛ چک کردن معرفی نامه نظافتچی در هنگام ورود به خانه

هر نظافتچی خانم یا آقایی که برای نظافت منزل در تهران اعزام می شود، دارای یک معرفی نامه معتبر است. در واقع، شرکت ها به واسطه اینکه نشان دهند که آن نظافتچی به طور مستقیم از سوی شرکت به خانه اعزام شده است، یک معرفی نامه در اختیار او قرار می دهند. شاید برای دفعه اولی که اقدام به رزرو نظافتچی خانم یا آقا می کنید، متوجه نشوید که نیاز است معرفی نامه نظافتچی را چک کنید. اما توصیه اکید ما این است که حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

متاسفانه، دیده شده است که افرادی که اصلا نظافتچی شرکت های معتبر نظافت منزل در تهران نیستند به خانه افراد مراجعه افراد نیز بدون اینکه معرفی نامه آن ها را نگاه کنند،

اجازه میدهند که این افراد وارد خانه شوند. بسیاری از سرقت ها و دزدی ها ناشی از همین بی توجهی هاست. بنابراین، سعی کنید که حتما و حتما معرفی نامه نظافتچی در هنگام ورود به خانه را چک کنید.

برای رزرو نظافتچی ، اطلاع از تعرفه ها و تماس با ما کلیک کنید

نکته دوم؛ توجه به لباس و پوشش مناسب نظافتچی خانم و آقا برای نظافت

زمانی که نظافتچی خانم و یا آقا وارد خانه می شود تا مراحل نظافت منزل در تهران را انجام دهد، باید به پوشش آن توجه داشته باشید. قطعا پوشش یک نظافتچی آقایی که قرار است راه پله ها و پارکینگ خانه را تمیز کند با پوشش یک نظافتچی آقایی که قرار است آشپزخانه را تمیز کند، باید متفاوت باشد. اگر احساس می کنید که نظافتچی خانم یا آقا به اندازه کافی نظافت را رعایت نمی کند و پوشش مناسبی ندارد، می توانید به او تذکر بدهید.

البته در نظر داشته باشید که در شرکت پاک رویال، نظافتچی خانم و آقا با پوشش مناسب و کاملا پاکیزه به خانه شما وارد می شوند. این یعنی اینکه شما از لحاظ نظافت خیالتان راحت باشد. حتی اگر در مورد نظافت وسواس شدیدی دارید.

نکته سوم؛ تنها نگذاشتن نظافتچی در منزل

فرقی نمی کند که از کدام شرکت برای نظافت منزل در تهران خدمات دریافت کرده اید و معرفی نامه نظافتچی را چک کرده اید یا خیر. مهم آن است که بالا سر نظافتچی بمانید تا کارهای نظافت منزل شما را انجام دهد. واقعیت این است که نظافتچی خانم و یا آقا، گاهی نیاز به کمک شما دارند تا وسایل شوینده را به آن ها بدهید یا از شما برای تمیز کردن بهتر منزل مشورت می خواهند.

به همین خاطر، سعی کنید که برای کمک به نظافتچی خانم یا آقا، در خانه بمانید تا مشکلی برای نظافتچی و شما پیش نیاید. با این کار هم احساس خوبی به نظافتچی می دهید و هم به او کمک می کنید تا بهتر مراحل نظافت منزل را انجام دهد.

نکته چهارم؛ ماسک زدن در دوران کرونا برای نظافت منزل در تهران

یکی دیگر از نکات ایمنی که باید برای رزرو نظافتچی تلفنی جهت نظافت منزل در تهران به آن توجه داشته باشید، رعایت بهداشت در کروناست. به هر حال هم نظافتچی و هم شمایی که در منزل هستید، در معرض ابتلا به کرونا قرار دارید. بنابراین، چقدر خوب است که برای حفظ جان و سلامت خودتان و نظافتچی، در زمانی که نظافتچی در منزل حضور دارد، ماسک بزنید.

البته واقعیت این است که هیچ اجباری برای ماسک شما وجود ندارد. ولی اگر احساس می کنید که کمی در مورد کرونا و ابتلا به آن استرس دارید؛ می توانید از ماسک استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید که نظافتچی خانم یا آقای اعزام شده به منزل شما، ماسک بزند، می توانید از او درخواست کنید که این کار را انجام دهد.

نکته پنجم؛ نظارت دقیق بر عملکرد نظافتچی در انجام کارهای نظافتی

اگرچه نیروی اعزام شده از سوی شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال برای نظافت منزل در تهران کاملا باتجربه هستند، اما باز هم شما باید برای نظافت بهتر منزل خودتان، بر عملکرد نظافتچی نظارت کنید. به خصوص اگر نظافتچی برای بار اول به منزل شما اعزام شد باشد.

البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که برای نظارت بر روی کار و عملکرد نظافتچی خانم یا آقا، نباید مزاحم او شوید. چرا که معمولا نظافتچی ها علاقه مند هستند که خیلی سریع و بدون فوت وقت کار نظافت خود را انجام دهند. اما اگر شما از آن سوال بپرسید و وقت آن ها را بگیرید، ممکن است کار نظافت منزل شما دیرتر به اتمام برسد.

نکته ششم؛ بررسی شرکت ارائه خدمات نظافت منزل در تهران

به عنوان نکته آخر ایمنی که برای رزرو نظافتچی تلفنی جهت نظافت منزل در تهران وجود دارد، باید بگوییم که حتما شرکتی که اقدام به ارائه خدمات نظافت منزل در تهران را می کند را بررسی کنید. این نکته دقیقا مربوط به افرادی است که می خواهند از شرکت های مختلفی به غیر از شرکت پاک رویال، اقدام به دریافت خدمات نظافت منزل در تهران کنند.

شرکت هایی که اقدام به ارائه خدمات نظافت منزل در تهران می کنند، باید نظافتچی های خود را بیمه حوادث کنند. با این کار، اگر خدایی ناکرده حادثه ای در حین کار برای نظافتچی به وجود آمد، نه شرکت ارائه دهنده خدمات مسئول است نه فردی که در خانه حضور داشته است. از طرفی تمامی هزینه های درمانی نظافتچی توسط بیمه پرداخت می شود.

همچنین، شرکت ها می بایست از نظافتچی های خانم و آقا، گواهی سوء پیشینه و آزمایش عدم اعتیاد بگیرند. با این کار، صحت عملکرد نظافتچی های خانم و آقا بررسی می شود تا خدایی ناکرده مشکلی برای صاحب خانه پیش نیاید.


 نظافت منزل در تهران

در این قسمت از مقاله قصد داریم به ارائه مطالبی راجع به نظافت منزل در تهران بپردازیم. ما را تا پایان این مطلب همراهی نمایید

در این مقاله قصد داریم به ارائه مطالبی راجع به نظافت منزل بپردازیم. ما را تا پایان این مطلب همراهی نمایید

آنچه که باید در مورد نظافت منزل بدانید!

یکی از مواردی که از گذشته تاکنون در زندگی انسان ها اهمیت داشته، مسئله تمیزی و نظافت منزل بوده است. چرا که نظافت منزل رابطه مستقیمی با سلامتی و بهداشت افراد دارد. همه ما به نظافت منزل مان جهت پاکیزه نگه داشتن محیط زندگی مان می پردازیم. اما در برخی مواقع، فرصت کافی جهت انجام این کار را، آن هم به علت مشغله زیاد کاری نخواهیم داشت. در چنین مواقعی بهره مندی از خدمات شرکت های معتبر و نیروهای متخصص نظافتی می تواند سبب صرفه جویی در وقت و هزینه مان گردد. در این مقاله قصد داریم به ارائه مطالبی راجع به نظافت خانه بپردازیم. ما را تا پایان این مطلب همراهی نمایید.

نظافت منزل چه تأثیری بر روحیه و سلامت جسمی انسان دارد؟

مطابق با تحقیقات انجام شده، در صورتی که فرد وارد خانه ای آلوده و نامرتب شود که گرد و غبار و زباله در آن به چشم می خورد، از نظر روحی عصبی و آشفته خواهد شد. بر عکس، اگر فرد به درون خانه ای منظم و تمیز پا بگذارد، ناخودآگاه احساس آرامش و سرخوشی به وی دست خواهد داد. از این رو، یکی از موارد مهمی که بر روح انسان اثر مثبتی دارد، پاکیزگی و نظافت منزل است.

علاوه بر آن، در مورد نقش نظافت منزل بر سلامت جسمی نیز باید بگوییم که خانه آلوده و کثیف می تواند برای رشد ویروس ها، میکروب ها، قارچ ها و باکتری ها فضای مناسبی تلقی گردد. بنابراین، کثیفی تهدیدی برای سلامت جسمی انسان به شمار می رود. از سوی دیگر، مسلماً فردی که در خانه مرتب و پاکیزه زندگی می کند، جسم سرحال و سالمی خواهد داشت.

نظافت منزل اکباتان و نظافت راه پله اکباتان

معرفی سایر دلایل اهمیت تمیز بودن و نظافت منزل

با توجه به اهمیت نظافت منزل در فرهنگ ما ایرانی ها به ویژه پیش از فرا رسیدن سال نو، از این رو، سعی می کنیم به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهیم. در ادامه علت اهمیت نظافت منزل را شرح می دهیم.

۱-پیروی از سنت های دیرینه:

نظافت منزل آن هم به شیوه های قدیمی، از سنت های دیرینه ما محسوب می گردد. بر اساس باور قدیمی ها، خانه آلوده و پر از گرد و غبار، نشانه خوبی نیست.

۲-افزایش ایمنی فضای خانه:

در صورتی که صاحب فرزند کوچکی هستید، بهتر است با اهمیت  به نظافت منزل خود، خیال خود را از نظر مسائل بهداشتی راحت کنید. چرا که کودکا توانایی تشخیص تمیز یا کثیفی مکان های مختلف را نداشته و تمایل به دست زدن به کلیه وسایل خانه دارند. از این رو، با جدی گرفتن مسئله نظافت منزل می توانید کل فضای خانه را جهت بازی کودک از هر نوع آلودگی ایمن نمایید.

۳-ایجاد آرامش در منزل:

نه تنها مردان، بلکه کودکان نیز از بهم ریختگی و کثیفی خانه احساس کلافگی و بی حوصلگی خواهند کرد. در صورتی که قصد برگرشت آرامش به فضای داخل خانه را دارید، بهتر است توجه ویژه ای به مسئله نظافت منزل به خرج دهید.

۴-افزایش سطح بهداشت در خانه:

این مورد نیز از دیگر دلایل اهمیت تمیزی و نظافت منزل به شمار می رود. مسلماً خانه آلوده ، مکان مناسبی برای رشد و تکثیر انواع جانوران و حشرات خواهد بود، به ویژه در صورتی که خانه بزرگ و ویلایی باشد. از این رو، مسئله پاکیزگی منزل را در اولویت قرار دهید.


آشنایی با خدمات مختلف نظافت منزل

به تصور خیلی از افراد، خدمات نظافت منزل تنها شامل تمیز کردن دیوارها بوده و خیلی محدود است. ولی در حقیقت اینطور نیست. شما می توانید به سراغ شرکت های نظافتی معتبر جهت نظافت نقاط مختلف خانه خود بروید. اینکه قصد تمیز کاری در و پنجره ها یا وسایل خانه و کمدها را دارید، فرقی نمی کند، امکان ارائه کلیه این خدمات با توجه به نیاز شما از سوی شرکت های خدماتی وجود دارد. در ادامه به شرح کلیه خدماتی که توسط شرکت خدمات نظافتی پاک رویال قابل ارائه خواهد بود، می پردازیم.

نظافت سالن پذیرایی منزل:

مسئله ویلایی یا آپارتمانی بودن منزل شما در نظافت این مکان ها اهمیت چندانی ندارد. پذیرایی به عنوان اصلی ترین بخش خانه تان، بایستی همواره مرتب و تمیز باشد. از جمله خدمات ارائه شد از سوی شرکت های خدماتی، نظافت پذیرایی به شمار می رود.

نظافت راه پله ها و پارکینگ ساختمان:

خیلی از افراد به دنبال فردی جهت نظافت پارکینگ و راه پله های ساختمان خود هستند. از آنجا که افراد زیادی در آپارتمان ها سکونت دارند، از این رو، سپردن نظافت آن به یک فرد مجرب و کاربلد از اهمیت زیادی برخوردار است. شما می توانید انجام این کار را با خیالی آسوده به نیروهای متخصص یک شرکت خدماتی نظافت معتبر بسپارید.

تمیز کردن آشپزخانه:

از دیگر بخش های اصلی خانه که می توان به آن اشاره نمود، آشپزخانه است. اهمیت ندادن به مسئله تمیزی این قسمت از منزل می تواند ابتلا به بیماری های مختلفی را به همراه داشته باشد. چرا که طبخ و نگهداری مواد غذایی در این مکان صورت می گیرد. همچنین بیشتر وقت خیلی از خانم ها در آشپزخانه سپری می شود. بنابراین، همه این موارد، نشانگر میزان مهم بودن این قسمت از خانه بوده و بایستی هر چند وقت یکبار تمیز شود. در صورت نداشتن وقت و انرژی کافی جهت نظافت آشپزخانه، استفاده از خدمات شرکت نظافتی می تواند بهترین گزینه به شمار رود.

نظافت اتاق خواب:

با اینکه اتاق خواب یکی از بخش های خانه است که در مقایسه با سایر نواحی منزل دیرتر کثیف می شود، ولی نشستن گرد و غبار بر روی تخت و دیوارهای اتاق خواب، از جمله مشکلاتی است که در این بخش از خانه ایجاد می شود. بنابراین، سعی کنید اقدام به تمیز نمودن اتاق خواب خود هر چند وقت یکبار کنید و می توانید در این زمینه از شرکت های معتبر نظافتی کمک بخواهید.

شستشوی ظروف و پرده ها:

یکی از صحنه های ناخوشایند در خانه، وجود ظروف نشسته در سینک ظرفشویی است، به ویژه در صورت زیاد بودن تعداد این ظرف ها و شاغل بودن خانم خانه. با وجود این، نگرانی بابت نداشت وقت کافی جهت شستشو ظروف نداشته باشید. چرا که خدمات ارائه شده از سوی نیروهای نظافتی، علاوه بر نظافت و تمیزی  پرده ها، شستشوی ظرف ها نیز خواهد بود.

نظافت و تمیز کردن حیاط خانه:

در صورت ویلایی بودن خانه تان، حتماً می دانید که یکی از بخش های خانه که می تواند خیلی کثیف شود، حیاط آن است. چرا که احتمال ریخت برگ، گرد و خاک و غیره به داخل حیاط شما با وزیدن باد وجود دارد. در صورت عدم نظافت حیاط منزل تان به شکل دوره ای، با گذشت زمان تمیز کردن این حجم از آلودگی دشوار خواهد بود. از سوی دیگر، انجام این کار ساده نیست، بنابراین، بهتر است از یک فرد کاربلد در این زمینه کمک بگیرید.

شستشوی دیوارها:

از دیگر خدمات شرکت های نظافتی دیوارشویی یکی از مهمترین ها میباشد. هر چند این کار تنها در اواخر اسفند ماه توسط خیلی از افراد انجام می گیرد، ولی امکان شستشو دیوارها در هر زمانی از سال امکانپذیر خواهد بود. در صورت بزرگ بودن منزل و همچنین نبود وقت کافی و یا عدم توانایی در بالا رفتن از نردبان، نگران شستشو دیوارها نباشید. چرا که استفاده از نیروهای خدمات نظافت منزل می تواند گزینه خوبی در این زمینه محسوب شود.

طریقه صحیح دیوار شویی چیست؟

دیوارشویی در نظافت منزل میشود گفت سخت ترین قسمت تمیز کردن خانه است و هر نظافتچی بر تکیه به علم خود از نظافت و تجربه کاری خود به طریقه های مختلف شستشو دیوارها را انجام میدهد.

دیوارشویی یکی از امری است که مختص نیروی نظافتچی آقا است و نباید از یک نظافتچی خانم درخواست دیوارشویی مخصوصا دیوارشویی با دستمال و دستی را داشت چراکه بالا رفتن و پایین آمدن از چهارپایه و نردبان برای خانم های نظافتچی کاری سخت و خطرناک است.

نظافت منزل یک طرف و دیوارشویی هم یک طرف در گذشته که نظافت ساعتی هنوز مانند این اواخر شناخته شده نبود نظافت منزل و راه پله ها به صورت کنتراتی انجام میشد که آن زمان و حتی هنوز هم گاهی دیده میشود شرکت ها و نظافتچی ها برای دیوارشویی هزینه ای جداگانه در نظر میگیرند. اما شرکت پاک رویال دیوار شویی و دیگر امور نظافتی را در طول نظافت ساعتی خود انجام میدهد.

آیا دیوارشویی به صورت های مختلف انجام میشود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله هر نظافتچی با توجه به تجربه و توانایی خود به صورت های مختلف دیوارشویی منزل را انجام میدهد.

۳ نوع دیوارشویی اصلی داریم که در این قسمت به آنها اشاره میکنیم.

۱- دیوار شویی به وسیله توری و دستمال + محلول شوینده

۲- دیوار شویی با طی و دستمال + محلول شوینده

۳- دیوارشویی با بخار شو و دیگر لوازم شستشو سطوح بدون محلول و با محلول

دیوار شویی به وسیله توری و دستمال + محلول شوینده

در این نوع دیوار شویی در نظافت منزل نظافتچی آقا ابتدا باید لوازم خود را آماده نمایید که ۲ عدد سطل آب که یکی از سطلها را با وایتکس و تاید مخلوط کرده و چند عدد دستمال هوله ای و توری پلاستیکی یا همات لیف هاس توری مانند نیاز دارد.

در ابتدا باید لوازم خود را به بالاترین سطح ممکن انتقال داده و از بالاترین قسمت دیوار توری آغشته به محلول شوینده خود را از بالا به پایین به صورت عمودی کشیده و در مرحله بعد دستمال هوله ای نرطوب خود را بر روی مواد بجا مانده میکشند تا سطح دیوار از جرم و کثیفی پاک شود و در انتها با دستمال دیگری که خشک است جاهای دستمال و آب باقیمانده را بر طرف میکنند تا دیگر سطح دیوار پر از جای دستمال و کثیفی نباشد.

این نوع دیوارشویی سخت ترین و زمان بر ترین نوع میباشد.

نکته : همیشه دیوارشویی را باید از بالترین قسمت دیوار شروع کرد و به صورت عمودی به پایین آمد و فرق ندارد با چه لوازم و موادی انجام شود.

دیوار شویی به وسیله توری و دستمال + محلول شوینده

در این نوع دیوارشویی نظافتچی برای اینکه سریعتر به کارها رسیدگی کند و به لوازم کمتری مانند چهارپایه نیاز پیدا کند بجای توری از طی ماکرونی استفاده میکند و دقیقا مراحل مرحله دیوارشویی با توری و دستمال را طی میکند با این تفاوت که در این نوع دیوارشویی منزل بجای دستمال نرطوب روکش طی خود را شسته و آبکشی مینماید یا اینکه دستمالها را به طور طی میپیچند و استفاده میکنند.

دیوارشویی با تی سریعتر وبهتر از دیوارشویی با توری میباشد.

نکته : استفاده از لوازم و انواع شوینده ممکن است بر اساس تجربه نظافتچی ها تغییر کند.

دیوارشویی با بخار شو و دیگر لوازم شستشو سطوح بدون محلول و با محلول

این نوع دیوارشویی خیلی کم مورد استفاده قرار میگیرد که میشود با بخار شو و آب انجام شود یا اینکه محلول شوینده خاص خود بخارشو ها را استفاده کرد و مانند مراحل قبل با استفاده از دستمال ها دیوار را خوب خشک و تمیز کرد.

