کناف۱۳۹۹/۵/۱۱ ۵:۳۲:۱۲

کناف چیست؟

کناف  در اصل نوعی  صفحه است که جنس داخل آن گچ است و از نسل های جدید گچ به شمار می رود که در اکثرا منازل امروزی که ساخته می شود  استفاده می شود که حالا مزایا و معایبی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

گچ بهتر است یا کناف

جواب این سوال بستگی به سلیقه مردم خواهد بود اما به صورت کلی کناف بهتر است چون هم سبک است و هم ارتفاع سقف را کمتر پایین می آورد هم اینکه طرح ها و مدل های مختلفی دارد و میتواند در گوشه دیوار ها از کناف استفاده کرد و داخل آن ها را نور پردازی کرد که جلوه بسیار زیبایی در منزل پیدا می کند. کنف ها با تکنولوژی آلمان ساخته می شود.

اما اگر طرحی که میخواهید بسازید با مدل های که کناف دارد امکان پذیر نیست می توانید از گچ استفاده کنید تا طرح دلخواهتان ساخته شود

از کناف استفاده کنیم یا از گچ

این سوال امروزه برای خیلی از مردم پیش می آید که از کناف استفاده کنیم یا از گچ؟ کدام مقرون به صرفه تر است ؟

جواب این سوال اول از همه به نوع طرح که میخواهید پیاده سازی کنید بستگی دارد که اگر بشود با کناف پیاده سازی کرد که خیلی بهتر است که هم سبک است و هم حمل و نقل آن راحت است اما اگر بخواهید از  گچ استفاده کنید نه تنها به گچ به وسیله هایی دیگری هم نیاز دارید که باید آن ها را تهیه کنید از جمله : میلگرد ، رابیتس کاری ، جوش کاری و …  که هرکدام این ها هزینه هایی دارد اما برای کنف فقط به یک نصاب ماهر و حرفه ای نیاز دارید شاید هزینه نصاب آن مقداری زیاد باشد ولی در کل از گچ مقرون به صرفه تر است

در کل در ۹۰% موارد  پیشنهاد می شود از کنف استفاده کنید.

کناف

کناف

مزایای کناف :

از کناف می تواند برای سقف و دیوار ها و تیغه های جدا کننده استفاده کرد.برای گوشه های سقف می توان استفاده کرد که بعد آن ها را رنگ کنید و داخل آن ها نور پردازی کنید .

دیوار های کنافی  نسبت به دیوار  های قدیمی و سنتی خیلی سبک تر است و در نتیجه بر روی پایه های ساختمان فشار زیادی نمی آورد و از آن طرف به علت سبک بودن هنگام زلزله زیاد تخریب و آسیب نمیبینند و در صورت تخریب شدن آن ها به علت  سبک بودن آسیب جانی زیادی  به شما وارد نمی کند.

 

 

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

شماره تماس ها :

شرکت خدماتی
شمال:

((۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹))قیطریه پاسداران نیاوران

((۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸))ونک گیشا ولیعصر

((۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵))مفتح بهشتی

((۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴))عباس آباد قصر

((۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸))شریعتی میرداماد تجریش

نظافت شرکت
غرب:

((۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱))آذری آزادی انقلاب

((۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳))مرزداران صادقیه

((۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰))نواب کارون قزوین

((۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰))صادقیه پونک اکباتان

نظافت راه پله ها
شرق:

((۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱))تهران پارس حکیمیه

((۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶))تهران نو رسالت هنگام

((۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹))نیرو هوایی سبلان وحیدیه

((۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷))مدنی امام حسین نامجو

((۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸))مجیدیه هروی سیدخندان

نظافت منزل
جنوب:

((۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱))خزانه نازی آباد راه آهن

((۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴))آذری منیریه جیحون

((۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳))بریانک منیریه حسن آبا

((۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷))شوش نازی آباد جوادیه

((۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱)) پیروزی نبرد ابوذر شهداء

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

Call Now Button