مبل شویی و شستشو مبل

مبل شویی و شستشو مبل2022-05-13T14:21:58+04:30

مبل شویی و شستشو مبل

مبل شویی و شستشو مبل

موضوع : مبل شویی و شستشو مبل

مبل شویی و شستشو مبل به موقع علاوه بر تمیزی، باعث افزایش عمر مفید مبلمان می شود. البته به شرطی که به صورت اصولی و توسط متخصصان کاربلد صورت پذیرد.

بهره گیری از خدمات مبل شویی و شستشو مبل و مزایای آن

درگذشته مبل شویی و شستشو مبل در منزل دشواری‌ هایی را به همراه داشت. به همین خاطر خانم های خانه دار تمام تلاش خود را می کردند تا مبل ها کثیف نشوند. برای این منظور، روی مبل ها را با پارچه های مختلف می پوشانند و فقط با حضور مهمان پارچه ها را بر می داشتند. یقینا هر چقدر تلاش نماییم که مبل ها کثیف نشوند، باز هم کثیف می شوند. زیرا خرده های غذا و آشغال های ریز در لابه لای آنها جمع می شود. همچنین امکان دارد که انواع نوشیدنی ها بر روی مبل بریزد. بنابراین شستشوی مبلمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یعنی برای خراب نشدن آنها بهترین گزینه به شمار می ‌آید.

اطلاعات تماس جهت مبل شویی و شستشو مبل برای تمام نقاط تهران:

۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱    ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷    ۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹

۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸    ۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵    ۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶

۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱

۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴    ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶    ۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰

۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳

۰۲۱۷۷۸۵۹۸۵۳    ۰۲۱۷۷۸۵۹۸۳۵   ۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷

۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸

۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰     ۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱    ۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹

۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱

۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳     ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴     ۰۲۱۷۷۶۹۱۲۰۳

مبل شویی و شستشو مبل بهره گیری از خدمات مبل شویی و شستشو مبل مزایای آن

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بهره‌ گیری از روش ‌های مکانیزه، انجام این کار آسان تر گردیده و شما می توانید با خیال راحت اقدام به شستشوی مبلمان خود نمایید. برای این کار بهتر است به سایت های معتبر مراجعه و با شرکت های خدماتی تماس بگیرید.

به طور کلی مبل شویی و شستشو مبل کار ساده ای است و فقط نیاز به مهارت بالا و لوازم شستشوی مناسب دارد. در این روش، نظافت قسمت های جدا شونده مبل مانند کوسن، پشتی و تشکچه به نحو مطلوبی صورت می گیرد. همچنین ) قابل اجرا برای انواع مبلمان مدرن و کلاسیک است. در ادامه به بیان ویژگی ها و مزایای آن می پردازیم.

روش های شستشوی مبل و مراحل انجام آن :

روش های موثری برای مبل شویی و شستشو مبل وجود دارد که بستگی به نوع، جنس و روکش آن دارد. از دو روش متداول شستشو با بخار و شستشوی عمیق برای این منظور استفاده می شود. اصولا جهت از بین بردن لکه های عمیق و کثیفی بیش از حد مبل، شستشوی عمقی نتیجه خیره کننده ای دارد. چرا که با تزریق محلول مخصوص و استخراج آن تمامی آلودگی ها تمیز می شوند. این روش آسیبی به مبل شما وارد نمی ‌کند. از این تکنیک برای تمیز نمودن انواع مبلمان اداری در مکان های شلوغ، نظافت دیوارها و همچنین سطوح روکش دار استفاده می شود و بسیار محبوب است.

در روش شستشو با بخار، بخار آب با درجه حرارت بالا از دستگاه شوینده خارج می شود و بر روی مبل می نشیند. این روش برای از بین بردن خاک و گرد و غبار به کار گرفته می شود و هیچ گونه خیسی و یا اثرات مخرب بر جای نمی گذارد. بنابراین احتمال خراب شدن، جمع شدن پارچه و لک شدن وجود ندارد و تنها در عرض چند ساعت کل مبلمان تمیز می شود. این روش هزینه کمی دارد و به طور قابل توجهی مبل ها را می شوید.