اهمیت بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب برای نظافت منزل

نظافت منزل از جمله کارهای خدماتی است که نیازمند تجربه و مهارت می باشد. با انجام این کار توسط فرد غیر متخصص، به احتمال زیاد تمیزی و نظافت منزل به طرز صحیحی صورت نخواهد گرفت. از سوی دیگر، با توجه به شاغل خیلی از افراد به ویژه در شهرهای بزرگ و همچنین وقت گیری نظافت منزل، بایستی از نیروهای خدماتی متخصص در این زمینه بهره گرفته شود.

بعلاوه، نیروهای خدماتی شرکت های معتبر، از آشنایی کافی با انواع شویندها و پاک کنندها برخوردار بودو نحوه استفاده صحیح از آنها را می دانند. همچنین، این افراد با طریقه گردگیری و شستشوی وسایل مختلف در منزل آگاهی دارند و در نتیجه مانع از صدمه دیدگی اسباب و وسایل منزل شما خواهند شد.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات نیروهای متخصص که می توان به آن اشاره نمود، امکان حضور این افراد در ساعات مختلف روز و به شکل ساعتی می باشد.

برای هر فردی نظافت منزل مثل نظافت شخصی مهم می باشد.

همه افراد به تمیزی و مرتب بودن علاقه دارند و از شلوغی و بهم ریختگی دچار تشویش و عصبانیت می شوند.

اما هر کاری اگر طبق اصول و ضوابط درستش انجام شود، مطمئنا نتیجه بهتری حاصل می شود.

این موضوع در خصوص کارهایی که باید برای نظافت منزل تان انجام دهید نیز صدق کرده و بسیار مهم نیز می باشد.

اگر شما هم به پاکیزگی منزل خود اهمیت می دهید همراه ما باشید تا با هم نکاتی که برای انجام صحیح نظافت مهم می باشد را بررسی کنیم.

تمیز کردن منزل

نظافت منزل را باید طبق چه اصولی انجام دهیم؟

نظافت منزل دارای یک سری قواعد و روتین کاربردی می باشد. هر نقطه از خانه شما برای تمیز شدن نیاز دارد روش های مختلفی برای پاک شدن از آلودگی و کثیفی ها در آن استفاده شود. اما این روش ها چه چیز هایی هستند.

اولویت بندی کنید.

اول از همه میزان بهم ریختگی و یا کثیف بودن خانه را برای اولویت بندی در نظافت منزل انتخاب کنید.

با این کار ابتدا به سراغ نقاطی که زمان بیشتری برای نظافت احتیاج دارند می روید.

از آنجایی که در شروع کار نیز هستید، انرژی بیشتری برای نظافت آن منطقه دارید. بنابراین راحت تر و با سرعت بیشتری می توانید به کارها سر و سامان بدهید.

همچنین با تمیز شدن قسمت عظیم بهم ریختگی منزل، می توانید با خیال آسوده تری به انجام باقی امور بپردازید.

هر وسیله ای که مربوط به آن منطقه از نظافت منزل نیست را از آن محل خارج کنید تا راحت تر بتوانید به نظافت آن مکان برسید.

نظافت منزل آزادی و نظافت راه پله آزادی

تهیه شوینده های مناسب برای نظافت منزل:

شوینده های مورد نیاز هر قسمت را از قبل آماده کنید تا در لحظه نظافت منزل به مشکل برنخورید.

ممکن است نیاز باشد یک سری شوینده ها را از بیرون تهیه نمایید.

با این کار در وسط امورات نظافتی کارتان لنگ نمی ماند. حتما شوینده ها را به دقت بررسی کنید که تاریخ و کیفیت مناسب را داشته باشند.

زیرا در صورت گذشتن تاریخ آن و یا پایین بودن کیفیت شوینده ها، مطمئنا نمی توانید به نتیجه دلخواهتان برسید.

به همین جهت انتخاب درست و به اندازه این مواد بر روی میزان پاکی و نظافت منزل شما تاثیر مستقیم می گذارد.

تهیه شوینده

استفاده از مواد شوینده:

از دیگر ویژگی های این مجموعه نام آشنا و با سابقه استفاده از مواد شوینده مناسب و با کیفیت جهت نظافت منزل و نظافت راه پله است. این شرکت همراه با نیروی کار خود مواد شوینده مرغوب را نیز به محل اعزام می کند.

داشتن مجوز معتبر و رسمی:

با انتخاب شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال برای نظافت منزل در تهران و نظافت راه پله خود جای هیچ گونه نگرانی برای شما وجود ندارد، زیرا این مرکز نام آشنا تمامی مجوزهای لازم را دریافت نموده است. همچنین کارکنان این شرکت معتبر ترین معرفی نامه ممکن را به صاحب خانه تحویل می دهند.

کیفیت بالای خدمات نظافت راه پله و نظافت منزل در تهران:

بهتر است بدانید یکی از ویژگی‌ های بارز کمک گرفتن از پاک رویال، امنیت می باشد. با خیالی آسوده می توانید انجام تمامی امور مربوط به نظافت راه پله و نظافت منزل در تهران را به این نیروهای مجرب و مطمئن این مرکز بسپارید.

این نیروها نظافت راه پله ساختمان را از بالاترین پله شروع می کنند. در مرحله بعدی تمیز کردن نرده ها و درب ورودی توسط نیروهای خدماتی با دقت خاصی انجام می شود.

تی کشیدن پله ها از بالا به پایین از دیگر مراحل نظافت راه پله توسط نیروهای خدماتی پاک رویال است. از دیگر نکاتی که نظافتچی در حین تمیز کردن راه پله باید به آن توجه داشته باشد نظافت داخل کابین آسانسور است. نیروهای اعزامی پاک رویال آسانسور را با دقت خاصی تمیز و ضد عفونی می کنند.

شست و شوی کامل حیاط و پارکینگ و در نهایت شست و شوی درب ورودی ساختمان از دیگر مراحل نظافت راه پله می باشد.

پاک رویال با معرفی افراد مورد اعتماد برای نظافت راه پله و نظافت منزل در تهران سعی می کند تا خوش‌ نامی خود را به بهترین شکل حفظ کند، از اینرو با خیالی آسوده می توانید از نظافتچی ‌های مطمئن پاک رویال استفاده نمایید.

فرآیند انتخاب نیروها و عبور از فیلتر پاک رویال موجب شده است افرادی سالم، مجرب، درستکار، کاری و دقیق در این سیستم قرار بگیرند. تا طی این سالها نامی نیک از خود به جای بگذاریم.

ترتیب کارتان را در نظر بگیرید.

برخی از قسمت های خانه مثل سرویس های بهداشتی یا گاز و سینک ظرفشویی و حتی بالکن ها نیاز دارند تا شوینده ها بر روی آن ها مدتی باقی بمانند تا تاثیرشان بیشتر شود. در حین انجام نظافت منزل می توانید شوینده های هر محل را برای ایجاد تمیزی بیشتر استفاده کنید تا در زمان شستن نتیجه بهتری بگیرید. در هنگام استفاده از شوینده ها مراقب باشید تا با هم ترکیب نشوند . زیرا باعث ایجاد تولید گاز خطرناکی خواهند شد.

انتخاب لباس مناسب برای نظافت منزل.

در زمان نظافت منزل حتما لباس مناسب و دستکش به تن کنید. لباس راحت در کار به شما آزادی عمل بیشتری می دهد. همین امر باعث می شود راحت تر و با سرعت بیشتری کارتان را به پیش ببرید. استفاده از دستکش نیز باعث می شود در حین نظافت منزل آسیبی به دستهایتان وارد نشود و همچنین پوستتان صدمه نبیند. همچنین بهتر است بر روی سرتان نیز یک سربند یا روسری ببندید که آلودگی ها و گرد و خاک ها به موهایتان آسیبی وارد نکنند.

به میزان دمای بدنتان دقت کنید.

تعریق در حین نظافت منزل یک امر طبیعی است. اما می توانید با انجام یک سری کارها میزان تعرقتان را کاهش دهید. به عنوان مثال لباس خنک و نخی بر تن کنید تا هم از گرم شدن زیاد و هم از ایجاد حساسیت پوستی بر اثر تعرق جلوگیری کنید. همچنین بهتر است موهایتان را ببندید تا هم در حین کار اذیتتان نکند و هم از ایجاد گرمای بیشتر به بدنتان جلوگیری نماید.

تهویه مناسب در زمان نظافت منزل.

حتما در حین نظافت منزل یک پنجره یا درب را برای تهویه هوا باز بگذارید تا هم گرد و غبار و هم بوی شوینده ها از فضا خارج شوند. این کار به سلامتی تنفسی شما بسیار کمک می کند. در زمان هایی که مشغول غبار رویی هستید حتما با یک ماسک راه بینی و دهانتان را ببندید تا باعث ایجاد سرفه یا آلرژی نشود. همچنین تهویه هوا به کمتر عرق کردن شما نیز کمک می نماید.


 

استراحت در حین کار:

حتما در حین نظافت منزل زمانی را برای استراحت در نظر بگیرید. کار کردن یکسره و بدون وقفه شما را خسته می کند. همین امر باعث می شود که در پایان کار توان کافی برای انجام سایر کارها را نداشته باشید. از یک نوشیدنی شیرین و یک میان وعده سالم استفاده کنید تا انرژی لازم برای انجام کار را داشته باشید.

پارچه مناسب برای نظافت منزل :

در هنگام پاک کردن لکه ها از سطوح حتما به پارچه یا وسیله ای که برای پاک کردن با کمک شوینده استفاده می کنید توجه کنید. برخی از پارچه ها بر اثر خیس شدن یا برخورد با شوینده ها رنگ پس می دهند. این موضوع باعث می شود به جای نظافت منزل بیشتر کارتان به تعویق بیفتد.

انتخاب درست ابزار کمکی برای شستشو

لوازم شستشو را نیز باید به درستی انتخاب کنید. به عنوان مثال برای سطح کف خانه بهتر است از تی یا فرچه های نرم استفاده کنید تا خط و خش بر روی سرامیک یا پارکت نیفتد. برعکس برای نظافت سرویس های بهداشتی از ابزارهای سفت مثل سیم یا برس های ضخیم استفاده کنید تا جرم و رسوبات را از بین ببرند.

تمیز کردن سطوح

شستشو پرده در حین نظافت منزل

پرده ها نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر نظافت منزل هستند. اگر قرار است خودتان شستشو پرده ها را انجام دهید، بهتر است بعد از شستشو در حالیکه هنوز نم دار و خیسه متصل کنید

به این صورت معمولا نیازی به اتو کشی ندارند. حتما در زمان شستن پرده ها از نرم کننده استفاده کنید. زیرا پرده ها بر اثر تابش نور خورشید تار و پودشان آسیب می بیند. استفاده از نرم کننده مانع از پارگی آن می شود.

چگونه نظافت منزل را به درستی انجام دهیم؟

تمام مواردی که گفتیم از اصول واجب نظافت منزل می باشد که باید رعایت شود. شاید در نگاه اول انجام همه اینها برای شما کار سخت و طاقت فرسایی باشد.

حتی ممکن است شما به علت مشغله کاری زمان کافی برای نظافت کامل منزلتان را نداشته باشید.

یا ممکن است در ایام خاص مثل جشن ها و مهمانی ها، ایام قبل از عید و… نیاز داشته باشید که کسی غیر از شما نظافت منزل را به عهده بگیرد، تا شما به سایر امورات خود برسید.

به همین جهت نیاز به یک نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا ماهر برای انجام امورات نظافتی منزلتان خواهید بود.

ما در شرکت پاک رویال با همراهی یک تیم کاربلد و ماهر می توانیم تمامی امورات خدماتی و نظافتی شما را مطابق میل تان و در بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم.

برای نظافت منزل خود نگران نباشید و با یک تماس کار را به تیم حرفه ای ما بسپارید.

مراحل نظافت منزل :

نظافت منزل بر اساس متراژ منزل شما مراحل متفاوتی دارد ولی معمولا هر نظافتچی نوع کار مخصوص خود را دارد .

اگر منزل شما ویلایی باشد نظافت خانه شما به سبک متفاوتی باید انجام شود ،

اگر منزل شما آپارتمانی است نظافت آن مراحل مختلفی دارد زیرا منزل شما دارای راه پله مشترک با بقیه اهالی آپارتمان می باشد .

نظافت منزل ویلایی :

انجام نظافت منزل ویلایی بسیار گسترده است و شامل قسمت هایی نظیر

حیاط، پارکینگ، پنجره ها، آشپزخانه ها، اتاق خواب ها، سالن پذیرایی، درب های ورودی و راه پله ها می باشد

که برای انجام هر یک از این قسمت ها باید از روش های خاصی استفاده نمود تا نظافت و پاکیزگی آن به صورت کامل انجام گردد.

در این نوع منازل موارد بسیار زیادی وجود دارد که می بایست نظافت شود

که شامل پنجره ها ، پرده ها ، آشپزخانه ها ، اتاق پذیرایی راه پله ها ،

درب های وروردی ، اتاق خواب ها ، حیاط ها ، پارکینگ  سایر موارد میشود .

هریک از موارد روند خاص خود را در نظافت منزل دارد .

به طور مثال:

پنجره ها درصورتی که آلمینیومی باشد و دوجداره ، سبک نظافت آنها می تواند متفاوت باشد.

دلیل پیچیدگی تمیزکردن منازل ویلایی:

در منازل ویلایی نظافت خانه یک امر پیچیده و زمان بر می باشد

و در صورتی که گروه نظافتچی آقا تخصص لازم را نداشته باشند

این امر به درستی محقق نخواهد شد ،

زیرا برای هریک از  موارد ذکر شده می بایست

از مواد شوینده و  روش متفاوتی استفاده نمود.

به طور مثال:

مواد شوینده موردنیاز جهت نظافت سرویس بهداشتی با موادری که در آشپزخانه استفاده میشود متفاوت است .

نظافت لوازم برقی زمان نظافت منزل

روش های نظافت لوازم برقی بر اساس نوع لوازم برقی متفاوت است. هر یک از وسیله های برقی منزل را باید با شیوه خاصی تمیز کنید.

آشنایی با روش های نظافت لوازم برقی

روش های نظافت لوازم برقی را باید به خوبی بشناسید تا بتوانید طول عمر لوازم برقی را افزایش دهید. امروزه روش‌ های زیادی برای نظافت منزل به کار گرفته می شوند که هر یک از این روش ها را باید از نظر استانداردهای مناسب بررسی کنید. توجه داشته باشید که لوازم برقی باید بر اساس روش ‌های مناسب تمیز شوند. در صورتی که روش غیر مناسبی را برای تمیز کردن لوازم برقی به کار بگیرید به آنها آسیب جدی وارد خواهید کرد. با استفاده زیاد از انواع لوازم برقی بعد از مدتی متوجه می شوید که آنها لکه گرفته اند و زیبایی لازم را ندارند. تمیز کردن لوازم برقی کار دشواری نیست بنابراین با حوصله و دقت می توانید آنها را به خوبی تمیز کنید. برخی از مهمترین وسیله های برقی که باید با استفاده از روش های مناسب تمیز شوند را در ادامه معرفی می نماییم.

انواع وسیله های برقی و نظافت لوازم برقی

نظافت منزل و نظافت لوازم برقی بر اساس روش ‌های متفاوتی انجام می گردد. انواع لوازم برقی که در منزل مورد استفاده قرار می گیرند و باید با روش‌ های استاندارد تمیز شوند عبارت هستند از :

۱. یخچال و فریزر

یخچال به عنوان یکی از مهمترین وسیله های برقی منزل می باشد. برای تمیز کردن لوازم برقی مانند یخچال که رنگ آنها سفید است باید از جوش شیرین و آب گرم استفاده کنید. بعد از ده دقیقه که جوش شیرین و آب گرم را روی یخچال کشیدید باید آن را پاک نمایید. جهت پاک کردن دیواره ها و قسمت بیرونی از دستمال‌ های مرطوب که آغشته به الکل صنعتی هستند استفاده کنید. جوش شیرین بوی نامطبوع یخچال را از بین می برد. جهت پاک کردن پشت یخچال باید آن را از برق بکشید و یخچال را مقداری به جلو ببرید. با استفاده از جارو برقی گرد و خاکی که پشت یخچال به وجود آمده است را می توانید بگیرید تا طول عمر یخچال افزایش پیدا کند.

۲. ماشین لباسشویی

یکی دیگر از وسیله های برقی منزل، ماشین لباسشویی می باشد. جهت تمیز کردن لوازم برقی مانند ماشین لباسشویی باید از سرکه سفید استفاده کنید. با این وجود که ماشین لباسشویی به طور دائم در حال شستشو است ولی به دلیل استفاده زیاد کثیف می شود. درون ظرف مقداری سرکه سفید بریزید و ماشین را روشن کنید. ماشین را در حالت شستشو قرار دهید و آب داغ را برای شستشو انتخاب نمایید. تا آخرین مرحله اجازه دهید ماشین کار کند تا لباسشویی از هر نوع باکتری و عفونت پاک شود.

تمیز کردن ماشین ظرفشویی

۳. تمیز کردن لوازم برقی مانند آبمیوه گیری

نظافت منزل و نظافت لوازم برقی با یکدیگر ارتباط دارند. برای پاک کردن آبمیوه گیری باید از مخلوط جوش شیرین و آب گرم استفاده کنید. با استفاده از اسفنج نرم می توانید دستگاه را تمیز کنید و آن را خشک نمایید. آبمیوه گیری و مخلوط کن و با استفاده از یک چهارم پیمانه جوش شیرین و آب گرم به طور کامل تمیز می شوند. لکه های زیادی روی آبمیوه گیری و مخلوط کن به وجود می‌ آیند که هر یک از این لکه ها را باید با روش مناسبی از بین ببرید تا به سیستم دستگاه آسیب وارد نشود.

۴. تلویزیون

یکی دیگر از وسیله های برقی که در منزل کاربرد زیادی دارد تلویزیون می باشد. برای تمیز کردن لوازم برقی مانند تلویزیون باید از وسیله های مناسبی استفاده کنید. اگر می خواهید تلویزیون را از لکه و جای اثر انگشت پاک کنید باید ابتدا تلویزیون را خاموش نمایید. سپس با دستمال خشک گرد و خاک تلویزیون را بگیرید. پس از آن با پنبه ای که به الکل صنعتی آغشته است تلویزیون را تمیز کنید. الکل لکه های چرب و انگشت را به طور کامل برطرف می کند. به همین دلیل برای تمیزی تلویزیون از دستمال‌ های بدون پرز استفاده نکنید. در پاک کردن دیوار پلاستیکی تلویزیون از دستمال های براق کننده استفاده کنید تا چربی را از بین ببرید. این راه حل برای تمیز کردن وسایل الکتریکی مانند ویدیو، ضبط و رادیو کاربردی می باشد.

۵. تمیز کردن لوازم برقی مانند اتو

نظافت لوازم برقی مانند اتو با استفاده از سرکه انجام می گردد. جهت تمیز کردن و نظافت منزل از راهکارهای مناسبی استفاده کنید. برای برطرف کردن جرم اتو بخار باید راه عبور بخار را که مسدود شده باز نمایید. با استفاده از سرکه سفید می توانید جرم اتو را تمیز کنید. پس از یک روز سرکه را از درون محفظه اتو خالی کرده و چندین بار آب داخل محفظه بریزید تا رسوبات از بین بروند. اگر خط اتوی شلوار دوتا می شود و می خواهید یک خط اتو را پاک نمایید سرکه سفید را به اسفنج آغشته کنید و روی محل بکشید.

تمیز کردن ماشین لباسشویی

۶. ماشین ظرفشویی

نظافت لوازم برقی مانند ماشین ظرفشویی با استفاده از سرکه سیب و لیمو ترش انجام می شود. در این مرحله برای تمیز کردن لوازم برقی باید سرکه سفید و آب لیمو ترش را درون مخزن بریزید. پس از آن ماشین ظرفشویی را روشن کنید تا مراحل شستشوی آن انجام گردد. اگر بعد از آبکشی هنوز لکه های زیادی را در ماشین ظرفشویی مشاهده کردید نمک را باید به مخلوط اضافه نمایید.

۷. تمیز کردن لوازم برقی و مایکروفر

پاکیزه کردن مایکروفر به عنوان یکی از مهم ‌ترین اقداماتی است که برای نظافت منزل باید به آن دقت کنیم. اگر مایکروفر شما به تمیزکاری نیاز دارد باید از بکینگ پودر، آب لیمو، آب ولرم و دستمال تمیز استفاده کنید. لیموترش و آب را با یکدیگر ترکیب نمایید و در مایکروفر قرار دهید. بخاری که به دست می‌ آید لکه های چربی و بوی نامطبوع مایکروفر را از بین می ‌برد. دستمال آغشته به آب لیموترش و الکل جهت پاکیزه کردن مایکروفر گزینه مناسبی است.

۸. قهوه ساز یا چای ساز

برای تمیز کردن قهوه ساز یا چایی ساز باید از سرکه سفید استفاده کنید. نظافت لوازم برقی با سرکه سفید به صورت اصولی و در کمترین بازه زمانی انجام می شود. سرکه را جهت تمیز کردن چایی ساز درون مخزن بریزید و سپس دستگاه را روشن نمایید. بعد از آن اجازه دهید عملیات دستگاه انجام شود. با استفاده از سرکه سفید بیشتر قهوه سازها و چایی سازها تمیز شده اند.

نظافت منزل در تهران چگونه انجام میشود؟

نظافت منزل در تهران دیگر به صورت سابق و سنتی انجام نمیشود میشود گفت تقریبا ۸۰٪ ساکنین تهران بزرگ از شرکت خدماتی نظافتی نظافتچی مورد نیاز خود را تامین مینمایند و دیگر نظافت منزل در تهران به صورت سنتی توسط خانمهای خانه دار انجام نمیشود

این مسئله به دلیل کم کاری خانمهای خانه دار جهت نظافت منزل خود نمیباشد بلکه اغلب خانم ها شاغل هستند و دیگر وقتی برای انجام امور نظافتی منزل خود را ندارند.

رابطه شرکت های خدماتی با ساکنین تهران:

نظافت منزل در تهران به صورتی بین مردم جا افتاده که دیگر نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی عضو خانوادها به شمار می آید.

نظافتچی آقا و نظافتچی خانم که از طریق شرکت نظافتی جهت نظافت منزل در تهران اعزام میشوند تماما کار آزموده و آموزش دیده هستند و تمام نظافتچی ها گزینش شده اند و مورد تایید شرکت خدماتی نظافتی مخصوصا جهت نظافت منزل در تهران میباشند.

توجه داشته باشید :

نظافتچی آقا و نظافتچی خانم که از طریق شرکت خدماتی نظافتی سفارش میدهید مدارک ضمانتی لازم را نزد شرکت خدماتی دارند

تمام نظافتچی ها تحت پوشش بیمه حوادث قرار گرفته اند که اگر خدایی ناکرده در زمان نظافت منزل در تهران دچار آسیب دیدگی شدند شما کارفرمای عزیز متضرر نشوید و نظافتچی شرکت خدماتی هم برای تامین هزینه ها خود با مشکل جدی روبرو نشود.

به کار گیری نظافتچی بدون هماهنگی با شرکت :

زمانی که شما جهت نظافت منزل به صورت انفرادی و بدون هماهنگی با شرکت نظافتی نظافتچی خود را تامین میکنید . و با خود نظافتچی ارتباط برقرار میکنید بدون اطلاع دادن به شرکت باید در نظر داشته باشید

امکان اینکه هر اتفاقی برای شما یا لوازم شما یا خدای ناکرده برای نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم که در حال نظافت منزل شما دوست گرامی میباشد . بیوفتد که در صورتی که شخص تحت پوشش شرکت نظافتی نباشد

یا تحت پوشش بیمه نباشد شما دچار مشکلات زیادی میشود که از با توجه به تجربه ای که طی این سالها کسب کرده ایم. خیلی عواقب سختی خواهد داشت کوچکترین آسیب جسمانی باعث میشود شما چند ده میلیون تومان قرامت پرداخت کنید . و موارد دیگر که با کمی تحقیق و جستجو میتوانید کاملا مطلع شوید.

خلاصه چه از نظر قاتونی چه از نظر انسانی کار اشتباهی است. پس دقت لازم را زمان دریافت نظافتچی خود مخصوصا بابت نظافت منزل در تهران داشته باشید.


آیا همه نظافتچی های شرکت های خدماتی خوب هستن؟

نظافتچی که شما جهت نظافت منزل سفارش میدهید بستگی به شرکت خدماتی و مدیریت آن شرکت نظافتی دارد که شخص چگونه آموزش دید یا مدیریت شرکت نظافتی چگونه با آن نظافتچی برخورد میکند

گزینه های اعزام و درخواست نظافتچی:

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال در ۳ دسته اقدام به رزرو و اعزام نظافتچی مینماید که در این قسمت در مورد آنها توضیح میدهیم

اعزام نظافتچی خانم و آقا تمام وقت ۸ ساعته

زمانی که برای نظافت منزل یا راه پله بالای ۴ طبقه اقدام به رزرو نظافتچی بخصوص آقا میکنید بهتر است که نظافتچی را در تایم تمام وقت رزرو کنید چراکه احتمال اینکه ساعت کار بیشتر شود زیاد است و شرکت برای تایم عصر کارگر کار دیگری رزرو نکند که در میانه کار با مشکل روبرو شوید.

 اعزام نظافتچی آقا ۴ ساعت :

در این دسته از اعزام ها متاسفانه اعزام نظافتچی خانم را در دستور کار خود نداریم و فقط نظافتچی آقا جهت نظافت شرکت ، نظافت راه پله تا ۵ طبقه و نظافت منزل اعزام میشود. که در ۲ نوبت صبح و عصر میباشد و پیشنهاد ما به شما این است احساس میکنید کار کمی دارید.

و زمان بر نیست این دسته را انتخاب کنید چراکه نظافتچی ها با یک اعزام ۴ ساعته در نمیتوانند به درآمد مورد نیازشان دست پیدا کنند. و شرکت مجبور میشود برای تایم دوم اقدام به رزرو دیگری نماید و این موضوع گاه باعث ناراحتی مشتری میشود. که کارگر نمیتواند تایم زیادی اضافه کاری انجام دهد. مگر اینکه نوبت ظهر و عصر باشد که نظافتچی ها وقت کافی برای انجام اضافه کاری داشته باشند.

اعزام نیمه وقت نظافتچی آقا که ۶ ساعته میباشد :

شرکت به دلیل درخواست های زیاد مشترکین خود بار دیگر اعزام ۶ ساعته را در دستور کار خود قرار داده است که اینگونه کمی زمان انتخاب تایم کاری مشترکین بتواند راحت تر رزرو نظافتچی خود را که فقط آقا هم هستند انجام دهند.

بدین ترتیب شما میتوانید بنا به نیاز خود انتخاب کنید کدام اعزام برای شما ثبت سفارش شود که مبلغ اصافه ای پرداخت نکنید


قیمت نظافت منزل و قیمت نظافت راه پله در سه دسته بندی مورد محاسبه قرار میگیرد :

اعزام نظافتچی خانم و آقا به صورت ۸ساعت کار ، ۶ ساعت کار و ۴ ساعت کار میباشد

 برا اطلاع از قیمت نظافت منزل و قیمت نظافت راه پله ها و نوع اعزام ها لطفا با شماره های تماس انتهای صفحه تماس بگیرید.

نظافت منزل با توجه به ساختار آن:

قبل از اینکه به شرح نظافت و پاکیزگی منزل بپردازیم ابتدا باید ساختار آن را مورد توجه قرار دهیم.

منزل شما ویلایی است یا آپارتمانی؟ بدون شک نظافت هر منزلی با توجه به ویژگی های آن متفاوت می باشد.

منازل ویلایی با توجه به اینکه از وسعت بالاتری برخوردار هستند، از اقدامات نظافتی بیشتری نیز بهره می برند،

و منازل آپارتمانی نیز به خاطر داشتن راه پله مشترک، نیاز به اقدامات نظافتی خاص خود را دارند.

نظافت منازل آپارتمانی :

نظافت منزل در آپارتمان ها نیز مراحلی شبیه با نظافت منازل ویلایی دارد با این تفاوت که در آپارتمان ها شاهد وجود قسمتهای مشاع مانند راه پله ها می باشیم،

همچنین اکثر منازل آپارتمانی از متراژ کمتری برخوردارند و روند نظافت در آن با سرعت بیشتری نیز انجام می پذیرد.

البته این نکته را نیز نباید فراموش نماییم که نحوه چیدمان منزل و قرارگیری وسایل نیز نقش مهمی در نحوه نظافت دارد.

اما در این مقاله سعی می شود نحوه نظافت منزل به طور کلی و کامل شرح داد.

در این نوع منازل بدلیل اینکه معمولا متراژ پایین تری نسب به منازل ویلایی  دارند نظافت منزل امری آسان تر و در زمان کمتری میگیرد .

اما در عین حال از ظرافت خاص خود برخوردار است زیرا بیشتر مواردی که در قسمت منازل ویلایی میگویند

در منازل آپارتمانی وجود دارد ، با این تفاوت که در این منازل در فاصله کمتری از هم قرار گرفته

لذا می توانند نظافت سایر قسمتها را تحت الشعاع خود قرار دهند .

منازل آپارتمانی هر یک برنامه ای متفاوت برای نظافت نیاز دارد.

بدین ترتیب می بایست نظافت خانه آپارتمانی با دقت بیشتری انجام شود و لزوما نمی تواند

یک روند ثابت را برای تمام منازل آپارتمانی در نظر گرفت زیرا محل قرار گرفتن قسمت های مختلف متفاوت است .

نظافتچی باهوش ابتدا چیدمان قسمت های مختلف را مورد ارزیابی قرار میدهد سپس روند نظافت منزل را تعیین میکند


مهمترین قسمت نظافت منزل آشپزخانه است:

معمولا مهمترین قسمتی که برای نظافت منزل در نظر گرفته میشود آشپزخانه منزل است ،

آشپزخانه یکی از مهمترین قسمتهای هر خانه ای می باشد و می توان گفت بخش اعظم نظافت در منزل نیز به این بخش اختصاص دارد.

شما می توانید ابتدا از نظافت سینک ظرفشویی شروع نمایید.

نظافت سینک با توجه به جنس آن متفاوت است و باید از مواد شوینده متناسب با آن استفاده نمود.

بعد از آن می توانید نسبت به نظافت وسایلی نظیر ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، هود آشپزخانه و یخچال اقدام نمایید.

بعد از نظافت این وسایل، نوبت به کابینت ها می رسد. ابتدا تمام وسایل را از کابینت ها خارج نمایید

و داخل کابینت را با اسفنج نرم و محلول مناسب، تمیز نمایید و در پایان در کابینت ها را باز بگذارید تا خشک شود.

وسایل کابینت را بعد از گردگیری به درون کابینت انتقال دهید.

در این بخش قابل درک است که

با توجه به کفپوش آشپزخانه اعم از سرامیک، کاشی، پارکت و … از مواد شوینده مناسب

به همراه تی، کف آشپزخانه را نظافت و در انتهای کار آن را خشک نمایید.

در آشپزخانه ابتدا می بایست نظافت کابینت ها انجام شود زیرا هنگام نظافت کابینت ها ممکن است سایر قسمت قسمتهای کثیف دیده شوند.

نظافت یخچال و فریزی

بهترین روش و بهترین زمان نظافت یخچال و فریزر را باید به خوبی بدانید تا بتوانید به خوبی تمامی بخش های یخچال و فریزر را تمیز کنید.

بهترین روش نظافت یخچال و فریزر

یکی از مهمترین دغدغه های شما برای نظافت منزل، تمیز کردن یخچال و فریزر می باشد. نظافت یخچال و فریزر باید بر اساس روش های مشخص انجام گردد. اگر می خواهید عملکرد دستگاه دچار مشکل نشود باید تمامی روش هایی که مربوط به نظافت فریزر و یخچال می باشد را بشناسید. شما می توانید از وسیله های متفاوت مانند اسپری تمیز کننده، مایع ظرفشویی، پارچه تمیز، دستکش، دستمال آشپزخانه، اسفنج و … برای تمیز کردن یخچال و فریزر استفاده نمایید. جوش شیرین و سرکه به عنوان دیگر محلول هایی هستند که برای تمیز کردن یخچال و فریزر مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا نظافت فریزر یخچال اهمیت دارد ؟

یکی از مهمترین لوازم خانگی که نظافت آن اهمیت زیادی دارد یخچال و فریزر می باشد. بدون شک با گذر زمان لکه‌ های نوشیدنی‌ و آب را روی یخچال مشاهده می کنید. غذا های کهنه و فاسد موجب آلودگی محیط درونی یخچال است . اگر با چگونگی نظافت یخچال و فریزر آشنا شوید می توانید بدون اتلاف زمان یخچال فریزر را تمیز کنید. به دلیل نگهداری از مواد غذایی درون فریزر، نظافت این وسیله ضروری ترین اقدامی است که در نظافت منزل اهمیت دارد. ورود کوچکترین باکتری و میکروب مواد غذایی دیگر را آلوده کند. بنابراین همیشه باید تمیز کردن یخچال فریزر را در دستور کار خود قرار دهید.

بهترین زمان برای نظافت یخچال و فریزر

جهت نظافت یخچال و فریزر باید زمان مناسب را بشناسید. شاید این پرسش برای شما به وجود آید که چند وقت یکبار باید یخچال و فریزر خود را تمیز نمایید. در پاسخ به این پرسش باید بگویم که این مسئله به میزان کثیفی فریزر و یخچال شما بستگی خواهد داشت. اگر یخچال شما در مدت زمان کوتاهی کثیف می شود باید هر ماه مواد غذایی را از درون یخچال خارج کنید و یخچال را تمیز نمایید. در صورتی که یخچال دیر به دیر کثیف می شود می توانید هر سه ماه الی ۶ ماه اقدام به خارج کردن وسیله از یخچال نمایید و آن را تمیز نمایید. در فصل گرم مواد غذایی درون فریزر بیشتر می‌ شوند و باید سریعا یخچال را تمیز نمایید.

وسیله های مورد نیاز برای نظافت یخچال فریزر

وسیله های مورد نیاز برای نظافت فریزر و یخچال را باید به خوبی بشناسید تا بتوانید از آنها برای تمیز کردن فریزر و یخچال استفاده نمایید. اسپری تمیز کننده، اسفنج، مایع ظرفشویی، مسواک کهنه، چندین پارچه تمیز، دستمال آشپزخانه و … به عنوان مهمترین وسیله های نظافت فریزر و یخچال هستند. شما می ‌توانید با استفاده از جوش شیرین بوی بد و همچنین لکه های چسبناک یخچال را از بین ببرید. برای اینکه قطعات استیل ضد زنگ فریزر و یخچال را تمیز کنید از سرکه سفید می توانید استفاده نمایید. این محلول را باید روی قسمت کوچکی از یخچال تست نمایید و سپس با استفاده از آن اقدام به تمیز کردن یخچال نمایید. می توانید از قسمت بالا تا پایین یخچال را با استفاده از دو قاشق غذاخوری جوش شیرین و آب گرم پاک نمایید.

آموزش شستشو و نظافت یخچال و فریزر

آموزش شستشو و نظافت یخچال و فریزر اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید یخچال خود را بشویید باید نکات ایمنی را رعایت کنید. در مرحله اول یخچال را از برق بکشید. یخچال فریزر به اندازه‌ ای باید جلوتر بیاید تا دسترسی به قسمت پشت آن آسان باشد. درون یخچال فریزر را از مواد غذایی خالی نمایید. قفسه ها را جهت شستشو باید از درون یخچال خارج کنید. محلول جوش شیرین و سرکه سیب و غیره را آماده کنید. قفسه ها را با استفاده از محلول بشویید و اجازه دهید که قفسه‌ ها خشک شوند.

بعد از تمیز کردن محیط داخل یخچال فریزر باید از همین محلول استفاده نمایید. خمیر دندان برای از بین بردن لکه ها بسیار کاربردی است. با استفاده از پارچه حوله ای و مقداری سرکه سیب می توانید درون فریزر را خشک نمایید. در نهایت درب یخچال باز بگذارید تا یخچال خشک گردد. در مرحله بعد با استفاده از جاروبرقی می توانید قسمت پشت یخچال فریزر را تمیز کنید.

نکاتی که خانم های خانه دار بر نظافت یخچال فریزر باید بدانند

خانم‌ های خانه‌ دار راهنمای شستشو و نظافت یخچال و فریزر را باید به خوبی بدانند. در این صورت می توانند در کمترین بازه زمانی یخچال و فریزر را تمیز کنند. برای پاک کردن سریع یخچال و فریزر نیاز است که ابتدا تمامی قفسه ها را بیرون بیاورید. انجام این کار، تمیز کردن سریع یخچال را تضمین می‌کند. قفسه‌ های یخچال را باید با دست خود بشویید. شستشو آنها با استفاده از مایع ظرفشویی مناسب می باشد. تمامی مواد غذایی که درون یخچال می باشند را بیرون بیاورید و سالم بودن آنها را مورد بررسی قرار دهید.

تمیز کردن یخچال

پس از بررسی سالم ماندن مواد غذایی آنها را در یک گوشه بگذارید و تمیز کردن یخچال را ادامه دهید. می توانید با استفاده از سرکه، جوش شیرین و آب ولرم تمامی بخش های یخچال و فریزر را تمیز کنید. دقت داشته باشید که جهت تمیز کردن یخچال و فریزر نباید از سطل آب استفاده کنید و درون یخچال را خیس نگه دارید. بسیاری از افراد شلنگ و سطل آب را برای تمیز کردن یخچال مورد استفاده قرار می دهند. این اقدام اشتباه است و موجب آسیب به موتور دستگاه می شود.

نظافت یخچال و فریزر و لاستیک دور درب یخچال

برای تمیز کردن لاستیک درب یخچال باید از محلول سرکه و آب استفاده کنید. نظافت منزل با نکات ریز انجام می گردد. اگر این نکات را بدانید در کمترین بازه زمانی می ‌توانید منزل و وسیله های برقی را تمیز کنید. برای شستشوی درب یخچال از سفیدکننده استفاده نکنید. بعد از خشک شدن واشر می توانید از لوسیون بدن یا روغن لیمو استفاده کنید. این کار موجب می گردد که لاستیک انعطاف ‌پذیری بیشتری به دست آورد. بعد از شستشو و خشک کردن لاستیک دور یخچال می توانید یک کتری آب جوش روی لاستیک بریزید. بدنه یخچال را با استفاده از محلول هایی که توضیح دادیم می توانید به خوبی تمیز کنید تا بدنه یخچال برق بزند. استفاده از پارچه های تمیز مهم ‌ترین نکته ‌ای است که برای نظافت منزل و نظافت فریزر و یخچال اهمیت دارد.

نظافت و تمیز کردن هود آشپزخانه زمان نظافت منزل

لازم به ذکر است که اگر هود آشپزخانه مرتب تمیز نشود باعث آسیب دیدگی جدی در دستگاه خواهد شد.
نظافت هود آشپزخانه نیازمند آشنایی با انواع ترفند ها میباشد چراکه چربه ها به تمام لایه های هود نفوذ میکنند و به مرور تمام روزنه ها را میپوشانند.
پاک رویال به شما آموزش های لازم زمان نظافت منزل خود را میدهد و در این قسمت از این مقاله تصمیم گرفتیم در مورد نظافت هود آشپزخانه به شما کمک کنیم.