در رابطه با مراحل این کار نیز باید بگوییم :

اولین مرحله بازرسی کامل مبل است. مواردی مانند نوع روکش، رنگ مبل و شدت کثیفی آن در تعیین موثرترین روش مبل شویی و شستشو مبل کمک شایانی می ‌کند. سپس قسمت هایی که بیشتر کثیف است و یا لک دارند، مشخص می ‌شوند تا با دقت بیشتری لکه گیری صورت پذیرد.

در واقع نظافت مبل یک مهارت است. یعنی در صورت ماهر بودن متخصصین، تمامی رطوبت مبل به خوبی جذب می گردد و یک مبل خشک و تمیز به شما تحویل داده می ‌شود.

مبل شویی و شستشو مبل مزایای مبل شویی از طریق دستگاه

مزایای مبل شویی و شستشو مبل از طریق دستگاه :

 • سرعت بالای شستشو و زدودن لکه ‌ها و کثیفی ‌ها به بهترین نحو ممکن
 • عدم ایجاد بوی نم و ماندگی
 • پاک شدن تمامی ویروس ها و باکتری ها
 • از بین بردن آلرژن های موجود بر روی مبل ها و کمک به سلامتی افراد
 • افزایش عمر مفید مبل
 • عدم نیاز به تعطیلی اماکن عمومی در حین شستشو
 • تمیز کردن مبلمان در کوتاه ترین زمان ممکن
 • نظافت با شوینده های درجه یک
 • عدم آسیب دیدن مبل
 • استفاده از روش مخصوص برای انواع روکش ها

چرا شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال را انتخاب کنیم ؟

 • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
 • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
 • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
 • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
 • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
 • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان

آشنایی با ویژگی های یک مبل شویی و شستشو مبل خوب و با کیفیت :

 • حفظ ظاهر و زیبایی مبل :

درست است که نظافت و بهداشت مبل امری ضروری تلقی می‌ گردد، اما حفظ جلوه و زیبایی آن نیز یک مسئله مهم است. در واقع این مورد یکی از ضروریات به شمار می ‌آید که باید در هنگام شستشو به آن توجه نمود. از ویژگی یک مبل شویی و شستشو مبل خوب این است که آسیب هایی مانند پارگی، جمع شدن پارچه، بور شدگی و نخ نما شدن رخ ندهد.

 • شستشوی عمیق و اصولی مبل :

همانطور که می دانید، منظور از شستشوی عمیق مبل تمیزی آن از عمق الیاف و لایه های داخلی است. بر این اساس، در هنگام مبل شویی و شستشو مبل نباید تنها به نظافت روکش مبل دقت کرد. بلکه باید به عمق آن نیز توجه نمود. چرا که اگر مایعات بر روی مبل بریزد ، مسلما به عمق فوم نیز نفوذ و آن را آلوده میکند . علاوه بر آن، باید بوی نامطبوع فوم داخل مبل را نیز در نظر گرفت و نباید فقط به تمیزی پارچه بسنده کرد. به طور کلی شستشوی عمیق باعث تمیزی فوم و رفع آلودگی ‌ها و بوی نامطبوع می شود.

 • لکه بری کامل

احتمال دارد که پس از شستشوی کامل مبل با مواد شوینده قوی، همچنان لکه بر روی آن باقی بماند. در چنین مواقعی با اینکه مبلمان درخشان و تمیزن ، ولی لکه ها تصویر ناخوشایندی را به وجود می آورند.

یک متخصص مبل شویی و شستشو مبل با تجربه در شناخت انواع لکه و راه های تمیزی آنها به صورت حرفه ‌ای عمل مینماید. در حقیقت شستشو با آب گرم، خشک شویی و استفاده از مواد لکه بر ایمن از مواردی می باشد که نیازمند تبحر تکنسین است.

 • جمع بندی و حرف آخر

مبل شویی و شستشو مبل به موقع علاوه بر تمیزی، سبب افزایش عمر مفید مبلمان می شود. البته به شرطی که به صورت اصولی و توسط متخصصان حرفه ای صورت پذیرد. شستشوی مبلمان در محل یکی از سرویس های پرطرفدار در زمینه شستشو است. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جابجایی مبل ها نمی باشد.