ابتدا باید بدانیم چرا هود آشپزخانه زمان نظافت منزل حتما باید تمیز شود!؟

شاید بپرسید هود آشپزخانه مگر چقدر مهم است که پاک رویال تصمیم گرفته در مورد نظافت هود مقاله ای بنویسد!؟

و با یک سرچ کوتاه در گوگل متوجه میشوید شرکتهای زیادی آموزش های زیادی در این مورد در مقاله های خود ارائه داده اند و پاک رویال تصمیم دارد به صورت کامل به تمام این ترفند ها اشاره کند.

تمیز کردن هود مهم است؟

خوب باید به این نکته اشاره کنیم هود در آشپزخانه اگر مهم نبود اصلا چرا باید پول خودمان را دور بریزیم برای خریدش و اگر مهم است پس دائم از آن استفاده میکنیم و نیازمند مراقبت ویژه ما خواهد بود . که بهترین زمان این کار زمانیست که نظافتچی یا خودمان مشغول نظافت منزل و آشپزخانه هستیم.

دلیل اهمیت تمیز کردن هود:

اگر به نظافت هود بی توجه باشیم به مرور زمان چربی ها بر روی هم انباشه میشوند و ذرات گرد و خاک معلق در هوا را به خود جذب میکنند و یواش یواش مخلوطی از چربی و خاک که بوی بسیار نامطبوعی دارند بر روی تمام نقاط هود ، فیلتر ، فن ، موتور و… تلمبار میشوند. این ذرات اگر زود به زود تمیز نشوند و از بین نروند باعث آسیب دیدن هود نیز میشوند.

قبل از تمیز کردن هود چه باید کرد؟

مطمئن باشید هر دستگاهی را که بخواهید بشویید یا تمیز کنید نیاز به نکات ایمنی دارد که اگر آنها را رعایت نکنید بدتر باعث آسیبدیدگی دستگاه ها میشوید.

زمان نظافت منزل وقتی به آشپزخانه میرسید باید بدانید هود یکی از مهمترین قسمتها است که اصلا نباید فراموش کنیم چراکه این دستگاه هوای محیط آشپزخانه را با مکش خود جذب میکند و چربی ها و گرد و خاک معلق در هوا را جذب میکند سپس دوباره هوا را به محیط باز میگرداند هودهای جدید دقیقا حکم تسویه کننده هوا را دارند. حال شما تصور کنید چنین دستگاه مهمی را نادیده بگیریم که با کثیفی آن بوی بد را ابتدا به آشپزخانه خود هدیه میدهیم سپس خیلی زود مجبور به تعویض هود میشویم.

چهار بخش اصلی نظافت هود آشپزخانه:

▪︎ تمیز کردن بدنه خارجی
▪︎چربی زداییی فیلتر ها
▪︎تمیز کردن موتور
▪︎نظافت قطعات دیگر

وقتی اینگونه به تمیزکردن هود دقت کنید متوجه میشوید زمان نظافت منزل ساعتی را باید حتما برای هود در نظر بگیرید که با دقت تمیز کردن هود را انجام دهیم.

تمیز کردن بدنه هود :

۲ محلول یا مخلوط میتوانید تهیه کنید برای تمیز کردن بدنه هود
یک مواد شیمیایی = مواد شوینده
دو مواد طبیعی = سرکه ، جوش شیرین و آب
برای استفاده هریک از این مخلوط ها کافیست شوینده را به میزان کثیفی بدنه هود بر روی سطح اسپری کنید سپس با دستمال بر روی آن بکشید تا بدنه هود تمیز شود.

نظافت جنس های مختلف بدنه هود آشپزخانه :

بدنه هود ها از مواد مختلفی ساخته که زمان نظافت منزل و آشپزخانه برای تمیز کردن هریک بهتر است از روش جداگانه ای استفاده کنیم.

تنوع جنس بدنه هودها به این صورت است :

هود شیشه ای

و هود پلاستیکی

هود استیل

نظافت هود شیشه ای :

برای تمیز کردن هود شیشه ای بهتر از شیشه پاک کن استفاده کنید ولی زیاد به این بدنها فشار نیارید و به آرامی با اسپری محلول و دستمال کشی آن را تمیز کنید.

نظافت هود پلاستیکی :

برای تمیز کردن این جنس هود میتوانید از محلول سرکه ، جوش شیرین و آب استفاده کتید

نظافت هود استیل :

زمان نظافت منزل وقتی به لوازم استیل میرسید باید بسیار دقت کنید چراکه استفاده از مواد شوینده نامناسب باعث از بین رفتن لایه اولیه استیل بشود که سیاه شدن آن را به دنبال دارد پس بهتر از از سرکه و آب یا شویندهای حاوی تترا استفاده کنید . چون با اینکه استیل یکی از بهترین و مقاوم ترین جنس بدنه لوازم آشپزخانه است اما بسیار آسیب پذیر نیز است.

تمیز کردن موتور هود واجب است یا خیر ؟

باید بدانید با اینکه بدنه و فیلتر ها از نفوذ چربی ها و گرد و خاک به موتور جلوگیری میکنند اما در طولانی مدت باز هم موتور هود در معرض چربی و گرد خاک است و نیاز به نظافت دارد. اما نه در هر دوره نظافت منزل کافیست زمان خانه تکانی نوروز دستی بر موتور هود آشپزخانه خود هم بکشیم که به سلامت آن هم کمک کرده باشیم.

طریقه نظافت موتور هود آشپزخانه:

بهترین راه برای تمیز کردن تمام نقاط هود بخار آب میباشد که برای این کار کافیست یک قابلمه آب را بر روی شعله قرار دهید سپس وقتی شروع به بخار کرد زیر آن را کم کنید و بعد از حدود نیم ساعت با دستمال بدنه موتور را تمیز کنید. در این روش بخار آب به تمام روزنه ها نفوذ میکند و تمام چربی آن ها را از بین میبرد.

اگر موتور هود شما خیلی کثیف بود میتوانید از اسپری مواد شوینده بر روی آن هم کمک بگیرید و بعد از چند دقیقه با دستمال آن را تمیز کنید.

برای تمیز کردن مایکروفر، می‌توانید طبق مراحل زیر عمل کنید:

۱. تمیز کردن داخل مایکروفر:

حتما داخل مایکروفر شما پر از لکه‌ و روغن هستش ، برای تمیز کردن این لکه ها شما می‌توانید از مایع ظرفشویی و آب گرم استفاده کنید. که کافیست ، یک لیوان آب را در مایکروفر برای چند دقیقه گرم کنید. سپس مایکروفر را خاموش کرده و با یک تکه پارچه تمیز و خشک، داخل آن را خوب پاک کنید.

۲. پاک کردن پنجره مایکروفر:

مهمترین قسمت مایکروفر پنجره آت است که کافیست شیشه مایکروفر را با یک پارچه تمیز و مایع ظرفشویی پاک کنید.

۳. پاک کردن پایه های مایکروفر:

پایه مایکروفر به مرور دچار جرمگرفتگی میشود که کافیست آن ها را با یک پارچه تمیز و مایع ظرفشویی پاک کنید.

۴. پاک کردن دسته‌ها:

دسته‌های مایکروفر را کافیست با یک پارچه تمیز و مایع ظرفشویی پاک کنید.

۵. پاک کردن دکمه‌ها:

تمیز کردن دکمه ها خیلی مهم است دقت کنید تمامی دکمه‌های مایکروفر را با یک پارچه تمیز و مایع ظرفشویی پاک کنید.

۶. پاک کردن بوته‌های هوا:

شما باید بوته‌های هوا را با یک پارچه تمیز و مایع ظرفشویی پاک کنید.

۷. پاک کردن فن:

خیلی مهم است که فن مایکروفر را با یک پارچه تمیز و خشک پاک کنید تا همیشه هوای مناسب به موتور برسد.


تمیزکردن سرویسهای بهداشتی

سرویس بهداشتی و حمام جزء بخش هایی از منزل است که نظافت آن در سلامت اعضای خانواده بسیار نقش دارد.

از این رو باید اصولی و مرتب انجام شود. قبل از هر چیز باید از محلول و شوینده های نسبتا قوی برای جرم زدایی و سفید نمودن کاشی و سرامیک ها استفاده نمود.

ابتدا باید قسمت دوغاب کاشی ها با استفاده از برس مناسب به همراه محلول شوینده به دقت تمیز گردد.

سپس با تی کف حمام و سرویس بهداشتی را نظافت نمایید. بعد از نظافت حتما با استفاده از دستمال های مخصوص کف و دیواره ها را خشک نمایید.

تاثیر استفاده ابزاری مانند بخارشو:

البته استفاده از دستگاه بخارشو باعث می شود انجام نظافت آسان تر و سریع تر صورت گیرد.

در مرحله بعد نظافت روشویی، آینه، وان حمام و در انتها سنگ توالت را انجام دهید

برای نظافت سرویس بهداشتی و حمام می بایست از سفید کننده ها مخصوص استفاده شود .

 نظافت سرویس های بهداشتی بهتر است ابتدا توسط دستگاه بخارشو انجام شود

و سپس با اسکاج و محلول اب و ولیتکس تمام قسمتهای دیوار و کف شستشو

و آبکشی شود سپس با دستمال خشک کف و دیواره ها دستمال کشی شود .

نظافت سالن پذیرایی و اتاق خواب ها:

سالن پذیرایی از بزرگترین قسمتهای هر منزلی می باشد که و نظافت آن نیز احتیاج به تقسیم بندی مرحله به مرحله دارد.

شما ابتدا می توانید از شستشو پرده ها و تمیز نمودن درب و پنجره ها شروع نمایید.

تمیز نمودن پنجره ها با توجه به جنس شیشه های آن متفاوت است. برای تمیز نمودن شیشه های دوجداره باید از دستمال های مخصوص و شیشه شو های متناسب با آن استفاده نمایید.

سپس دیوار های سالن و اتاق خواب ها را از لکه ها و گرد و غبار تمیز نمایید. سپس نوبت به جارو کشی فرش ها و کف سالن می شود.

فرش ها باید با دقت بیشتری جارو برقی شوند چرا که گرد و خاک و تکه های آشغال معمولا بر روی فرش وجود دارد.

بعد از اتمام کار باید کلیه دکوریجات و وسایل منزل گردگیری شوند. استفاده از وسایل گردگیری باعث می شود

کلیه قسمت ها و درزها به خوبی تمیز و عاری از گرد و غبار شوند.

نظافت پارکت در سالن های پذیرایی :

برای نظافت پارکت و لمینت باید روش هایی که مربوط به تمیز کردن پارکت و لمنیت می باشد را بشناسید و سپس از روش مناسبی استفاده کنید.

نظافت پارکت و لمینت با بهترین روش

نظافت پارکت و لمینت روی طول عمر آن تاثیر زیادی دارد. امروزه بسیاری از افراد برای نظافت منزل خود از روش ‌های گوناگونی استفاده می ‌نمایند.

پارکت به عنوان یکی از مهم ‌ترین بخش‌ های منزل به شمار می رود که باید برای تمیز کردن آن از روش مناسبی استفاده کنید. مایعات و کثیفی هایی که روی پارکت به وجود می آیند بیشترین آسیب را به پارکت وارد می کنند.

به طور کلی باید بدانید که نظافت منزل و نگهداری از پارکت لمینت کار چندان دشواری نیست و به راحتی می توانید آن را انجام دهید. برای اینکه یک کفپوش زیبا در منزل داشته باشید باید به صورت مرتب سطح آن را تمیز نمایید.

در ابتدای کار نیاز است که وسیله های سنگین را از اتاق خارج نمایید تا سطح پارکت را برای نظافت آماده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا روش های تمیز کردن پارکت و لمینت را برای شما به طور کامل توضیح دهیم.


روش های نظافت پارکت و لمینت

برخی از مهم‌ ترین روش‌های نظافت پارکت و لمینت عبارت هستند از :

۱. استفاده از جاروبرقی

یکی از مهمترین روش های تمیز کردن پارکت و لمینت، استفاده از جارو برقی می باشد. شما برای نظافت منزل بدون شک از جارو برقی استفاده می نمایید. ابتدا باید آشغال هایی که درشت تر هستند را با دست خود جمع کنید. پس از آن با استفاده از جارو برقی گرد و غباری که روی کف را تمیز نمایید. جاروبرقی هایی که جدید هستند سری مخصوص برای تمیز کردن پارکت دارند. با استفاده از سری های مخصوص جاروبرقی بدون ایجاد خراش به راحتی می توانید آشغال های ریز پارکت را جارو نمایید. هفته ای یکبار از جاروبرقی هایی که قدرت مکش بالا دارند استفاده نمایید تا پارکت را تمیز و زیبا کنید.

۲. استفاده از تی نخی

یکی دیگر از روش های تمیز کردن پارکت و لمینت استفاده از تی نخی می باشد. شما برای استفاده از تی نخی باید ابتدا باید به خوبی آن را تمیز کنید. پس از اینکه تی تمیز شد آن را با آب خیس کرده و گرد و غبار پارکت را تمیز نمایید. هرگز برای تمیز کردن پارکت اتاق خواب و پذیرایی از آب زیاد استفاده نکنید. پارکت به عنوان یکی از مهم‌ ترین پوشش های کف ساختمان شناخته می شود که ضد آب است، اما نباید بیش از اندازه در معرض رطوبت باشد. در صورتی که مایعات مدت زمانی زیادی روی پارکت باقی بمانند به بافت پارکت آسیب می رسانند.

۳. استفاده از دستمال پارچه ای برای نظافت پارکت و لمینت

یکی دیگر از روش های نظافت پارکت و لمینت استفاده از دستمال پارچه ای می باشد. با استفاده از دستمال و حوله نرم می توانید پارکت را به طور کامل تمیز کنید. البته پیش از نظافت پارکت باید آن را جارو نمایید تا گرد و خاک پارکت گرفته شود. در صورتی که پارکت دچار ناهمواری و ترک خوردگی باشد از شستشوی پارکت با شوینده پرهیز نمایید. مقداری رطوبت جهت تمیز کردن سطح پارکت کافی می باشد. شما می توانید هفته ای یک بار یکبار با استفاده از دستمال مرطوب پارکت را تمیز نمایید. استفاده از دستمال مرطوب برای پارکت مشکلی ایجاد نمی کند، ولی به هیچ عنوان نباید از سطل آب استفاده کنید.

 

۴. استفاده از بخار شو

امروزه بسیاری از افراد برای نظافت منزل خود از بخارشو استفاده می کنند. بخارشو به عنوان یکی دیگر از روش های تمیز کردن پارکت و لمینت می باشد. دستگاه بخار شور می تواند بخار آب داغ را با فشار زیادی به بیرون ارسال کند. نابودی لکه های قدیمی که روی کفپوش به وجود آمده اند با بخار بسیار آسان است. در مورد کفپوش های چوبی دقت کنید که بیش از اندازه از بخارشوی استفاده نداشته باشید. تمیز کردن پارکت با استفاده از بخارشو موجب سست شدن تایل ‌های پارکت می گردد. بر همین اساس نیازی نیست که هر هفته از بخارشو استفاده کنید. انواع پارکت لمینت دارای لایه های مقاوم هستند که با استفاده از بخارشو تمیز می شوند. در صورتی که سطح کفپوش سالم است و شکستگی ندارد نیازی به بخارشو ندارید.

۵. استفاده از شوینده های مخصوص برای نظافت پارکت و لمینت

یکی دیگر از روش های نظافت پارکت و لمینت استفاده از شوینده می باشد. شما به هیچ عنوان نباید از شوینده های معمولی برای نظافت پارکت استفاده کنید. این شوینده ها گزینه مناسب برای تمیز کردن پارکت نیستند. در واقع شوینده های معمولی دارای مواد آسیب رسان به پارکت می باشند. اگر یکبار از آنها استفاده کنید به بست های پارکت آسیب وارد خواهید کرد. در صورت وجود کثیفی و لکه باید از سفید کننده ها و لکه بر های مخصوص استفاده نمایید. اگر از شوینده هایی استفاده کنید که مضر هستند به ‌سرعت براقیت روی پارکت را از بین می برید. بسیاری از فروشگاه‌ هایی که عرضه کننده پارکت لمینت هستند می ‌توانند شوینده های مخصوص پارکت را به شما ارائه دهند.

بهترین شوینده پارکت

بهترین شوینده برای پارکت چه ویژگی دارد ؟

اگر قصد نظافت منزل و نظافت پارکت و لمینت را دارید باید به بهترین شوینده های مربوط به نظافت پارکت را بشناسید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که رطوبت برای چوب بسیار بد است. بنابراین نباید کفپوش های پارکت را با استفاده از شلنگ آب شستشو دهید. برای تمیز کردن پارکت از دستمال های نم دار و تی های نخی استفاده کنید. در مورد شوینده‌ ها حساسیت‌ های زیادی را در نظر گرفته اند. به طور کلی استفاده از شوینده برای پارک توصیه نمی گردد. در صورت نیاز باید از شوینده هایی که مخصوص که برای کفپوش های چوبی هستند استفاده کنید. برخی از شوینده ها دارای مواد آنتی باکتریال می باشند و به بهداشت پارکت کمک می کنند.

مایع مخصوص شستشوی پارکت در فروشگاه هایی که ارائه دهنده پارکت لمینت هستند ارائه خواهد شد. برای نظافت پارکت و لمینت باید به خوبی برخی از نکات ضروری را در نظر بگیرید. در این صورت می توانید طول عمر پارکت لمینت را چندین برابر کنید. یکی از مهمترین نکاتی که در جهت تمیز کردن پارکت و لمینت اهمیت دارد این است که از آب استفاده نکنید.

بعد از این مراحل

نوبت به نظافت حیاط، راه پله و پارکینگ می رسد. شما می توانید با استفاده از تی و سطل آب به همراه مواد شوینده راه پله ها را به دقت نظافت نمایید

و در انتها با دستمال و محلول شوینده نرده ها را از آلودگی تمیز نمایید.

نظافت حیاط و پارکینگ را نیز با استفاده از جاروی دسته بلند می توانید انجام دهید،

البته ابتدا تکه های آشغال بزرگ را جمع آوری نمایید و در مرحله بعد به نظافت آن بپردازید.

نکات قوت شرکت خدماتی پاک رویال:

 شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با ارائه بهترین خدمات موجود توانسته نظر بسیاری از مشتریان را جلب نماید که به مشترکین این شرکت بپیوندند.

این شرکت از بهترین مواد شوینده استفاده میکند و با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای می تواند

بهترین خدمات را برای شما ارائه کند یکی از مهم ترین برتری های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تضمین کار است

که حتی یعد از خروج نظافتچی پاسخگو بوده و رضایت مشتری را جلب مینمایند

تاثیر تمیزکردن و نظافت منزل در دید میهمان ها:

قطعا با ورود به هر خانه ای فارغ از وجود امکانات قابل توجه و خدماتی که صاحب خانه به ما ارائه میدهد مانند غذاهای متنوع، اتاق خواب

و دیگر موارد نظافت و تمیز بودن آن محل یک امر بسیار مهم و در دید چشم و دقت افراد میباشد

پس با نظافت کردن منزل علاوه بر نابودی آلودگی باعث میشویم تا مهمانان ما دید بهتری از خانه ما داشته باشند

چرا باید زود به زود و مکرر نظافت خانه را انجام دهیم.

همانطور که در بالا گفتیم نظافت منزل بسیار مهم و حیاتی میباشد و لازم است تا به طور مکرر این نظافت انجام شود البته شاید برایتان سوال باشد که

چرا نظافت منزل باید به طور مکرر انجام شود؟

در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم نظافت منزل به صورت مکرر و با تعداد دفعات بالا از حجم کار کم خواهد کرد

و این یعنی کثیفی ها و آلودگی ها کمتر میشوند و یک جا تلنبار نخواهند شد.

چرا نظافت منزل را جدی بگیریم؟

برای بالا رفت سطح بهداشت و زیبایی منزل ، باید تمام وسایل خانه، مبلمان، فرش و ملافه ها همیشه تمیز باشند.

رابطه نظافت با ذهن و روح:

برخی تجربه ها ثابت کرده است که بیدار شدن در یک اتاق کثیف بر روی افسردگی نیز تاثیر دارد.

از نظر بهداشتی و برای سلامتی، تمامی محیط ها باید سطح اولیه ای از نظافت منزل را داشته باشند.

چرا کثیفی محیط باعث افسردگی میشود.

زیرا تمیز نبودن خانه و نظافت نکردن آن به طور ناخوداگاه باعث ایجاد افکار منفی و عصبانیت میشود

و روی مغز نیز تاثیر میگذارد به طور خلاصه خانه ای که تمیز باشد محلی امن برای زندگی میباشد.

این سه اصل نظافت را هیچ گاه فراموش نکنید!!

 1. محیط زندگی لذت بخش تر
 2.  محیط زندگی بهداشتی و عاری از میکروب ها
 3. عاملی مهم برای ایجاد احساس خوب در افراد

برای رزرو نظافتچی ، اطلاع از تعرفه ها و تماس با ما کلیک کنید

فواید نظافت کردن منزل:

هوای مطبوع :

قطعا نظافت منزل و نابودی میکروب ها و آلودگی ها باعث افزایش هوای مطبوع بهتر و سالم تر در خانه خواهد شد.

سود بیشنر در هنگام فروش خانه:

حقیقت این است خانه تمیز نه تنها سریع تر به فروش می رسد بلکه قیمت آن نیز بیشتر از خانه کثیف است.

کاهش هزینه های خانه:

با مراقبت صحیح از فرش، مبلمان، پرده و اثاثیه منزل عمر آن ها را می توان تا دوبرابر افزایش داد،

کاهش هزینه های رفتن به رستوران:

اگر آشپزخانه تمیز باشد و همه چیز آن تحت کنترل باشد، آشپزی و غذا خورد در خانه بسیار لذت بخش خواهد بود.

افزایش اعتماد به نفس :

همانطور که گفتیم تمیز بودن خانه در ذهن انسان نیز به طور ناخوداگاه تاثیر میگذارد

و خانه ای که تمیز باشد قطعا باعث کاهش افسردگی و افزایش اعتماد به نفس اعضای آن خانه میشود.

نظافت منزل شامل چه قسمت هایی میباشد؟

 • تمیز کردن پنجره ها
 • تی کشی سنگ و سرامیک ها
 • گرد گیری وسائل منزل و دیوار ها
 • تمیز کردن آشپزخانه و کابینت ها
 • شستشوی لباس ها
 • جارو کشی کف زمین
 • تمیز کردن سرویس بهداشتی.

کمک شرکت نظافتی در خانه تکانی نوروزی:

نظافت منزل از جمله کار های ضروری هر خانواده می باشد.

همان طور که می دانید تقریبا تمام خانواده های ایرانی قبل از اعیاد نوروز به نظافت منزل خود می پردازند.

خانه تکانی نوروزی کاریست بسیار سخت که انجام آن به تنهایی بسیار مشکل است که کمک شرکتهای نظافتی واجب است.

گردگیری و نظافت تمامی قسمت های منزل:

در اولین مرحله از نظافت شما باید تمام قسمت های منزل را گرد گیری کنید .تمام سطوح ، میز ها، درب ها و پنجره ها   و . .  باید گردگیری شوند .

برای این کار شما باید از دستمال نم دار جهت گردگیری استفاده کنید و سپس تمامی وسایل منزل را نیز گردگیری کنید ، این کار علاوه بر نظافت باعث افزایش طول عمر وسایل خانه نیز خواهد شد.

تمیز نمودن پنجره و شیشه ها:

جهت نظافت پنجره ها و شیشه ها   از دستمال نخی و شیشه پاک کن بایستی استفاده کرد

اگر ارتفاع شیشه و پنجره ها  زیاد باشد باید از نظافتچی آقا استفاده کنید.

شستشوی حمام و دستشویی :

نظافت و شستشوی سرویس های بهداشتی منازل از جمله کار های مهم هر خانه محسوب می شود.

لکه ها و آلودگی های روی کاشی و سرامیک های دیوار و کف سرویس های بهداشتی وجود دارد به خوبی باید تمیز شده و تماما باید پاک شوند.

نظافت سرویس های بهداشتی علاوه بر نابودی بوی بد سرویس های بهداشتی باعث تمیزی

و زیبایی آن ها نیز خواهد شد.از این نکته نباید گذشت که نظافت سرویس های بهداشتی و حمام ها باعث کاهش چشمگیر انواع بیماری ها خواهد شد.

تمیز نمودن فرش، موکت و مبلمان با استفاده از شامپوفرش

با توجه به رفت و آمد های زیاد داخل منزل لکه های روی مبلمان و فرش و . . . از یاد می روند ؛

اما یکی از مهم ترین قسمت ها  نظافت مبلمان و فرش و . . .   می باشد.

جهت نظافت این مکان ها  باید از شامپوی فرش استفاده کرد که با استفاده از یک ابر یا حتی دستمال این کار به بهترین شکل انجام می گیرد.

اصولی ترین روش های نظافت منزل و راه پله:

در این قسمت از محتوا به منظور آشنایی شما با اصولی ترین روش های نظافت منزل و نظافت راه پله، آماده شده است.

نظافت منزل یکی از مهمترین اموری است که در تمامی کشور های جهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

چرا نظافت منزل مهم است:

این لغت در کلام بسیار ساده و در عمل بسیار پیچیده و مهم می باشد.

نظافت منزل و نظافت راه پله به موارد زیادی بستگی دارد که اگر به تمامی آن موارد توجه شود

در انتهای کار متوجه تاثیر مستقیمی که نظاقت در سلامت روح و روان انسان دارد میشوید.

زمانی که موارد مهم نظافت منزل در زندگی انسان رعایت شود انسان با انرژی بیشتر و روحیه بهتری به امور روزمره خود میرسد.

راه های نظافت نقاط مختلف منزل:

نظافت و تمیزکردن هر نقطه از منزل، راه پله ها، محل کار، پارکینگ و … باید به صورت کاملا جدی و با برنامه انجام شود.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم شما را با راه های صحیح و منطقی نظافت منزل و راه پله به صورت کامل آشنا کنیم.

نظافت منزل اگر رعایت نشود خود به خود تاثیر منفی بر روی روح و روان ما خواهد گذاشت و بعلاوه باعث میشود بستری مناسب برای باکتری ها و ویروس ها فراهم شود که این امر باعث میشود تا بیماری های گوناگونی از بیماری های پوستی تا گوارشی و… به سراغ ما و اعضای خانواده هایمان بیاید.

برای انجام سر وقت نظافت منزل چه باید کرد؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که برنامه ای منظم و با توجه به وقت آزاد خود بنویسید
دومین کار منزل خود را به چندین بخش تقسیم کنید و به اولویت از مهمترین بخش تا بخش هایی که از اهمیت کمتری برخوردار هستند اولویت بندی کنید.
تا نقاط مهمتر را در برنامه خود روزانه یا حداقل یک روز در میان بگذارید الباقی را هفتگی یا ماهانه هم بگذارید ایرادی ندارد

نقاط مهم جهت نظافت منزل کجا هستند؟

هر شخصی بنا به سلیقه خود باید این نقاط را مشخص کند ولی برای اینکه کمکی به برنامه ریزی شما شود ما چند مثال آوردیم.

 • آشپزخانه :

 • داخل آشپزخانه هم به همین طریق مشخص کنید کجاها مهمتر از دیگر نقاط هستید :

یخچال :

یخچال هم خیلی مهمه همیشه تمیز و مرتب باشد و اگر مواد غدایی تاریخ گذشته یا فاسدی داخل آن باشد سریع متوجه شوید.

گاز :

گاز مشخصه مکان پخت و پز ما هست و بسیار مهم میباشد. میز ناهار خوری و…

 • سرویس های بهداشتی :

چون دائم و روزانه با آن سرکار داریم خیلی مهم است همیشه تمیز باشد و میکروب ها و باکتری ها نتوانند در آنجا رشد نمایند.
از آن مهمتر حیوانات موزی مانند سوسک و… که وجودشون خود عامل بیماری ها هست.

 • رخت خواب ها و سرویس های خواب :

تمیزی آن ها هم بسیار مهم میباشد و توجه داشته باشیم اگر حیوان خانگی داریم اطراق سرویس خواب ما نیاید مخصوصا زمانی که از بیرون و پارک برمیگردد چراکه احتمال اینکه ساس یا کنه از طریق حیواناتمان از بیرون خانه وارد شود زیاد است و اگر درون رخت خواب ها برود خیلی زود تکثیر میشود.

خلاصه :

به همین صورت نقطه به نقطه را مشخص کنید و بنا به نیاز زمان بندی مناسبی در نظر بگیرید تا همیشه نظافت منزل خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده باشید.

در ادامه بیشتر و مفصلتر توصیح میدهیم با ما همراه باشید.

نکات ایمنی قبل از شروع نظافت منزل:

شما قبل از اینکه به نظافت منزل مشغول شوید، ابتدا باید یک سری نکات ایمنی را جهت حفظ سلامتی خود نیز رعایت نمایید.

حتما قبل از شروع کار دستکش و لباس مخصوص نظافت بپوشید،

چرا که در طول انجام نظافت، نیاز به استفاده از شوینده ها و محصولات شیمیایی خواهید داشت.

در مرحله بعد قبل از اینکه از شوینده ای استفاده نمایید ابتدا دستورالعمل های مربوط به آن را خوانده و در هنگام استفاده به یاد داشته باشید.

قبل از هر چیز پنجره ها را باز نمایید و یا دستگاه تهویه هوا را روشن نمایید.

نقاط مختلف منزل و درجه اهمیت آن در نظافت منزل:

یک خانه از نقاط مختلفی که به ترتیب بگوییم:

 • آشپزخانه

 • اتاق خواب ها

 • سالن پذیراییی

 • سرویس بهداشتی

 • حمام و … تشکیل شده است.

که نظافت و تمیزکردن هر نقطه با توجه به نوع و میزان دسترسی به آن فرق میکند.

از طرف دیگر تمیزکردن هر نقطه از منزل باز به قسمت های دقیق تری دسته بندی میشود.

به همین دلیل است که عدم نظافت اصولی و درست خانه می تواند موجب بیماری و کثیفی عمقی خانه شود.

برای اینکه کاملا متوجه این نکات شوید در ادامه به صورت دقیق تری تمیزکاری و نظافت هر نقطه را توضیح میدهیم.


 

نقاط مختلف و مهم در نظافت منزل:

 •  آشپزخانه:

یکی از مهم ترین نقاط و امور نظافت منزل، آشپزخانه است.

با توجه به اینکه فضای آشپزخانه روزانه در معرض لکه های چربی و کثیفی های ناشی از پخت و پز و شستشو قرار می گیرد.

نظافت آن هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

از طرفی یکی از پرکاربردترین و مهمترین نقاط منزل آشپزخانه است که معمولا بانوان روزانه زمان زیادی را در این بخش از خانه سپری می کنند.

همچنین به دلیل وجود مواد غذایی و پخت پز خوراکی ها در این بخش از خانه، نظافت آن می تواند تاثیر مستقیم در سلامت جسمی و جلوگیری از بیمار شدن افراد داشته باشد.

 نظافت آشپزخانه شامل چه کارهایی میشود:

نظافت آشپزخانه شامل شستشوی کفپوش ها، پاک کردن لکه ها از روی کابینت ها، نظافت سینک ظرفشویی، شستشوی گاز، هود و … می شود.

 • اتاق خواب ها:

از دیگر بخش های نظافت خانه، اتاق خواب ها می باشند.

نظافت این بخش شامل شستن یا شامپو کشیدن فرش، نظافت کفپوش، تمیز کردن دیوارها، نظافت تخت و کمد،

تمیز کردن کشوها، مرتب کردن کمد دیواری و … می شود. نظافت اتاق خواب ها در روحیه افراد تاثیر مستقیم دارد چراکه تایم زیادی از شب و عمر انسان در اتاق خواب سپری میشود

 • پذیرایی و نشیمن:

نظافت نشیمن و پذیرایی نیز تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و مرتب بودن خانه دارد.

از طرفی مهمانان یک خانه در ابتدای ورود با سالن پذیرایی و نشیمن مواجه خواهند شد.

به همین دلیل تمیز بودن این فضا می تواند تاثیر بسیار زیادی در دید مهمانان نسبت به صاحب خانه داشته باشد.

نظافت این بخش شامل تمیز کردن کفپوش ها، نظافت در و پنجره، شستن پرده ها، شامپو کشیدن فرش ها، تمیز کردن مبلمان، گردگیری و … می شود.

 •  راه پله:

نظافت راه پله نیز از دیگر بخش های نظافتی یک خانه می باشد.

هرچه تردد در یک خانه بیشتر باشد، نظافت راه پله ها نیز اهمیت بیشتری خواهد داشت.

زیرا راه پله ها در اکثر مواقع جزو فضاهای مشاع یک آپارتمان محسوب می شوند و افراد بسیار زیادی از آن ها تردد می نمایند.

به همین دلیل امکان آلودگی این فضا بسیار زیاد است. نظافت فضای راه پله

نیز شامل شستشوی کف پله ها، تمیز نمودن دیوارها و همچنین شستشو و ضدعفونی نمودن نرده ها می شود.

این نیروها نظافت این قسمت از ساختمان را از بالاترین پله شروع می کنند. در مرحله بعدی تمیز کردن نرده ها و درب ورودی توسط نیروهای خدماتی با دقت خاصی انجام می شود.

تی کشیدن پله ها از بالا به پایین از دیگر مراحل نظافت راه پله توسط نیروهای خدماتی پاک رویال است. از دیگر نکاتی که نظافتچی در حین تمیز کردن راه پله باید به آن توجه داشته باشد نظافت داخل کابین آسانسور است.

نیروهای اعزامی پاک رویال آسانسور را با دقت خاصی تمیز و ضد عفونی می کنند. شست و شوی کامل حیاط و پارکینگ و در نهایت شست و شوی درب ورودی ساختمان از دیگر مراحل نظافت راه پله می باشد.

پاک رویال با معرفی افراد مورد اعتماد برای نظافت راه پله و نظافت منزل در تهران سعی می کند تا خوش‌ نامی خود را به بهترین شکل حفظ کند، از اینرو با خیالی آسوده می توانید از نظافتچی ‌های مطمئن پاک رویال استفاده نمایید.

 • سرویس بهداشتی و حمام:

سرویس بهداشتی و حمام از محیط های مرطوب یک خانه شناخته می شوند.

به همین دلیل بیشتر از سایر فضاها مستعد رشد باکتری و میکروب ها می باشند.

بنابراین در نظافت منزل شستشو و ضد عفونی کردن سرویس بهداشتی و حمام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نظافت این بخش ها شامل شستشوی کفپوش ها، شستن دیوارها، ضد عفونی کردن

و شستن توالت فرنگی و ایرانی، شستن روشویی، تمیز کردن آینه و شستن محل نگهداری شامپو و صابون می باشد.

 • حیاط و پارکینگ:

حیاط و پارکینگ نیز از بخش های مشاع یک ساختمان می باشند. به همین دلیل به وفور در معرض آلودگی ها قرار می گیرند.

بنابراین نظافت این بخش ها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نظافت این دو بخش نیز شامل شستشوی کفپوش ها، تمیز کردن نرده ها، شستن در و پنجره ها، تمیز کردن شیرآلات و … می شود.

مزایای نظافت منزل:

نظافت منزل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا تاثیر بسیار زیادی در آرامش روحی و روانی افراد دارد.

معمولا افرادی که خانه تمیز و مرتبی دارند، احساس آرامش خاطر بیشتری نسبت به سایر افراد دارند.

افرادی که به دلایل مختلف برای مدت نسبتا طولانی قادر به نظافت منزل خود نیستند، معمولا دچار سردرگمی و آشفتگی ذهنی می شوند.

از طرفی رعایت نظافت فضاهای مختلف خانه موجب زیبایی بیشتر فضاهای مختلف خانه می شود.

از دیگر مزایای نظافت خانه می توان به خواب راحت تر اشاره نمود.

با توجه به بررسی های انجام شده تمیز بودن خانه می تواند به آرامش روحی بیشتر افراد کمک نموده و در نهایت منجر به خواب راحت تر آن ها شود.

برای رزرو نظافتچی ، اطلاع از تعرفه ها و تماس با ما کلیک کنید

بهترین و اصولی ترین روش نظافت منزل:

برای نظافت منزل بهتر است از تجهیزات مناسب و حرفه ای استفاده شود.

البته نیاز نیست که هر روز این کار انجام شود.

به طور مثال :

اگر شما جزو خانواده هایی هستید که معمولا مهمان زیادی ندارید

و بیشتر روز را بیرون از خانه سپری می کنید، نظافت اصولی منزل شما ماهیانه یک بار کافی است.

اما توجه داشته باشید که برای نظافت اصولی و حرفه ای خانه می توانید از سه روش استفاده نمایید.

روش اول اینکه وسایل و تجهیزات حرفه ای در نظافت منزل مانند بخارشوی، جاروبرقی های حرفه ای و …

را خریداری نموده و خودتان نظافت را انجام دهید، که قطعا هزینه بسیار زیادی را باید پرداخت نمایید.

روش دوم این است که با استفاده از تکنیک های سنتی چندین روز برای نظافت خانه خود وقت بگذارید

و روش آخر کمک گرفتن از شرکت های خدماتی معتبر است.

نکات مهم نظافت منزل تهران

داشتن برنامه برای نظافت منزل تهران مهمترین گزینه میباشد بله داشتن نظم

و هماهنگی در نظافت خانه خیلی مهم میباشد اگر زمان خانه تکانی عید کل لوازم و نقاط خانه را تمیز و ضدعفونی کنید

ولی در باقی طول سال به ریزه کاری ها و نظافت منزل خود توجه نکنید انتظار اینکه با یک منزل ریخته و پاش و کثیف روبرو باشید

توجه داشته باشید :

برای داشتن یک منزل مرتب و منظم باید تمام امور نظافتی را رعایت کنید

به دلیل اینکه زمانی که شما برای نظافت منزل وقت میگذارید و تمام نکات ریز تمیزکلری خانه را مد نظر قرار میدهید

و از یک شرکت خدماتی نظافتی کمک میگیرید و با نظافتچی حرفه ای نظافت منزل خود را انجام میدهید

همیشه غیر از اینکه خانه شما تمیز میباشد لوازم و وسایلتان هم سرجای خود و بدکن بهم ریختگی میباشد.

اگرکه تا کنون شرکت خدماتی نظافتی مناسبی را پیدا نکرده اید برای نظافت منزل شرکت خدماتی پاک رویال را امتحان کنید و فرق نظافتچی حرفه ای و کارگر ساده ای که خیلی از شرکت نماها برای ساکنین تهران اعزام میکنند را با چشم خود ببینید

نظافتچی های پاک رویال چگونه عمل میکنند :

در شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تمام نظافتچی ها به صورت ساعتی به مخل کار اعزام میشوند

و در طول زمان درخواستی در اختیار مشتری میباشند و موظف میباشند که تمامی امور نظافتی را در طی زمان کاری خود انجام دهند

انتخاب شرکت خدماتی معتبر در نظافت منزل:

شرکت خدماتی پاک رویال با در اختیار داشتن تجهیزات حرفه ای و اصولی جهت نظافت منزل، می تواند

در کوتاه ترین زمان ممکن و با حفظ کیفیت ایده آل نظافت، بخش های مختلف خانه شما را به طور کامل نظافت نماید.