آشنایی با ویژگی های یک مبل شویی و شستشو مبل خوب و با کیفیت :

به طور متوسط دوام یک مبل خوب بین ۷ تا ۱۵ سال است. ولی در بسیاری از موارد، ماندگاری مبلمان کمتر از این حد نصاب می باشد. لازم به ذکر است که نظافت و شستشوی درست مبل ها تاثیر به سزایی در حفظ جلوه، دوام و زیبایی آنها دارد. در بعضی مواقع استفاده از شوینده های نامناسب و روش نادرست شستشو آسیب جدی به پارچه و فوم داخلی مبل وارد می کند. از این رو، باید از روش مناسبی جهت شستشوی مبل ها استفاده نمود.

جهت دریافت اطلاعات برای رزرو نظافتچی جهت

انجام نظافت منزل و نظافت راه پله

و همچنین اعزام نظافتچی خانم و نظافتچی آقا

و قیمت نظافت منزل و قیمت نظافت راه پله

کافیست با شمارهای تماس شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال تماس حاصل نمایید .

"<yoastmark

مبل شویی و شستشو مبل

مبل شویی و شستشو مبل امروزه یکی از دغدغه های مردم است. نظافت مبلمان و تمیز نگه داشتن آن ها خیلی مهم است و تمیز نگه داشتن مبلمان در طول عمر آن ها بسیار تاثیر دارد  و از طرفی  دیگر در زیبایی منزل تاثیر بسیار زیادی دارد . روش های مختلفی برای شست و شو آن وجود دارد، که در ادامه درباره انواع شست و شو و انواع لکه گیری توضیح خواهیم داد.

انواع مبلمان:

 • مبل راحتی :

این نوع مبلمان امروزه در بین مردم جا افتاده است و یکی از گزینه های انتخابی در هنگام خرید مبلمان است. در این نوع مبل از تشک های نرمی استفاده شد که هنگام نشستن روی آن و تکیه دادن احساس راحتی به انسان دست می دهد و بیشتر در محیط خانه استفاده می شود.

 • مبل سلطنتی :

این نوع مبلمان که به نام استیل نیز شناخته شده است، یکی از محبوب ترین نوع مبلمان در بین مردم شناخته شده است.

قسمت عمده مبل سلطنتی از چوب و پارچه تشکیل شده است که در مبل های راحتی اینجور نیست و از آن طرف مبل های سلطنتی عمر بیشتری نسبت به مبلمان راحتی دارند چون عمر چوب به نسبتا بیشتر از پارچه است.

ارتفاع مبلمان سطنتی به نسبت سایر مبل ها کمی بلندتر است و وزن آن ها هم بیشتر است و علت این سنگینی استفاده از کلاف بیشتر و چوب با کیفیت است

 • مبل کلاسیک :

مبل کلاسیک برای اولین بار در فرانسه برای زنده نگه داشتن اصول و ارزش های زیبا شناسی به وجود آمده است و تقریبا نیز در بین تمام مردم دنیا محبوب است . در این مبل از چوب استفاده می شود که منبت کاری های بسیار زیبایی رو آن ها انجام میشود و وزن آن نسبت به مبل سلطنتی کمتر است.

مبل شویی و شستشو مبل با بخار شور :

مبل شویی و شستشو مبل با بخارشو یکی از محبوبترین و موثر ترین روش در بین مردم است.برای شست و شو ابتدا باید با قسمت شامپو آن روی مبل های بگیرید و بعد از آن شروع به تمیز کردن میکنیم با استفاده از نازل آن و فقط باید به این نکته توجه کنید که باید نازل  را به آرامی روی مبل بکشید تا مواد شوینده به صورت یکنواخت تمام سطح مبل را تمیز کند.

 • شست و شو با سرکه :

سرکه یکی از موثرترین شوینده خانگی است که کمترین آسیب را به الیاف پارچه وارد میکند و مبلمان را تمیز می کند.

کاربرد شامپو مبل :

یکی دیگر از مواد شوینده های خانگی شامپو مبل است.شامپوی که انتخاب می کنید متناسب با جنس پارچه مبل باشد چون در غیر این صورت قطعا به بافت پارچه آسیب خواهند رساند و ظاهر پارچه تغییر می کند.

 • نحوه شست و شو با شامپو مبلمان

برای شروع ابتدا مقداری از شامپو را در یک ظرف میریزیم بعد با استفاده از یک دستمال نرم و مقاوم شروع به مبل شویی و شستشو مبل می کنیم.بعد از اتمام کار برای اینکه مطمئن بشویم که هیچ کفی نمونده با بخار شور یا جارو برقی رو مبلمان می کشیم.برای اینکه مطمئن شوید قبل از شروع به تمیز کردن اول یکی از شامپو را رو ی قسمت کوچیک مبل امتحان کنید تا خیالتان راحت شود که آسیبی وارد نمی کند.