در این صورت نیازی به پرداخت هزینه های سنگین جهت خرید وسایل نظافتی و همچنین صرف زمان زیاد جهت نظافت خانه نخواهد بود.

نظافت منزل توسط شرکت خدماتی:

با توجه به روش های نظافت منزل که ذکر شد، گاهی انجام نظافت کاری سخت و طاقت فرسا می شود،

با توجه به اینکه مشغله های کاری نیز بسیار زیاد است.

در چنین مواردی استفاده از خدمات شرکت های نظافتی معتبر می تواند

به کمک شما آمده تا در کمترین زمان ممکن خانه ای تمیز و فضایی آرامش بخش را تجربه نمایید.

تاثیر کمک افراد متخصص در نظافت منزل:

گاهی لازم است نظافت خانه را به افراد متخصص و خبره در این حوزه که با استفاده از ابزار هایی نظافت منزل شما را انجام میدهند بسپاریم.

این نوع شرکت خدماتی با در دست داشتن نیروی خدماتی به تعداد بالا و همچنین تحویل کار یعنی همان نظافت منزل شما در کمترین زمان ممکن گزینه مناسبی برای سپردن خدمات نظافتی منزل که در بالا به آن اشاره کردیم باشند.

شرایط نظافت منزل در تهران چگونه است؟

نظافت منزل در ایران بسیار مهم است منتها در ابر شهر هایی مثل تهران

به دلیل وسعت کارهای روزمره همکاری با شرکت های خدماتی نظافتی

با توده مردم بسیار بیشتر از قبل شده است و میشود به اینگونه گفت که دیگر بین مردم جا افتاده

که باید هر کاری را به شخصی محول کرد و نمیشود تمام کارهای مهم روزانه را به تنهایی انجام داد.

قدیم افراد خانواده و فرزندان امور نظافتی و تمیزکاری منزل را انجام میدادند

ولی امروزه به دلیل بیشتر و بیشتر شدن زندگی های تک نفره و مجردی و یا تک فرزندی بودن خانواده ها دیگر نمیشود

از فرزندان و افرار خانواده کمک گرفت .

و دیگر استخدام نظافتچی مختص خانه های شمال شهری نیست

و تمام نقاط شهر از نظافتچی های شرکت های خدماتی نظافتی کمک میگیرند.

هزینه های نظافت منزل در شرکت خدماتی به چه صورت هستش؟

امروزه درسته که همکاری با شرکت های خدماتی

همه گیر شده اما هنوز مشکلاتی در نوع و هزینه کار هستش.

چراکه مردم دوست دارند به صورت کنتراتی هزینه ها را پرداخت کنند

هنوز پرداخت دستمزد نظافتچی برای بعضی از مردم هزینه ای خارج از عرف میباشد.

در آخر میشود گفت که هزینه نظافت منزل و نظافت راه پله در تهران و شرکت پاک رویال به صورت ساعتی محاسبه میشود

به هیچ عنوان به صورت کنتراتی نظافتچی به محل کار اعزام نمیشود.

اختیارات مشتری های شرکت خدماتی پاک رویال :

صاحب کار میتواند در ساعات اولیه اگر نتیجه گرفت نظافتچی اعزامی مناسب نیست بدون پرداخت هزینه ای درخواست کنسلی نماید و

کار خود را کنسل کند اما بعد از اتمام ساعت کار به هیچ عنوان برای شرکت و کارگر نظافتچی اعتراض شخص قابل قبول نیست

مگر اینکه اثبات شود نظافتچی کمکاری کرده نظافتچی دیگری بدون هزینه به محل کار اعزام میشود.

هزینه اعزام نظافتچی در تهران توسط پاک رویال به صورت زیر میباشد.

لطفا برای اطلاغ از قیمت های روز با شماره های تماس انتهای صفحه ارتباط برقرار کنید.

نکات مهمی که باید به آنها توجه کنید:

 • انعادم دادن به نظافتچی شرکت پاک رویال:

اینکه مشتری دوست داشته باشد یا نداشته باشد به نظافتچی که جهت نظافت منزل یا نظافت راه پله ایشان مراجعه کرده است

انعامی بدهد یا خیر کاملا اختیاری میباشد و هیچ اجباری در کار نیست

اگر نظافتچی چنین کاری انجام دهد حتما با او برخورد میشود و جریمه خواهد شد

حتی اگر تکرار کنید درخواست اجباری

انعام را به طور کامل کنار گذاشته خواهد شد.چرا که زمان شروع همکاری به نظافتچی ها گفته شده است

درخواست انعام و مبلغ اضافه نکنند.

 • ناهار نظافتچی با مشتری است یا خیر:

هیچ اجباری از سمت شرکت پاک رویال بابت دادن ناهار به نظافتچی

که جهت نظافت منزل و یا نظافت راه پله مشتری مراجعه کرده است نیست.

ولیکن به دلیل اینکه از دیرباز تا کنون طبق رسم و فرهنگ ما ایرانی ها

که کارگری اگر در منزلی کار کند ناهار او را میدادند و از وی پذیرایی میکردند

برای نظافتچی ها عادت شده است البته ناگفته نماند که ۹۰ درصد مشتری های شرکت برخورد بسیار خوبی با نظافتچی میکنند و

ناهار ، چای ، میوه ووو در اختیار او قرار میدهند.

 • ۸ساعته رزرو کرده ام ولی کارم زودتر تمام شده است چه باید کرد؟

این سوالی است که بارها مشترکین شرکت از منشی ها پرسیده اند

و توقع دارند اگر کار نظافتچی زودتر از ساعت رزرو شده تمام شد مبلغ کمتری پرداخت کنند

در صورتی که اگر زمان رزرو نظافتچی که بابت نظافت منزل یا نظافت راه پله

خود درخواست کرده اند ساعت کمتری مثلا ۶ ساعته یا ۴ ساعته اعلام کنند

منشی های شرکت حتما برای تایم بعد از کار مشترک برای نظافتچی

اشتراک دیگری را رزرو میکنند که درامد روزانه نظافتچی کم نباشد

ولی وقتی رزرو ۸ ساعته یا تمام وقت انجام میشود دیگر اشتراکی در نظر گرفته نمیشود

و برای یک روز در اختیار مشترک قرار میگیرد.

که اگر زمان تسویه شما ساعت کمتری پرداخت کنید نظافتچی

الباقی تایم خود را بیکار میماند و کار دیگری نمیشود برای ایشان هماهنگ کرد.

به همین دلیل تمام مبلغ معرفی نامه را دریافت میکنند

و موظف میباشند تا پایان ساعت کاری در اختیار مشتری باشند

و بدون رضایت مشتری اجازه ترک محل کار خود را ندارند.

 • برای نظافت منزل نظافتچی ۶ ساعته یا ۴ ساعته رزرو کردم اما کارم بیشتر طول میکشد چه باید کرد؟

این سوال هم بارها از طرف مشتری ها بازگو میشود.

اگر زمان رزرو نیمه وقت اعدام کنید که احتمال دارد وارد اضافه کاری شوید منشی ها در حین کار با شما بابت هماهنگی در ا تباط خواهند بود اما اگر قطعی رزرو نیمه وقت داشته باشید دیگر کاری از دست منشی ها یا نظافتچی ها بر نمی آید.

چراکه زمانی که شما برای رزرو نظافتچی تماس میگیرید

اولین اعزام اعزام تمام وقت هشت ساعته را به شما پیشنهاد میدهند

که اگر کار تمیزکردن خانه شما طول میکشد تمام وقت رزرو را انجام دهید.

و در صورتی که شما براورد کنید تایم کمتری نظافتچی را نیاز دارید

مثال:  ۶ساعته یا ۴ ساعته

رزرو انجام میشود و اگر کارگر خدماتی اعزام دیگری نداشته باشد درآمد

روزانه کارگر کم خواهد بود به همین دلیل اشتراک دیگری را رزرو میکنند

تا نظافتچی بعد از نظافت منزل شما به محل آدرس کار دیگر خود مراجعه کند و الباقی روز را آنجا مشغول شود.

به همین دلیل زمان رزرو یا تمام وقت ۸ ساعته رزرو کنید یا اگر تایم کمتری رزرو کردید

در جریان باشید راس ساعت نظافتچی از منزل شما خارج میشود‌..

 • زمان مورد نیاز جهت نظافت منزل چقدر باید باشد؟

زمان نظافت منزل به فاکتور های زیادی بستگی دارد که میتوان به بعضی از آنها اشاره کرد

اولین مورد متراژ منزل شما میباشد که در زمان نظافت تاثیرگذار است

دومین مورد حساسیت شما به تمیزکار و نظافت و تمیزی نظافتچی است که تاثیرگذار میشود.

سومین مورد اینکه بخواهید دیوار ها را بشویید یا خیر که اگز دیوارشویی داشته باشید صد در صد به نظافتچی تمام وقت نیاز خواهید داشت.

و موارد دیگری که در این بخش از مقاله امکان اشاره به آنها وجود ندارد.

 • از نظافتچی که فرستادید راضی نیستم چه باید کرد؟

زمانی که شما جهت نظافت منزل یا نظافت راه پله خود نظافتچی را رزرو میکنید

و ایشان به منزل شما می آید در ساعت اول میتوانید به نوع کارکردن و تمیز بودن ایشان دقت کنید.

اگر نظافتچی اعزامی مورد پسند شما قرار نگرفت در همان ساعت اولیه با شرکت تماس بگیرید

و درخواست نظافتچی دیگری کنید و یا کلا درخواست و رزرو خود را کنسل کنید.

شرکت و نظافتچی بدون هیچ اعتراضی به درخواست شما رسیدگی میکند.


تهیه لوازم شوینده مورد نیاز برای نظافت منزل به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و شوینده مورد نیاز به عهده مشتری میباشد و تنها کاری که نظافتچی میتواند انجام دهد

این است که لوازم را خریداری کند و طبق فاکتور هزینه را از شما مشتری عزیز دریافت کند.

قبلا شرکت به عنوان اشانتیون ۴نوع شوینده به محل کار ارسال میکرد

که یکی یک لیتر از هریک از مواد شوینده را نظافتچی همراه خود می آوردند.

که با بالا رقتن قیمت ها شرکت دیگر نتوانست این کار را انجام دهد و تهیه تمامی لوازم و شوینده ها با خود مشتری میباشد.

برنامه ریزی منظم برای نظافت منزل تهران :

اگر برنامه خاص و تجربه کافی نداشته باشیم نظافت منزل تهران زمان بر و سخت خواهد بود

ولی اگر شخص با تجربه ای که تمام نکات ریز نظافت منزل و تمیزکاری را مد نظر دارد

با در نظرگیری ظرافتهای خاص نظافت خانه میتواند در کوتاه ترین زمان تمام امور نظافتی را انجام دهد.

نظافت منزل فوت و فنهای بسیاری دارد که بر اثر انجام کار و کسب تجربه در طول زمان به دست می آید که مخصوص یک نظافتچی است

فوت و فن های نظافتچی ها :

که در این متن سعی میکنیم به بعضی از آنها که نکات ریز تمیزکاری خانه است و همیشه یک کارگر نظافت منزل از آنها کمک میگیرد اشاره کنیم.

در زمان تمیزکاری خانه و نظافت برای کاه هزینه ها و صرفه جویی در زمان استفاده از شوینده های مرغوب و کار آمد است

این روزها چند منظورها کمک بسیار زیادی به یک نظافتچی میکنند و شوینده های مختلفی که برای سطوح و لوازم مختلف استفاده میشود

که از کشورها و برند های معتبر دنیا میباشند وارد کشور شده است در زمان نظافت منزل ابزار مناسبی برای یک نظافتچی حرفه ای به حساب می آید.

نظافت منزل در تهران زمان و هزینه های آن :

اگر در تهران زندگی میکنید و زمان کافی برای تمیزکاری خانه خود را ندارید و وقتی که میخواهید نظافت خانه خود را انجام دهید با خستگی

و هزینه های زیادی که برای خرید شویندها روبرو میشود حتما به این فکر افتاده اید

که از کارگر نظافتچی استفاده کنید که پیشنهاد ما هم به ءشما همین میباشد که برای نظافت منزل تهران

از شرکت خدماتی نظافتی معتبر کمک بگیرید و نظافت خانه خود را به یک نظافتچی حرفه ای بسپارید

برلی نظافت داخل خانه شما یک نظافتچی خانم ( کارگر خانم ) میتواند تمامی امور نظافتی منزل شما را به صودت اصولی و حرفه ای انجام دهد

و تمیزکاری های مد نظر شمارا با سرعت بیشتری نسبت به خودتان انجام دهد.

توجه داشته باشید:

که یک نظافتچی راهکارهای زیادی برای نظافت منزل و تمیزکاری دارد برای هر نوع لکه و جرمی ترفند خاص خود آن را استفاده میکند و باعث میشود

که از هدر رفتن زمان و مواد شوینده جلوگیری شود به همین دلیل دستمزد کارگر نظافچی به صورت ساعتی محاسبه میشود

البته که به مقدار و نوع کار انجام شده هم بستگی دارد که چه کاری را در چه حجمی انجام داده است.

اگر زمانی که خانه تکانی نوروز و سالانه خود را انجام میدهید به صورت مداوم و با برنامه ریزی نظافت منزل تهران را انجام دهید

مطمئن باشید فشار کمتری به نظافتچی و شما می آید. همان طور که میدانید هزینه خانه تکانی با تعرفه نظافت منزل هفتگی یا ماهانه متفاوت میباشد

چون در نظافت منزل هفتگی یا ماهانه نیاز به نظافت کل نقاط خانه نیست

و هر هفته قسمتی از تمیزکاری خانه انجام میشود و یک دستمال کشی کلی هم صورت میگیرد.

و اگر در ساعات اولیه ارائه خدمات مشتری از عمل کرد یا ظاهر نظلفتچی اعزامی رضایت نداشته باشد

میتواند یا کارگر خود را تعویض کند یا خدمات درخواستی خود را به صورت کامل و بدون پرداخت هیچ هزینه ای کنسل نمایند.

برای رزرو نظافتچی ، اطلاع از تعرفه ها و تماس با ما کلیک کنید

بی توجهی به نظافت منزل تهران

ساکنین تهران بزرگ به دلیل دوده و گرد و قبار معلق در هوا مشکل زیادی برای تمیز نگاه داشتن خانه خود دارند

این بین اشخاصی که برای نظافت منزل خود برنامه ریزی میکنند نسبت

‌کبه اشخاصی که نظافت منزل را فقط زمان  خانه تکانی نوروز یا جشن ها و مراسم های خاص مد نظر قرار میدهند

با دردسر و فشار کمتری روبرو هستند و همیشه منزلی تمیز و بدون گرد و خاک دارند.

توجه داشته باشید :

نظافت منزل تهران که شامل نظافت آشپزخانه ، نظافت دیوارهای و سرویسهای بهداشتی و کابینتها و…

باید با برنامه ریزی در تمام طول سال انجام شود که میتوانید یا به صورت ماهانه یا حداکثر سه ماه یکبار

برای داشتن خانه ای تمیز رسیدگی کنید که اگر اینکار را انجام دهید در زمان خانه تکانی عید هم دردسری نخواهید داشت.

نکات مهم در نظافت منزل تهران

 • بعد از استفاده از وسایل و لوازم آنها را سر جای خود بگذارید که از هرج و مرج و ریخت و پاش جلو گیری کنید.
 • سعی کنید هر ده روز یک بار لوازمی که در دسترس و استفاده همه روزه هستند را مثال: کنترول تلویزیون ، کیبورد ، کلید و پریزها دستگیره درها و… را با الکل یا یا مواد ضد عفونی کننده تمیز کنید.
 • از تجمع چربی و کثیفی بر روی لوازم آشپزخانه جلوگیری کنید که برای این کار برنامه ریزی و نظافت دوره ای بسیار کارساز میباشد‌.
 • با طی کشی کف منزل از لکه شدن و جرمگیری سرامیکهای کف و آشپزخاته جلوگیری کنید شما میتوانید کمی وایتکس در محلول آب و تاید البته تاید بسیار کم اضافه کنید و طی کشی را انجام دهید که با این کار از چرک شدن و تغییر رنگ سرامیک ها جلوگیری میکنید.

نظافت کف خانه یکی از مهمترین اصول نظافت منزل به حساب می آید.

 • بعد از آشپزخانه سرویس های بهداشتی (حمام و توالت ) دومین محل تجمع باکتری ها به حساب می آید.

برای جلوگیری از بیماری و… خود و اعضا خانواده به شما پیشنهاد میکنیم که حداقل هفته ای یکبار کاسه توالت ، شیرآلات و دوش حمامتان را شستشو دهید

و با مواد ضدعفونی کننده از شر باکتری ها و ویروس ها خلاص شوید بعلاوه از ایجاد کپک و جرم هم جلوگیری میکنید .

برای نابودی ویروسها و بوی بد میتوانید گاهی اوقات جرمگیر یا سفید کننده را داخل چاه ها بریزید.

 • لوازمی که قابل شستشو نیستند هم باید نظافت شوند

به طور مثال :

گوشی تلفن ، ماشین لباسشویی ، کنترول ها ، گوشی موبایل ، چرخ گوشت و تمامی لوازم برقی دیگر که نمیتوانیم با آب آنها را بشوییم

ولی برای تمیز کردن آنها بهترین راه این است که با پنبه آغشته به الکل تمام قسمتهای آنها را تمیز و ضد عفونی کنید.

 • برای شستشو دیوارها میتوانیو از مواد شوینده خانگی استفاده کنید به طور مثال : سرکه ، الکل ، شامپو فرش و…

این نکته را به یاد داشته باشید:

که شوینده های شیمیایی زمانی بی خطر هستند که به تنهایی مورد استفاده قرار گیرند اما اگر با هم مخلوط شوند

بسیار خطرناک میشوند و تولید گازی میکنند که به ریه ها و دستگاه تنفسی انسان آسیب جدی میزنند.

برنامه ریزی و زمان بندی برای نظافت منزل تهران

نظم و داشتن برنامه در انجام‌امور نظافتی یکی از مهمترین اصول نظافت منزل به حساب می آید زمانی که نظافت منزل را جدی بگیرید خود به خود اعضا خانواده تان را از مبتلا شدن به بیماری های پوستی و مسمویت های ناشی از برخورد دست با میکروبها و… نجات میدهید .

شما با تمیزکاری خانه به صورت هفتگی از بهمریختگی و هدج و مرج جلوگیری میکنید شما میتوانید با به کار گیری یک نظافتچی حرفه ای از شرکت خدماتی نظافتی به ترتیب وبا نظم هر هفته قسمتی از منزل خود را نظافت کنید

و هر هفته گردگیری و دستمال کشی کلی را انجام دهید ولی نظافت لوازم شخصی را باید به صورت روزانه انجام دهید و

برخلاف تصور همه که فکر میکنند هر هفته باید کل لوازم و

نقاط خانه را تمیز کنند عمل کنید تا نظافت منزل تهران را به صورت کاملا منطقی پیش ببرید.

مواردی که در نظافت منزل به صورت روزانه باید انجام دهید.

 • تکاندن و مرتب کردن رخت خواب و …
 • شستشو کاسه توالت ، روشویی و…
 • شستشو ظرفهای کثیف به صورت روزانه که برای روز بعد نمانند.
 • تمیزکردن لوازم آشپزخانه و شستشو سینک ظرفشویی و…
 • طی و جارو کف اتاق ها و سرامیک ها

موارد فوق باید به صورت روزانه انجام شود و مواردی هم نیستند که نیاز به نظافتچی داشته باشند

نظافت روزانه و تاثیر آن :

البته اگر نمیتوانید نظافت به صورت روزانه انجام دهید و  به کمک نیاز دارید

با شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تماس بگیرید

تا نظافتچی های این شرکت خدماتی به منزل شما مراجعه و تمامی امور نظافتی را طبق اصول  در سریعترین زمان ممکن انجام دهند

تعرفه های شرکت خدماتی پاک رویال به صورت ۴ ساعته و ۶ ساعته و ۸ساعته میباشد که زماان تماس شما با اپراتورهای مجموعه برای شما بازگو خواهد شد.

مواردی که برای نظافت منزل تهران به صورت هفتگی باید انجام شوند‌.

 • شستشو لباسها یا با لباسشویی یا …
 • مرتب کردن کمد لباس ها و لوازم شخصی
 • دستمالکشی و گردگیری تمامی لوازم منزل
 • جابجایی وسایل بزرگ مثل مبل ها و کمد ها که بتوانید تمام نقاط منزل را جارو کرده و لوازم را در جای خود بگذارید
 • تمیزکردن توالت و حمام به صورت جدی با شویندهای مورد نیاز
 • تمیزکردن آشپزخانه و چربی زدایی گاز، مایکروفر ، یخچال ،
 • و…

زمانی که شما به صورت هفتگی موارد فوق را در نظر بگیرید و نظافت منزل خود را به صورت جدی انجام دهید دیگر در مورد تمیز بودن خانه هیچ دلنگرانی نخواهید داشت.

بهترین زمان برای نظافت منزل تهران :

تعطیلات آخر هفته معمولا خانواده ها دست به دست هم نظافت منزل تهران را انجام  و تمام موارد بالا را انجام میدهند که باعث میشود که به کسی فشار نیاید و زمان نظافت خانه هم کمتر باشد ولی اگر وقت ندارید

یا نمیتوانید با اعضا خانواده به نظافت منزل بپردازید میتوانید این امر را به نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال بسپارید.

در نظر داشته باشید:

که خانواده های شاغل یکی از بودجه هایی که در طول ماه کنار میگذارند هزینه

کارگر خدماتی میباشد و به جای اینکه یک روز تعطیل را با همسر و اعضای خانواده خود مشغول نظافت منزل تهدان باشند

خود را مشغول تفریح و خوشگذرانی میکنند و امور نظافتی منزل خود را به نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال میسپارند.

قیمت نظافت منزل توسط نظافتچی های شرکت خدماتی پاک رویال در سایت شرکت قابل مشاهده میباشد و همنطور از طریق تماس تلفنی با اپراتورهای شرکت خدماتی پاک رویال متوجه شوید‌.

مواردی که برای نظافت منزل تهران به صورت ماهانه باید انجام شود

 • • جارو کشی و گردگیری و جابجایی تمامی لوازم منزل
 • شستشو درها و پنجره ها
 • خارج کردن لوازم و ظروف داخل کابنتها و نظافت کلی آنها
 • تخلیه یخچال و شستشو  تمام نقاط آن و چیدمان لوازم داخل آن به صورت منظم
 • شستشو داخل و خارج ماشین لباسشویی و ظرفشویی
 • به صورت منظم روتختی و ملحفه ها را بشوریم

مواردی که برای نظافت منزل تهران که به صورت سالانه باید انجام دهید

 • شستشو فرش ها و موکتها
 • مبل شویی و شستشو مبل و.. با دستگاهی مکانیزه
 • شستشو دیوارها و … منزل
 • شستشو و نظافت لوسترها و…
 • شستشو درها و پنجرها از هر دو طرف

خانه تکانی کامل نورزی بهترین نوع نظافت منزل سالانه میباشد

توجه داشته باشید شما سالی یکبار میتوانید منزل خود را برای سال نو و عید نوروز نظافت کنید و حتما باید از ۰۰ حرفه ای کمک بگیرید اینکه از کارگر ساده بخواهید برای نظافت نوروزی خود کمک بگیرید امکان اینکه خسارتهای جبران ناپذیری به شما ولرد شود بسیار زیاد است.

پس زمان درخواست نظافتچی از شرکت خدماتی دقت کنید که با مجموعه ای تماس بگیرید که در مرحله اول ثبت شده باشد و در مرحله دوم تمام طول سال مشغول خدمات رسانی باشد نه ففط برای آخر سال به صورت قارچ گونه د نقاط مختلف شهر شروع به تبلیغات میکنند.

زمان ارائه خدمات توطط نظافتچی در منزل حضور داشته باشید و به مزاحل ارائه خدمات نظارت کافی داشته باید و.‌..

نکات مهم برای نظافت منزل و خانه تکانی شب عید:

طبق رسوم چندین هزار ساله ما ایرانیان در شب های عید نوروز همه اولین کاری که مشغول آن میشوند نظافت و تمیزکاری خانه و لوازم خانه هایشان هست.

تفاوت نظافت منزل معمول و خانه تکانی نوروزی:

در حالت معمول تمیزکردن خانه در موارد خاص ظاهری خلاصه میشود و خانه تکانی به حابجایی تمامی لوازم و تمیز کردن تمام نقاط منزل ، شستشو فرش ها ووو منتهی میشود.


خانه تکانی نوروز چگونه انجام میشود!

برای نظافت منزل و راه پله در شب های عید خانم های خانه دار تلاش بسیاری میکنند و در گذشته خود به تنهایی همه کارهای خانه را طبق برنامه ای چند روزه انجام میدادند

ولی امروز و در عصر مدرنیته دیگر نمیشود به صورت سنتی و فقط خانم خانه به امور نظافتی بپردازد چرا که خیلی از خانم های دیگر شاغل هستند و برای نظافت منزل خود مجبور هستند از شرکت های خدماتی نظافتی برای درخواست نظافتچی کمک بگیرند

هزینه و دستمزد نظافتچی زمان خانه تکانی نوروزی:

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال در روزهای پایانی سال هم مانند دیگر ماه های سال یک قیمت واحد دارد و هرگز در ایام نوروز افزایش قیمت و یا نظافتچی های شرکا هزینه اضافه ای دریافت نمیکنند.

و نظافتچی های این شرکت به صورت ساعتی ۸، ۶ و ۴ ساعته به منازل شما مشترکین گرامی اعزام میشوند و یک دستمزد واحد دریافت میکنند.

با کلیک بر روی شماره تماس نزدیک ترین شعبه به محل زندگیتان ارتباط برقرار کنید??

خدمات نظافت منزل در تهران و ساختمان ها

ضمن اینکه این افراد با نحوه نظافت کابینتها، اجاق گاز، کاشی و سرامیکها، کف ساختمان، آینه و شیرآلات، سرویس بهداشتی، پرده ها و گردگیری مبلمان، تمیز کردن فرش و… به طور کامل آشنا هستند.

در این میان برای اموری مانند شستشو سنگها و نمای شیشه ای ساختمان و دیوارشویی ها از نیروهای آقا استفاده می شود.

و در صورت تمایل می توانید مواد شوینده مورد نظر را تهیه کنید.

اما در غیر این صورت خود شرکت تمام شوینده ها و ابزارهای مورد نیاز کار را همراه نیروی خدماتی ارسال می کند. مزیت بزرگ دیگر سپردن نظافت منزل به شرکت این است که تمام امور بر اساس تعرفه های قیمتی مشخص انجام می شود.

در صورت تمایل می توانید بعد از پایان سرویس فاکتور کارها و مواد مصرفی را دریافت کنید.

مورد اعتماد بودن نیروها

شرکت خدمات نظافت منزل و ساختمان نیروهای خدماتی خود را از طریق گزینش های خاص و با معرف انتخاب می کند.

برای کارفرمایان شرکت خیلی مهم است که افرادی که قرار است به منازل مردم ورود پیدا کنند، از هر نظر مطمئن باشند. توجه داشته باشید که ارتباط مستقیم با همیاران نظافت باعث می شود در صورت بروز مشکل نتوانید آن را پیگیری کنید. در حالی که نیروهای خدماتی شرکتی بیمه حوادث دارند.

در صورت بروز هر مشکلی در حین کار تمام مسئولیتها متوجه شرکت است و نگرانی برای نخواهد داشت.

خدمات نظافت منزل و ساختمان

در چندین سال اخیر انواع ساختمانها و برج های بزرگ و کوچک در شهرها قد علم کرده اند.

هر کدام تعداد زیادی واحد مسکونی دارند. مسلما این فضاهای بزرگ با تردد فراوان آدمها دچار بی نظمی و غبار گرفتگی می شود. اینجاست که خدمات نظافت منزل برای آسایش ساکنان مطرح می شود.

اگر شما هم در یکی از این ساختمانهای پر از واحد یا برجها زندگی می کنید، حتما می دانید که تمیز کردن فضای داخلی ساختمان اعم از محوطه داخلی واحد مسکونی و راه پله ها و فضاهای مشاع به این سادگیها نیست.

مسلما در شرایط امروزی که اغلب مردم درگیر کار و مشغله های روزانه هستند، دیگر زمانی برای انجام تمیزکاری های اساسی خانه باقی نمی ماند.

در این موقعیتها ساکنان آپارتمانها می توانند از نیروهای کمکی برای نظافت خانه کمک بگیرند. نیروهایی که برای انجام انواع فعالیت های تمیزکاری اصولی بهترین هستند.

نظافتچی حرفه ای خدمات نظافت منزل و ساختمان به چه معناییست:

به این معنا که نیروهای خدمات نظافت منزل و ساختمان می دانند هر بخش از خانه یا فضای راه پله و نمای ساختمان را با چه مواد و وسایلی تمیز کنند.

ساختمانهای بلند و کوتاه و خانه های ویلایی در هر نقطه شهر جاخوش کرده اند. تنها در صورتی می توانند ظاهر زیبایی به چهره شهر بدهند که ظاهر خاک و دود گرفته ای نداشته باشند. مزید بر اینکه هر کدام از ما برای داشتن آرامش بعد از یک روز پردغدغه کاری نیاز به محیطی آراسته و تمیز داریم.

لزوم واگذاری خدمات نظافت منزل و ساختمان به افراد متخصص

شاید تمیزکاری و غبار روبی منزل کار ساده ای به نظر برسد و تصور کنید هر کسی می تواند از عهده آن برآید.

اما اگر فعالیتهای افراد متخصص در خدمات نظافت منزل و ساختمان را از نزدیک ببینید، متوجه می شوید

چقدر ریزه کاری های خاص دارد. کارگران خانم و آقا که برای شرکتهای نظافتی فعالیت می کنند، به طور دقیق به امور فنی نظافت آشنایی دارند.

آنها می دانند هر نوع مواد شوینده و پارچه و تی شستشو را برای چه نوع سطوحی به کار ببرند. در ساختمانها و برجهای مدرن امروزی مصالح خاص و جدیدی به کار رفته است.

نحوه شستشوی آنها اهمیت زیادی در جلوگیری از آسیب به آنها دارد.

نماشویی :

یکی از امور نظافت ساختمان که کار دشوار و پیچیده ای است، پاک کردن مصالح به کار رفته در نما و شیشه هاست. گاهی مواقع با وجود اینکه شیشه ها را با دقت پاک می کنیم.

اما باز هم ذرات پرز و غبار روی سطح آن توی ذوق می زند. نیروهای همیار نظافت آقا به طور اختصاصی برای تمیزکاری نمای ساختمان اعزام می شوند.

در کار خود باتجربه هستند و به بهترین نحو کار نماشویی و دیوار شویی را انجام می دهند.

توقع مالکان ساختمانها از نظافتچی ساختمان

در شرایط عصر کنونی که همه چیز در ایده آل ترین حالت برای شهرنشینان فراهم است، توقعات افراد در زمینه سرویسهای خدماتی بسیار بالاتر رفته است.

صاحبان ساختمانها توقع دارند خدمات نظافت منزل و ساختمان در کوتاه ترین فواصل زمانی و با بهترین کیفیت انجام شود.

به همین دلیل است که وقتی افرادی را به طور مستقیم برای امور نظافتی استخدام می کنند، پس از مدتی در صورت عدم رضایت به دنبال فرد ماهرتری می گردند.

همین عدم تخصص خیلی از کارگرانی که به اصطلاح در امور فنی همه کاره هستند، موجب شده امور نظافت منازل و ادارات به سرویسی حرفه ای تبدیل شود.

دلیل بهترین بودن نظافتچی های پاک رویال؟

به عبارتی یک سری افراد در شرکتهای نظافتی در تهران و مخصوصا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تحت آموزش های حرفه ای قرار می گیرند.

اینگونه است که هر کس در کار خودش بهترین خدمات را ارائه می دهد.

صاحبخانه ها و به خصوص خانم ها انتظار دارند نظافت منزل توسط شخص نظافتکار به طور خودکار و بی کم و کاست انجام شود. از انجایی که هزینه نظافت به صورت روزانه و ساعتی برآورد می شود،

بعضی افراد سعی می کنند موقع کار کردن وقت تلف کنند که این ترفند شدیدا برای صاحب خانه ناخوشایند است. سپردن کار نظافت به نیروهای شرکتی خیالتان را از هر بابت راحت می کند.

اعزام نظافتچی به بیشتر بخش های تهران

هر یک از نظافتچیانی که در شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال فعالیت می‌ کنند به بیشتر بخش ‌های تهران می روند. می توانید نظافت منزل و نظافت راه پله ساختمان خود را به نظافتچیانی که در این شرکت فعالیت می نمایند بسپارید. هر یک از نظافتچیان شرکت به بیشتر بخش‌ های تهران می‌ روند. در واقع اگر در محله تجریش باشید می ‌توانید درخواست تان را به شرکت ارائه دهید تا در کمترین بازه زمانی نظافتچی به محل مورد نظر آید. یکی از مهمترین نکاتی که زمان اعزام نظافتچی به بخش های متفاوت تهران اهمیت دارد این است که باید جنسیت نظافتچی را تعیین نمایید. قبل از اینکه درخواست تان را ثبت کنید باید در مورد هزینه های دریافتی نظافت اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

نظافت خانه و مشکلات خانم های خانه دار

برخی خانم ها به دلیل مشغله های زیاد، فرصت کافی برای نظافت و رسیدگی کامل به امور منزل را ندارند.

به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات شرکت های خدماتی نظافتی در این راستا استفاده نمایید.

این شرکت ها با اعزام نظافتچی به منزل شما، کلیه خدمات نظافتی شما را در کمترین زمان ممکن به شیوه اصولی انجام می دهند.

وقت کافی برای نظافت خانه خود را ندارید؟

چنانچه شما وقت و یا توان کافی را برای شستشو و نظافت قسمتهای مختلف منزل خود را ندارید

و نمی دانید از کجا و چگونه به نظافت و سر و سامان دادن منزل بسپارید کافی است

این خدمات و پاکیزگی منزل را از شرکت خدماتی نظافتی بخواهید.

ما بهترین نظافتچی های خانم و آقا دارای سابقه کار و همچنین مطمئن را

جهت انجام امور نظافتی و خدماتی شما به منزل و محل درخواستی شما اعزام می نماییم.

در ضمن همراه پرسنل مورد نظر چهار مورد از بهترین شوینده های کاربردی جهت نظافت

و پاکیزگی دقیق و اصولی قسمتهای مختلف منزل و لوازم خانه می باشد تا رضایت صد در صد شما را در پایان کار جلب نماییم

بهترین خدمات نظافت را از ما بخواهید:

بدون شک هر فردی دوست دارد محل زندگی اش تمیز و پاکیزه باشد.

نظافت به عنوان بخش مهمی در زندگی ما، باید به صورت کامل و اصولی اجرا شود.

برخی خانم ها و همچنین سایر اعضای خانواده به دلیل مشغله های زیاد،

فرصت کافی برای نظافت و رسیدگی کامل به امور منزل را ندارند،

از این رو بعد از مدتی با انبوهی از کارهای انباشته شده و خانه ای کثیف و به هم ریخته روبرو می شوند.

برای بر طرف کردن این مشکل چه باید کرد؟

در این مواقع به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات شرکت های خدماتی نظافتی در این راستا استفاده نمایید.

این شرکت ها با اعزام نظافتچی و پرسنل مجرب و مطمئن، به منزل

و یا محل مورد نظر شما، کلیه خدمات نظافتی و درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن به شیوه اصولی و کاملا صحیح انجام می دهند.

کلیه این خدمات به صورت تضمینی انجام می گردد و کسب رضایت شما مشتریان عزیز از اولویتهای این شرکت خدماتی نظافتی می باشد.

مهمترین موارد در نظافت منزل و تمیزکاری:

 • نظافت لوازمی مانند مبل ، پردها ، فرش ها ، سطح چوبی و..‌ باعث میشود که علاوه بر پاکیزگی دائمی به طول عمر آنها نیز اضافه شود.
 • نظافت دوره ای منزل و محل کار باعث میشود که گاهی اوقات لوازم جابجا شود و گرد خا‌ک محیط گرفته شود و لوازم اضافی و آشغالهایی که دور از دید هستند جمع آوری شوند
 • خیلی از مواقع لوازمی که مدت طولانی گم شده بودند هم در طول نظافت منزل و محل کار پیدا میشوند.
 • زمانی که نظافت در یک مکان عمومی و اداری رعایت شود درصد کارایی پرسنل آن مکان به حد چشمگیری افزایش پیدا میکند به صورتی که روحیه بالای پرسنل باعث میشود انرژی مثبت بسیار دل انگیزی در طول ساعات کاری در محیط پخش شود.

توجه داشته باشید که در زمانی که میخواهید نظافت منزل و محل کار خود را انجام دهید به موارد زیر دقت کنید

نظافت منزل با استفاده از بهترین شوینده ها :

چگونگی انتخاب و استفاده از مواد شوینده جهت نظافت منزل یکی از دغدغه های خانم های شاغل و همچنین خانه دار است.

منزل محل استراحت و کسب آرامش اعضای خانواده در کنار هم می باشد،

بنابراین تمیز و مرتب بودن آن در هر شرایطی بسیار مهم است.

اولین نکته جهت تمیز نمودن منزل، استفاده از شوینده مناسب است.

اینکه شما می خواهید چه چیزی را و یا چه مکانی را تمیز نمایید، در انتخاب شوینده مناسب تاثیر گذار است.

همیشه اولین قسمت نظافت آشپزخانه است:

شما جهت نظافت کلی منزل هم می توانید ابتدا از آشپزخانه شروع نمایید، چرا که عمده چربی ها و آلودگی ها در فضای آشپزخانه و روی لوازم آن وجود دارد.

نظافت آشپزخانه به صورت مرحله به مرحله:

نظافت و تمیز نمودن آشپزخانه مانند انجام هر کار دیگری باید به صورت مرحله به مرحله صورت بگیرد

تا بدین ترتیب تمام نقاط آشپزخانه و لوازم آن از قلم نیفتد و همه چیز تمیز و مرتب سرجای خود قرار بگیرد.

همچنین این کار باعث می شود که در حین تمیز و مرتب نمودن ، دچار سردرگمی نشوید.

شستشو لوازم آشپزخانه:

می توانید از شستشو و تمیز نمودن وسایلی مانند یخچال، اجاق گاز، ماکروویو، هود، ماشین ظرفشویی و …شروع نمایید.

سعی نمایید جهت تمیز نمودن این وسایل از محلول و مواد شوینده قوی استفاده نکنید.

تنها چند قطره از مایع ظرفشویی به همراه دستمال مرطوب جهت تمیز و درخشان نمودن وسایل کافی می باشد.

نظافت کابینت ها:

بعد از آن نوبت به نظافت کابینت ها و مرتب نمودن وسایل آن می رسد.