"<yoastmark

علائم و برچسب های رو مبل :

هنگامی که مبل را تازه خریداری کردید به این برچسب ها و علائم دقت کنید چون این ها نحوه مبل شویی و شستشو مبل را توضیح می دهد که برای مثال با شوینده نباید بشویید چون به بافت پارچه آسیب میزند

نظافت مبلمان :

 • پاک کردن لکه ها :

پاک کردن لکه یکی از مهم ترین اصول مبل شویی و شستشو مبل است که همیشه مردم درگیر آن بوده است.برای مثال یکی جوهر شدن رو مبل بسیار آزار دهنده است و ظاهر مبلمان را خیلی زشت می کند  و اگر نتوانید آن را پاک کنید مجبور به عوض کردن مبل می شوید

 • لکه نوشابه :

اگر روی مبل نوشابه ریخت باید خیلی فوری آن را تمیز کنید برای این کار مقداری نمک روی لکه بریزید و سپس با استفاده از اسفنج آن را تمیز کنید تا هیچ اثری از لکه نماند

 • اثر سوختگی و یا زردی :

برای از بین بردن این لکه با یک قند را روی لک بمالید و تا وقتی که از بین نرفته باشد این کار را ادامه دهید و اگر لکه روی الیاف مصنوعی ایجاد شده باشد با استفاده از آب لیمو لکه را برطرف کنید.

اگه جنس پارچه مبل شما از پاچه کرکدار است روی لکه را با مقداری شیر خیس کنید و سپس را پنبه روی آن بکشید و در آخر با آب و  صابون لکه را از بین ببرید.

 • لکه جوهر :

برای از بین بردن لکه جوهر ابتدا مقداری نمک روی آن بریزید و بعد آن با پنبه آن را تمیز کنید.دقت کنید به هیچ عنوان از پارچه برای تمیزکردن لکه جوهر استفاده نکنید چون جوهر پخش می شود.یک راه دیگر هم برای تمیز کردن جوهر هست اینکه گلیسیرین و آمونیاک را با هم ترکیب کرده و روی لکه بمالید و بعد از آن با پودر دستی آن را بشویید.

 • لکه چربی :

برای از بین بردن لکه چربی باید مقداری محلول نمک و الکل روی آن بریزید و بمالید.اگر جنس روی شما پارچه ابریشمی باشد ساده ترین راه این است که یک برگ خشک روی لک بگذارید سپس اتو داغ را محکم روی آن فشار دهید تا اثری از لکه باقی نماند

مبل شویی و شستشو مبل مخملی :

مبلمان مخملی خیلی زود به زود کثیف می شوند شما تقریبا باید هر روز آن ها را تمیز کنید تا کثیفی روی مبل ها باقی نماند.برای این کار باید کاتالوگی که هنگام خرید به شما داده اند مطالعه کرده و مطابق دستورات آن را تمیز کنید.یکی از راه های که باعث می شود دیگ مبلمان خود را نشوید یک تیک پنبه خیس بردارید و تمام مبل را با آن تمیز کنید

مبل شویی و شستشو مبل چرمی :

و مبل های چرمی یکی از محبوب ترین نوع مبلمان است.

مبل شویی و شستشو مبل چرمی خوشبختانه کار خیلی سختی نیست کافی است هر هفته با استفاده از جارو برقی و دستمال خشک روی آن را تمیز کنید . اگر ماده یا لکه روی مبل ریخت بلافاصله آن را تمیز کنید تا اثری از آن باقی نماند


کاربران گرامی توجه داشته باشید :

مشکلات مربوط به رزرو آنلاین برطرف شده

شما میتوانید رزرو آنلاین هم داشته باشید.

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


[]
1 Step 1
مشخصات فردی
نام
نام خانوادگی
شماره تماس
شماره تماسثابت
آدرس محل کار
0 /
خدمات

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next

شرکت خدماتی نظافتی

درباره شرکت

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش

شماره های تماس

شمال : 2263918926708748
غرب : 4481819365811461
جنوب : 3315165636051481
شرق : 7717378177622809
مرکز : 8875001855981703
شماره مدیریت : 09903225363
مسئول اعزام : 09120526536