ابتدا وسایل را از کابینت خارج نمایید و با استفاده از دستمال نرم به همراه کمی محلول شوینده قسمتهای داخل و خارج کابینت را تمیز نمایید.

بعد از این کار می توانید با استفاده از یک دستمال خشک، کابینت را نیز خشک نمایید تا اثری از لکه روی آن باقی نماند.

وسایل کابینت را نیز با استفاده از دستمال مناسب، گردگیری نمایید و به ترتیب داخل کابینت بچینید.

نظافت یخچال:

اگر قصد دارید یخچال را تمیز نمایید، باید بدانید که از مواد شوینده قوی نباید جهت این کار استفاده نمایید،

چرا که این مواد با دارا بودن ترکیبات بسیار قوی و جرم زدا، ممکن است به بدنه و رنگ یخچال شما آسیب برساند.

برای نظافت یخچال کافی است دستمالی را به چند قطره مایع ظرفشویی آغشته نمایید و شروع به تمیز نمودن آن نمایید.

این مسئله در مورد سایر وسایل خانه نیز صدق می کند.

شستشو کف و دیوار:

در مرحله بعدی می توانید کف آشپزخانه و دیوار ها را تمیز نمایید.

کافی است با یک دستمال نانو به همراه مقداری مواد شوینده، دیوار ها را تمیز و درخشان نمایید.

سپس با استفاده از یک سطل آب و تی به نظافت و شستشوی کف آشپزخانه بپردازید.

در انتها اجازه دهید کف آشپزخانه کاملا خشک شود و سپس به رفت و آمد در آن بپردازید.

نظافت کفپوش و کف اشپزخانه:

در صورتی که شما قصد دارید کف آشپزخانه را از لکه و آلودگی ها پاک نمایید و آن را تمیز و درخشنده نمایید،

ابتدا باید جنس و نوع کفپوش آشپزخانه خود را در نظر داشته باشید

و بر اساس آن نسبت به انتخاب شوینده مناسب تصمیم بگیرید.

چنانچه کف آشپزخانه از جنس پارکت و چوب باشد، باید از محلول و شوینده ها در حد رطوبت اندکی استفاده نمایید

چرا که استفاده زیاد از محلول و شوینده ها ممکن است پارکت چوبی شما را دچار صدمه نماید.

اما در صورتی که کف آشپزخانه از سرامیک باشد، برای شستشوی آن نیاز به حساسیت چندانی نیست و با استفاده از یک سطل آب و یک تی به همراه مواد شوینده،

می توانید به راحتی کف آشپزخانه و سطوح آن را تمیز نمایید.

تمیزکردن سرویس ها:

جهت نظافت سرویس بهداشتی و حمام نیز می توانید از ترکیب مناسبی از شوینده های قوی دارای ترکیبات جرم زدایی

به همراه آب، اقدام به تمیز نمودن کلیه جرم ها و لکه های سرویس بهداشتی و حمام بپردازید.

نظافت لوازم داخل سرویس ها:

 برای وسایلی مانند آینه و دراور که در حمام و سرویس بهداشتی قرار دارند، حتما از شوینده های ملایم و خوشبو استفاده نمایید.

رعایت نکات ایمنی:

در اولین قدم باید نکات ایمنی را در رابطه با نظافت منزل رعایت نمایید.

جهت استفاده از محلول ها و مواد شوینده حتما از دستکش استفاده نمایید.

قبل از شروع کار حتما پنجره ها را باز نمایید و دستگاه تهویه هوا را روشن کنید.

چرا که در حین استفاده از مواد شوینده امکان استنشاق گاز های این مواد وجود دارد

و ممکن است به ریه ها و دستگاه تنفسی شما آسیب برساند.

همچنین در حین گردگیری، ذرات ریز گرد و غبار در هوا پخش می شوند.


در ادامه باید بدانید

نظافت منزل امری بسیار مهم میباشد به طوری که اولین مورد زمان ورود به یک منزل تمیز بودن و مرتب بودن آن خانه میباشد منزل هر شخص فرهنگ ، اصالت و تمام خصوصیات شخصی یک نفر را به نماییش میگذارد که امروزه برای رسیدن به این امر میتوانید با یکی از بهترین شرکت نظافت منزل در تهران همکاری داشته باشید

دلیل اهمیت نظافت منزل چیست!

شما خود را به عنوان یک نفر تازه وارد فرض کنید که وارد یک منزل میشوید وقتی نظافت منزل انجام شده باشد به خودی خود تمام لوازم مرتب و منظم در جای خود قرار دارند

و زمانی که نظافت انجام میگیرد گرد و غبار از روی تمام لوازم منزل برطرف میشود آن زمان شما چه دیدی دارید !

چه فکری میکنید در مورد صاحب منزل؟

حال در نظر بگیرید وارد یک منزل شدید که نظافت منزل انجام نشده مشخص است وسایل هم ریخته پاش و ناهماهنگ و درهم ریخته میباشد گرد و غبار روی لواز منزل به چشم میخورد ووو حال چه دید و فکری نسبت به صاحب منزل دارید؟؟

آری نظافت منزل شما فقط یک وظیفه نیست بلکه تمام شخصیت شما به آن بستگی دارد که بعلاوه بر این امر زمانی که نظافت منزل در تهران به صورت دائم و مرتب انجام نشود باعث بیماری های فراوانی میشود.

دلیل همکاری با بهترین شرکت نظافت منزل چیست؟

نظافت منزل خیلی مهم میباشد که متاسفانه به دلیل مشغله های روزمره اکثر مردم توان انجام‌ نظافت منزل خود را ندارند گروهی از مردم به صورت مجرد

و تنها زندگی میکنند گروهی دیگر زن و شوهر هر دو نفر کارمند هستند و وقت لازم را برای نظافت منزل خود ندارند و

یا خانم‌ خانه دار است ولی به دلیل باردار بودن یا فرزند تازه به دنیا آمده وقت و توانایی انجام نظافت منزل خود را ندارند.

در این زمان است که یک شرکت خدماتی نظافتی کمک زیادی میتواند بکند البته تبالیغ زیاد و رنگارنگی در سطح شهر و سایتهای مختلف به چشم میخوره که اکثر غریب به اتفاق آنها

اصلا توانایی انجام این کار و کنترل نظافتچی های شرکت خدماتی را ندارند ولی با کپی برداری هایی که انجام میدهند

خود را کنار شرکت خدماتی که سالها تجربه و اعتبار کسب کرده قرار میدهند و گاه بهترین شرکت نظافت منزل هم لقب میگیرند

در آن زمان شما نباید فریب این تبالیغ را بخورید و نظافتچی خود دا جهت نظافت منزل از شرکت خدماتی معتبر دریافت کنید.

توجه داشته باشید :

به دلیل اینکه تمامی شماره های تماس پاک رویال تحت شبکه و سیستم ویپ میباشد در سریعترین زمان ممکن اولین اوپراتور پاشخگو شما خواهد بود و سفارشتان را ثبت مینماید که این امر موجب این میشود که در وقت شما صرفه جویی شود.

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

[/fusion_builder_column]

 • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص

 • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
 • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
 • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی

 • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
 • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

همکاری یک شرکت خدماتی ضعیف چه مشکلاتی پیش می آورد؟

اعزام اشخاصی که ناشی هستند و اصلا انجام امور نظافتی را بلد نیستند و توانایی نظافت صحیح و اصولی را ندارند.

این اشخاص کار با مواد شوینده و کرایی هیچ یک از آنها را بلد نیستند و با استفاده نابجا ا  شوینده موجب تخریب قسمت های مختلف منزل شما میشوند.

زمانی که شرکت خدماتی توانایی کنترل نظافتچی های خود را نداشته باشد باید از طرف این اشخاص توقع بروز هر نوع رفتار و عمل ناشایستی را داشته باشیم که میشود به فوضولی ، بی ادبی ، سرقت لوازم و اشیا و…. اشاره کرد

وحتی اگر خسارتی هم به بار بیاورند نمیتوانید هیچ کاری انجام دهید چراکه تماس با شرکت هم فایده ای ندارد و به دلیل بی مسئولیتی ای مجموعه ها هیچکس جوابگو شما نخواهد بود.

همکاری با یکی از بهترین شرکت نظافت منزل چه فوایدی دارد؟

اعزام نظافتچی های کار آزموده و با اخلاق که زمان مراجعه به منزل شما به بهت ین شگل ممکن انجام وظیفه میکنند.

چراکه زمان استخدام بسیا  جدی و حساس هستتد و تمامی نظافتچی ها دوره آموزشی را پشت سر میگذارند.

این مجموعه ها توانایی کنترل نظافتچی های خود را دارند و شخص اعزامی تا رصایت شما را دریافت نکند از منزل شما خارج نمیشود و ر به هر دلیلی از عملکرد نظافتچی ناراضی باشید شرکت اعزام مجددی انجام میدهد.

شرکت خدماتی نظافتی معتبر تمامی مجوز های لازم را دریافت نموده و در صورت ایجاد خسارت یا هر مشکل دیگری همراه مشتری خواهد بود.

 

خدمات نظافت خانه و ساختمان در تهران

خدمات نظافت خانه و ساختمان در تهران

مراحل کار بهتریت شرکت نظافت منزل چیست!

نظافت منزل به ترتیب از دیوارها آغاز میشود و در و پنجرها ، کانال کولر ، کلید و پریزها

، سرویسها و آشپزخانه و کابینتها و در انتها کف محیط نظافت میشود و نظافتچی اعزامی شرکت خدماتی

بعد از دریافت رضایت کامل شما مبلغ فاکتور را دریافت نموده و منزل شما را ترک خواهد نمود.

راهنمایی ما به شما:

نظافت خانه خود را جدی بگیرید و اگر زمان و توانایی انجام آن را ندارید از یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر یک نظافتچی خوب دریافت کنید. که واقعا در حد بهترین شرکت نظافت منزل در تهران باشد  تا منزل شما همیشه مانند شخصیتتان پاک و منظم باشد.

نقش نظافتچی خانم و نظافتچی آقا در زمان نظافت منزل معمولا نظافتچی آقا برای کارهای سخت مانند دیوار شویی و نظافت سرویسها و کف منزل رزرو میشود و نظافتچی خانم برای نظافت آشپزخانه و چیدمان لوازم و شستشو لباسها و… رزرو میشود.

سابقه درخشان

با افتخار میتوانیم بگوییم که اگر اولین شرکت خدماتی نظافتی در تهران نباشیم اما میتوانیم بگوییم بهترین شرکت نظافت منزل تهران هستیم پس بدون نگرانی با ما تماس بگیرید و رزرو نظافتچی خود را انجام دهید .

نظافت منزل و نظافت شخصی در اسلام

مسلمانان انسان هایی معاشرتی و اجتماعی هستند که علاقه بسیاری به نظافت منزل در تهران ظاهری ، نظافت بدن و لباس های خود دارند چراکه ظاهر پاکیزه و لباس تمیز ناراحتی و غم را نابود میکند. نظافت در اسلام خیلی مهم است داشتن طهارت برای نماز خواندن و مناجات با خداوند یکتا یکی از ویژگی های مسلمانان میباشد.

زمانی که مسلمان ظاهری تمیز و پاکیزه دارد باعث میشود که دشمن او خار شود مسلمانان همانگونه که دوست میدارند بیگانگان و دشمنانشان آنها را پاکیزه و تمیز ببینند همانطور دوست دارند برادرانشان هم آنها را پاکیزه ببینند و بهترین لباسها را زمان دید و بازدید بر تن میکنند.

برای رسیدگی به نظافت در اسلام آمده که بنده ای که کثیف باشد بنده خوبی نیست بلکه مسلمان از کثیفی و قذرات به دور است نظافت در اسلام به اندازه ای مهم است که فرد مسلمان میکوشد که در نظافت خود و پاکیزگی ظاهرش از دیگران پیشه بگیرد زیرا رعایت نظافت در اسلام همان داشتن ایمان به خداوند محسوب میشود.

نظافت در اسلام برای حمام رفتن هم قوانینی دارد که فرد مسلمان باید به آنها عمل کند که

به چند نکته از آنها اشاره میکنیم :

مسلمان زمان ورود به حمام باید لنگ ببندد و عورتش را حفظ نماید و به عورت دیگران نگاه نکند در حمام نباید به پشت خوابید که باعث آب شدن چربی کلیه ها میشود زمانی که شکم پر از غذا دارد نباید به حمان برود که وجب ضعف و ناتوانی میشود

مسلمان در حمام آب سرد نمینوشد که باعث فساد معده وی میشود.

نظافت در اسلام برای فرد مسلمان چنان مهم است که هر بار که به حمام میرود برای نابودی فقر و بیچارگی باید موهای ضائد بدن خود (زیر بغل و عودت ) را بتراشد که رعایت نظافت در این نقاط فرد مسلمان را از گرفتار شدن به بیماریها و مجاورت با میکروب های خطرنان حفظ مینماید.

فرد مسلمان نباید فاصله نظافت و کوتاهی موهای زائد بدنش بیشتر از ۴۰ روز باشد و زمان حمام کردن باید موهای سر خود را برای جلب روزی و نابودی افکار شیطانی با سدر شستشو دهد.

نظافت در اسلام به قدری ریز به ریز نکات مهم را طبقه بندی کرد که به گفته پیامبر موی سپید نور است ولی استفاده از رنگ مشکی باعث جلب محبت همسر و ایجاد ترس در قلب دشمنان میشود.

نظافت در اسلام برای محاسن و موی سر نیز چنین میباشد.

که باید محاسن را با شانه شانه کرد که باعث نابودی ضعف بدت و محکم شدن دندان ها میشود ، موی بلند سر وباء را از بین میبرد ، قدرت جنسی را زیاد میکند و روزی را افزایش میدهد و نظافت و کوتاهی آن هم حسن هایی دارد که موجب استراحت چشم و بدن میشود.

 استفاده از مسواک و عطر از سنتهای پیامبر میباشد که نظافت در اسلام هم به آنها اشاره دارد و شخص مسلمان باید متخلق به اخلاق پیامبر باشد که در نتیجه باید هم مسواک بزند و هم از عطر استفاده کند

گرچه مسواک فایده های بسیاری دارد تمیزی دهان و دندان ، بوی خوش دهان ، نظافت لثه ها که در نتیجه مسواک زدن باعث خوشنودی خدا ، جلوگیری از خرابی دندانها ، بیشتر شدن اشتها و نابودی بلغم میشود.

نظافت در اسلام در همه مواردی پیشنهاداتی دارد ظاهر فرد مسلمان باید بسیار تمیز و مرتب باشد مسلمان باید چشم خود را سرمه بکشد که باعث جلای چشم و تیزبینی وی میشود مژها رشد میکند و … سرمه زدن در شب فایدهای زیادی ددرد و در روز زیبایی به دنبال خود می آورد.

در کل رعایت نظافت در اسلام بسیار مهم و حیاطی میباشد.

رعایت نظافت در اسلام بر فرد مسلمان واجب است شخص مسلمان با رعایت نظافت بدن و پوشش خود باعث سربلندی اسلام در دید دشمنان اسلام میشود.

نظافت در اسلام از اولین نکاتی است که پیامبر به آن اشاره کرده و برای همه مسلمانان واجب است زمان خواندن نماز و مناجات با خداوند فرد مسلمان باید در بهترین خالت خود باشد.

قوانین زیادی برای رعایت نظافت در اسلام بیان شده است که این شرکت خدماتی نظافتی تا به این حد را انتخاب و منتشر نموده ک۶ دلیل بر نداشتن اطلاعات نمیشود‌.

توضیحاتی در مورد نظافتچی ها و شرکت خدماتی:

در کل شرکت های خدماتی نظافتی برای تسهیل نظافت منازل و شرکتها تاسیس شده اند

این شرکتها ( البته شرکتهای معتبر خدماتی ) با  در اختیار داشتن نظافتچی های خبره و کارآمد

در زمینه تمیزکردن منازل و شرکتها فعالیت بسیار خوبی را دارند و به بسیاری از همشهری های خود کمک میکنند.

جمع بندی

نه تنها نظافت منزل می تواند سبب مرتب شدن و زیبایی خانه ما گردد، بلکه مانع از ابتلای ما به خیلی از بیماری ها خواهد شد. از این رو، بایستی اقدام به تمیز کردن منزل مان در بازه های زمانی مختلف نماییم. البته برخی از افراد به جهت بالا رفتن سن و عدم توانایی و همچنین نداشتن فرصت کافی قادر به انجام آن نیستند. در چنین شرایطی بهره گیری از توانایی افراد کاربلد و خبره گزینه ای عالی محسوب می شود.

شرکت خدمات نظافتی پاک رویال ، با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و مجرب، قادر به ارائه انواع خدمات نظافت منزل به شما عزیزان به بهترین شکل ممکن خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به شماره های تماس این شرکت اقدام به رزرو نظافتچی آقا و خانم جهت تمیز کردن منزل خود نمایید.

به همین دلیل

سرویس هایی مانند خدمات نظافت منزل و ساختمان به وجود آمد تا امور تمیزکاری خانه و محل کار به بهترین نحو انجام شود.

مزیت این سبک از خدمات این است که شرکت مشخصی کار را بر عهده گرفته و به صورت روتین ماهانه یا هفتگی نیروهای نظافتی را به محل زندگی شما اعزام می کند.

بنابراین بدون اینکه دغدغه مداوم تمیزکاری خانه را داشته باشید همه کارها به طور اصولی و به موقع انجام می شود.

و با گذشت زمان شرکت های خدماتی کوچک در حال تغییر به شرکت های خدماتی بزرگ هستن و از اینکه فقط بر یک شغل و یک دسته تمرکز داشته باشن نگاه خود را به تمام دسته های خدماتی و ارائه انواع خدمات دوختن و با اپلیکیشن های طراحی شده در این زمینه فعالیت نمودن.

همین امر باعث شد از سال ۱۳۹۹ پاک رویال هم به تغییر نوع خدماتدهی خود فکر کند و در سال ۱۴۰۲ اپلیکیشن های خدماتی خود را به بازار ارائه خواهد کرد.

در این اپلیکیشن ها با نظارت دقیق مسئولین شما میتوانید به تمامی خدمات و متخصص های مختلف دسترسی داشته باشید و به راحتی به اشخاصی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید.

پاک رویال این قل را به شما میدهد که از بین بهترین ها بهترین شخص را به شما معرفی نماید.

سخن آخر

بابت وقتی که برای مطالعه این مقاله بسیار طولانی گذاشتید از شمل تشکر مبکنیم و خلاصه این مقاله اسن است که شما را زمان نیاز به خدمات نظافتی یاری نماییم و در این مطلب سعی کردیم در مورد نکات ایمنی مهم برای رزرو نظافتچی منزل در تهران صحبت کنیم. امیدواریم که با خواندن این مقاله، راحت تر بتوانید از خدمات نظافت منزل در تهران کمک بگیرید، بدون اینکه دغدغه و نگرانی داشته باشید.

شرکت پاک رویال در تلاش است که تمامی خدمات خود را با رعایت نکات ایمنی به شما ارائه کند تا بتوانید بدون دغدغه و نگرانی شاهد تمیز شدن بخش های مختلف خانه خودتان باشید. با این حال، باز هم در صورت وجود هر گونه ابهام در مورد قیمت نظافت منزل در تهران و قیمت نظافت راه پله در تهران و نکات ایمنی مربوط به آن ها، می توانید با کارشناسان شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال در ارتباط باشید.

و یا در این مقاله سایت تابناک به صورت کامل در مورد قیمت نظافت منزل و قیمت نظافت راه پله توضیحاتی داده شده که میتواند برای شما بسیار مفید باشد.

۱۴۰۲/۹/۵ ۷:۵۸:۰۲

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش